dr n. med. Leszek Roś

Psychiatra

Najlepszy lekarz psychiatra, jakiego udało mi się poznać w Warszawie. Dzięki jego wspanaiałemu podejściu do pacjentów i zalecanym umiarkowanie lekom, funkcjonowałam wspaniale (w pracy i rodzinie) przez całe lata. Niestety po zaprzestaniu praktyki przez Pana dr. Tomasza Rosia nie uadało mi się znaleźć odpowiedniego lekarza. Odwiedziłam ok. 10 lekarzy i mogę stwierdzić, że charakteryzuje ich brak podstawowej kultury, niegrzeczne odnoszenie się do pacjentów, przekonanie o własnej genialności, część - z pewnością wymaga pomocy psychiatrycznej. Wstyd mi przytaczać niektóre zdania, jakie usłyszałam od lekarzy: "czego Pani chce ode mnie?", "a teraz przeprowadzę test: Pani Pesel, imię żony prezydenta itp. i choć na wszystko odpowiadziałam poprawnie usłyszałam: "No i widzi Pani ...", "a może Pani chce ode mnie leki żeby je sprzedać". Chyba już starczy przykładów. Kto takich lekarzy kształci i zezwala na praktykę?
Po kontaktach z Panem dr. Tomaszem Rosiem nigdy nie przyszło mi do głowy, że tak mogą zachowywać się lekarze. Panie doktorze jest Pan wspaniałym lekarzem. Czekamy.

Własnie chcialem sie umowic do doktora,ale widze,ze juz nie przyjmuje. Czy ktos z Panstwa wie jak mozna odebrac swoja karte choroby?

Witam wszystkich No to już wiem,że będę miała duży problem, czyli podobnie jak parę lat temu gdy potrzebowałam pomocy zanim trafiłam do dr. Rosia. Pomógł mi, owszem! wspaniale funkcjonowałam przez lata. a co teraz? Uzależniona od benzodiazepin, których ( jak sam doktor uprzedzał!) nie można odstawić nagle ani zbyt szybko, szczególnie po paru latach używania. Gwałtownie zaczęłam zmniejszać dawki i czuję się źle. Teraz będę latać po "różnych" tłumaczyć się i kombinować, każdemu płacić po 100 lub więcej zł, żeby jakoś przeżyć! Na prawdę doktorze nie fer! Wypadałoby słówko wyjaśnienia ...

Witam wszystkich
a co teraz? Uzależniona od benzodiazepin, których ( jak sam doktor uprzedzał!) nie można odstawić nagle ani zbyt szybko, szczególnie po paru latach używania. Gwałtownie zaczęłam zmniejszać dawki i czuję się źle. Teraz będę latać po "różnych" tłumaczyć się i kombinować, każdemu płacić po 100 lub więcej zł, żeby jakoś przeżyć! Na prawdę doktorze nie fer! Wypadałoby słówko wyjaśnienia choćby na wspomnianej wcześniej automatycznej sekretarce. Jestem taka zła,że podejrzewam wszystko! m.in. tak sobie teraz myślę: ok.5 pacjentów dziennie po 200 zł tj. 1000 zł dziennie tj. 5000 tygodniowo czyli ok.20000 miesięcznie! Już wystarczy!??? Dlaczego telefon w godzinach byłych zapisów czyli 9:00-10:00 ma sygnał "zajęty" a po 10:00 już "nie odpowiada" jest ktoś w tym gabinecie! Rozumiem1 Radźcie sobie sami wariaci! na dodatek uzależnieni! :(

Proszę o informację, czy dr Roś wznowi praktykę? Minęły już dwa lata od jej zawieszenia. Jestem jego stałą pacjentką, obecnie przebywam pod opieką innego lekarza, ale zależy mi na kontynuowaniu leczenia u dr Rosia. Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację.

Doktor już nie będzie przyjmował pacjentów!Zakończył działalność na dobre!Szkoda był świetny lekarz i człowiek!

Dziwne ,że dr Roś przepisał ci całą siatkę benzodiazepin, gdy ja do niego trafiłam z silnymi atakami paniki i umierania dał mi seroxat i powiedział ,że dopóki lek nie zacznie działać mogę sobie pomagać połówką lorafenu ,ale nie dłużej niż 2 tygodnie ,bo później można się uzależnić i najlepiej byłoby ten ciężki okres ,(dopóki seroxat nie zacznie działać, przeczekać).Po rozmowie z nim zrozumiałam,że fizycznie nie jestem chora, pomimo,że tak się czułam, ale wszystko siedzi w mojej głowie, rozumiał wszystko o czym mówiłam i dzięki niemu znowu funkcjonuję. A na tema t dr Marka Jaremy nie mogę znaleźć żadnej opinii,dziwne prawda????????????????

Bardzo proszę, aby syn Pana dr L. Tomasza Rosia, który jak widać śledzi wpisy pacjentów, przekazał Tacie, że zdecydowana większość pacjentów jest mu wdzięczna za doskonałą opiekę lekarską. Marzymy o tym, aby wszystko skończyło się jak najlepiej. Najważniejszy oczywiście jest Pan doktór. Jedak egoistycznie czekamy na Jego powrót do praktyki. Mamy nadzieję, że nastąpi to już wkrótce i "stali" pacjenci zostaną powiadomieni od kiedy i gdzie przyjmuje (jest wszak jeszcze młody i chyba za wcześnie rezygnować z pracy i dalszej kariery). Mnie oprócz Pana dr L. Tomasza Rosia niestety żaden lekarz nie odpowiada (była już u kilku). Seredecznie pozdrawiam

Witam Potrzebuję karty choroby w celu kontynuowania leczenia. W jaki sposób mógłbym odzyskać tą dokumentację. Jeśli ktoś z państwa wie uprzejmie priszę o informację. Mój mail michaelhand@gazeta.pl. Pozdrawiam

Witam

Nie znam lepszego lekarza w tej dziedzinie a niestety kilku poznałam.Roś jest wybitnym specjalistą,pasjonatem.Poświęca bardzo dużo czasu na rozmowę,słucha uważnie i nie ocenia pacjenta.Leki dobiera bardzo uważnie i w minimalnych dawkach.jedyny psychiatra godny polecenia.

Nie polecam. Lekarz przepisuje leki w bardzo skomplikowanych kombinacjach zawierające kolejne medykamenty na skutki uboczne. Nie diagnozuje, nie omawia. Czas oczekiwania w kolejce przeciąga się niekiedy do późnych godzin nocnych.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U
Centrum Pomocy Profesjonalnej CPP
al. Jana Pawła II 80 lok. 129
Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej