Lekarze Tarnów

dr n. med. Witold Zieńczuk

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Pan doktor nie dba o dobro pacjenta. Liczy się tylko kasa. Nie potrafi podejmować decyzji. Ciągle zmienia zdanie. Nie polecam

lekarz Zbigniew Szulecki

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Lekarz sprawił na mnie wrażenie nieco chaotycznego w przekazaniu zaleceń odnośnie leków jednak skuteczność jak na razie 100%. Od ponad roku brak dolegliwości hemoroidowych (oczywiście z odpowiednią dieta i higieną).
Opinia dodana przez: Nico

lek. dent. Małgorzata Górecka

NZOZ MG DENT PORADNIA STOMATOLOGICZNA
Jastruna 55B.
33-100 Tarnów

Leczyłam lata zęby u pani doktor, jednak teraz okazało się, że każdy ząb, który leczyłam tam kanalowo jest do ponownego leczenia! Kanały albo są niedopelnione, albo w ogóle nie wypełnione! W październiku 2022 musiałam wyrwać zęba, ponieważ pani doktor zlekceważyła tworząca się przetokę, zaleczala ją maścią wtykaną pod dziąsło, zęba nie udało się uratować. Teraz czeka mnie kosztowne ponowne leczenie kanałowe 3 zębów
Wspanialy lekarz uprzejma, mila. Zleca bardzo duzo badan. Leczylam sie u niej prawie 10 lat i wspominam ja do dzisiaj bardzo milo.
Opinia dodana przez: Dominika
Najlepszy stomatolog na świecie!!! Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Delikatny, empatyczny, z cudownym poczuciem humoru. Jak zawsze bałam się wizyt u dentysty, tak teraz po poznaniu doktora Andrzeja, taka wizyta to sama przyjemność. Polecam z całego serca.

Barbara Chudy

Hematolog, Internista

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Bardzo dobry lekarz nie tylko hematolog.Wiem,bo wspaniale zajęła się moim chorym teściem.Zna się na rzeczy.Po prostu lekarz z powołaniem i poświęceniem.
Opinia dodana przez: Jerzy O

prof. dr hab. n. med. Romana Falącka-Tumiłowicz

Cytolog, Ginekolog położnik

Mościckiego 74
33-100 Tarnów

świetny lekarz, prowadziła ciążę moją i mojej bratowej. dba o pacjentki i zawsze można liczyć na konsultację. Nawet telefoniczną. Polecam bardzo!

lekarz Ewa Krupa

Internista, Kardiolog

Gabinet Okulistyczny Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska
Rogoyskiego 25 (wejście od PCK )
33-100 Tarnów

Pani Ordynator to kompetentna ,ciepła i spokojna Osoba. Zajela się mną w sposób oddany pacjentowi, dzięki temu czlowiek odzyskuje wiarę w lekarzy, Pani Ordynator-dziękuje za opieką, fachowosc, kompetencje i dobre słowo!

Ewa Kobis

Neurolog dziecięcy

ulica Mostowa
33-100 Tarnów

Bardzo dobra i fachowa lekarka. Byliśmy u niej z dwójką dzieci - podejrzenie nadmiernego napięcia mięśniowego. Spokojnie wytłumaczyła nam jaki jest problem i uspokoiła by nie przerażać się.

lekarz Danuta Wyszkowska

NZOZ Miejskie Centrum Stomatologiczne sp. zo.o
ulica Długa 18
33-100 Tarnów

Pani doktor jest bardzo uprzejma i mila osoba bardzo dobrze zna sie na chorobach oczu bylem jej pacjentem przez kilka lat jak przyjmowala wMCM w Moscicach jak do pani dr.sie teraz dostac z NFZ.

mgr Anna Piskozub

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Masażu i Fizykoterapii
Bema 5, 33-100 Tarnów
33-100 Tarnów

Bardzo inteligenta, doświadczona i energiczna kobieta, z takim psychologiem się jeszcze nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Anna

Marek Morawski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Tarnów

Świetny lekarz! Zabieg przeprowadzony w UNIDENCIE w Dąbrowie Tarnowskiej. Dużo naczytałam się w Internecie jak straszne jest usuwanie ósemki i jakie mogą być powikłania, przez co bardzo bałam się zabiegu. Na szczęście Pan doktor ma poczucie humoru i rozluźnił atmosferę. Byłam 20 min na fotelu, z czego ok 15 czekałam na wystarczające działanie znieczulenia (które Pan doktor podał bezboleśnie). Usuwanie trwało chwilę. Ząb został lekko nawiercony i następnie podważony. Zdziwiłam ...
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Magdalena Sak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Pani doktor prowadziła moją ciążę, miałam do niej ogromne zaufanie, w prywatnym gabinecie była bardzo miła i uprzejma, udzielała szczegółowych odpowiedzi na wszystkie moje pytania, nie mogę też powiedzieć żeby czekała na pieniądze, raz byłam bardzo rozkojarzona i zapomniałam zapłacić za wizytę, dopiero przy następnej wizycie zapłaciłam za poprzenią, pani doktor nie robiła żadnych problemów i stwierdziła, że nic się nie stało. Byłam nią zachwycona i wtedy poleciłabym ją kazdej ...

lekarz Jerzy Gąciarz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Z całego serca polecam doktora. Miły, uprzejmy, zawsze poświęca swoim pacjentom maksimum czasu. Kiedy byłam w szpitalu na łyżeczkowaniu po pustym pęcherzu płodowym, zajął się mną tak jak własnym dzieckiem. Ciągle pytał jak się czuje, podczas skurczy nie pozwolił mi cierpieć i polecił podać środek uśmierzający ból .Sam przeprowadził zabieg, wszytsko odbyło się bez powikłań. Lekarz po zabiegu przyszedł do mnie osobiscie sprawdzić jak się czuję, mimo że był już ...
Opinia dodana przez: marzena

Semir Smida

Kardiolog

ulica Goldhammera 12/7
33-100 Tarnów

Super lekarz boli tylko to że opinie psują osoby z anonimowego konta czyli z konkurencji . Pan doktor pomógł zarówno mi jak i osobom z mojego otoczenia.
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Beata Warnecka

Gabinet Stomatologiczny
ul. Bitwy o Monte Cassino 12C
33-100 Tarnów

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor, chodzę już od kilku lat jak i cała moja rodzina, niegdy nie było problemu z umówieniem wizyty, zęby leczone praktycznie bezboleśnie, pierwszy stomatolog do którego chodzę z przyjemnością. Serdecznie polecam, warto umówić się na wizytę i samemu przekonać że chodzenie do dentysty wcale nie musi być takie straszne!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Baryła

Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów

Najlepsza ginekolog na jaką mogłam tylko trafić!! Od początku prowadziła mają ciążę wszystko dokładnie tłumaczyła i pokazywała :), miałam cesarkę wykonywaną właśnie przez panią doktor, blizna jest ładnie zszyta, była to moja 1 ciąża i myślę że nie ostatnia wiec na pewno wrócę do Pani doktor ;)

Marek Piszczkiewicz

Glowackiego 21
Tarnów

Jedyny dentysta, u którego czuję się komfortowo, bardzo pozytywny człowiek, nawet na kanałowe szłam z pełnym luzem i spokojem, dba o to, aby jak najmniej bolało, bardzo polecam!

lek. dent. Adrian Worosz

AMO-DENT
KRZYSKA 55A
33-100 Tarnów

Serdecznie polecam Pana Doktora. Idealne podejście do dzieci, uśmiechnięty i bardzo serdeczny. Syn bez żadnego problemu otworzył buzię i dał sobie sprawdzić ząbki. Leon co jakiś czas pyta kiedy pójdziemy do dentysty. Ogromny plus za magiczną szufladę z nagrodami dla dzieciaków.
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Jerzy Przybycień

Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów

Duży profesjonalizm i chęć pomocy parom które borykają się z niepłodnością. Polecam z całego serca pana doktora, dzięki któremu jestem mamą prawie juz rocznej córeczki! Pan doktor nie naciska na in vitro, jeżeli są inne sposoby to od nich zaczyna, tak było i w naszym przypadku.