Radom

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Wreszcie trafiłam na wspaniałego lekarza kompetencja, fachowość,rzeczowość i podejście do pacjenta zasługuje na miano wspaniałego lekarza również za otwartość.
Polecam

Polecam

Bat - Med
ul. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Jestem pacjentką dr. Berbeckiego juz dluźszy czas korzystam z zabiegow medycyny estetycznej efekty sa cudowne szczerze polecam

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39
26-600 Radom

Bardzo duża wiedza merytoryczna,duże doświadczenie, wspaniały człowiek-lekarz.

Bardzo duża wiedza merytoryczna,duże doświadczenie, wspaniały człowiek-lekarz.

Wyścigowa

26-600 Radom

Bardzo sympatyczna i rzeczowa doktor. Nigdy nie odmówi przyjęcia dziecka, nawet jeśli nie ma już ,,numerków'' na dany dzień. Antybiotyk wypisuje tylko wtedy, kiedy nic innego nie da rady. Ma świetne podejście czy to do dzieci czy do ,,starszych" dzieci. Od 17 lat chodzę do Pani doktor i nie zmieniłabym jej na żadną inną!

Opinia dodana przez: Klaudia

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Józefów
26-600 Józefów, Radom

Nie wiedzialam ze tacy lekarze jeszcze istnieja. Przeszlam ze swoimi dziecmi pieklo pediatrow radomskich ale dopiero jak trafilam do doktor to ten koszmar sie skonczyl. jestesmy w dobrych rekach. dziekujemy pani doktor za ogromne serce i zaangazowanie. Polecam.

dr Elżbieta Pietraszewska-Ziółkowska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Pani doktor Elżbieta Pietraszewska Ziółkowska jest naprawdę najlepszym dermatologiem w całym Radomiu, przez 5 lat leczyłam się na ciężki trądzik byłam u około 5 dermatologów żaden z nich nie był w stanie mnie wyleczyć dostawałam jakieś maści, po których nie było żadnych zmian,dopiero gdy trafiłam w ręce doktor Ziółkowskiej moja cera zmieniła się nie do poznania ,wiadomo ze to był jakiś okres leczenia ale było warto by zobaczyć taki efekt,teraz jestem szczęśliwa gdy widzę moja twarz bez trądziku,poza tym pani doktor jest bardzo sympatyczna i ciepłą osoba

N.Z.O.Z. Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyna Bałdys
Struga 19/21
26-610 Radom

Dr Pisarek to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jest bardzo dokładna i rzeczowa. Z ogromną uwagą bada dziecko i przeprowadza wywiad. Nie przepisuje leków lekkomyślnie, czy antybiotyków tylko po to żeby mieć kolejnego pacjenta z głowy. Mimo iż nie należy do najtańszych, to wizyta i jej porady są warte swojej ceny.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Chirurg stomatolog Radom lek. stom. Radosław Jaworski

Filia: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Edyta i Radosław Jaworscy
Piłsudskiego 4/2
26-600 Radom

Polecam!!! Bardzo miły,konkretny,wiedzący co robi przede wszystkim,dba o dobro pacjenta.Jeszcze raz polecam :)

ul. Dionizego Czachowskiego 21a
26-600 Radom

Bardzo miły i sympatyczny człowiek . Dzięki niemu będę mogła funkcjonować kolanem . Chodząc wcześniej do innego lekarza , który twierdził, że kolano mnie boli , ponieważ rosne jeszcze gorzej je uszkodziłam. Pan doktor wytłumaczył mi ,ze to nie prawda . Jestem już po badaniach i rezonansie . Teraz czekam na dalsze leczenie . Bardzo serdecznie polecam Pana doktora.

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Świetna lekarz. Bałem się dentysty jak diabeł święconej wody a u niej czułem się jak bym szedł do internisty. Przy któreś wizycie nawet przysnąłem na fotelu podczas leczenia kanałowego ( a mówili że to boli ;-) Świetną sprawą przy pierwszej wizycie było zagadywanie mnie przez Panią doktor ,dzięki czemu stres i strach szybko zniknął. Widać że gabinet, opieka i personel na najwyższym poziomie. Dzięki Pani doktor mam super uśmiech . Po prostu BARDZO BARDZO POZYTYWNIE !!!

Opinia dodana przez: Marcin