• Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego „Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna”;
• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ...

• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery);
• Uczestnik licznych ogólnoświatowych zjazdów, konferencji oraz szkoleń.
• Czynny operator i konsultant w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej;
• 2007-2012 Operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego w Warszawie;
• 2002-2008 - Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. Prof. Orłowskiego;
• 2007 - Specjalizacja z chirurgii plastycznej, ocena bardzo dobra – kier. specjalizacji Prof. J. Jethon;
• 1996-2002 - Asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Warszawie
• 2002 - Specjalizacja II stopnia z chirurgii ogólnej, ocena bardzo dobra – kier. specjalizacji Prof. M. Borkowski;
• 1997 - specjalizacja I stopnia z chirurgii ogólnej, ocena bardzo dobra - kierownik specjalizacji Prof. M. Borkowski;
• 1995 - 1996 - asystent w Klinice Głowy i Szyi Centrum Onkologii ul. Roentgena 5 ordynator - Dr. J .Pietruszkiewicz;
• 1993 - 1994 - asystent w Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie ul. Sobieskiego 1/9 ordynator Dr hab. J. Wciorka;
• 1992 - staż podyplomowy w Szpitalu Praskim w Warszawie;
• Dr Maciej Charaziński to autor i współautor publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, a także medycyny estetycznej;
• Trener w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Miesiąc temu przeszłam operację powiększenia biustu i efekty są rewelacyjne! Z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora Charazińskiego jak i cały personel Uni Klinik, począwszy od pana Andrzeja, który buduje cudowną atmosferę, przez przesympatycznego pana anestezjologa skończywszy na cudownwj pani Jadzi, która była przy moim łóżku za każdym razem kiedy otworzyłam oczy. Uni Klinik to miejsce tworzone przez profesjonalistów, dlatego jeszcze raz serdecznie polecam klinikę.

Mimo chłodnego stosunku do pacjenta, krótkiej ale konkretnej konsultacji, kilku moim zdaniem niedociągnieć w komunikacji pacjent- klinika pacjent- lekarz gorąco polecam. Tylko nie wybierajcie się tam jako do pierwszego lekarza, wogóle, na konsultację. Lepiej zacząć od bardziej rozgadanego.

Znakomity fachowiec. 4 lata temu miałam robioną u niego poprawkę liposukcji po S.Łoniu z Linea Corporis ( omijać z daleka!!! ) i powiem tylko że przywrócił mi wiarę w siebie. Wymienił mi też wkładki również po ... Łoniu z Linea Corporis (ten nie poczuł się do odpowiedzialności za spaprany zabieg, szkoda słów). jestem mega zadowolona. Do zobaczenia 04.04 ;-)

I would like to highly recommend Doctor Charazinski, as he, in my opinion, is an excellent surgeon. I am now 3 weeks after my “Nose job” and it looks superb! Not only was I happy with the result but as well the medical after care the clinic had to offer, the friendly staff and the patience of the surgeon himself when I was asking a million questions. As for the surgery itself I was surprised how little pain I felt, I was expecting much more… I truly recommend the surgeon and the clinic in Warsaw

23 pazdziernika doktor Charazinski operowal moj nos , operacja byla skomplikowana poniewaz nos w przeszlosci byl dwa razy zlamany (roztrzaskana przegroda) i trzeba bylo go naprawic oprucz tego chcialem ,aby nos byl mniejszy i prosty , efekt jest bardzo dobry juz teraz, chociaz minelo niewiele czasu od operacji i nos jest jeszcze troche spuchniety , nie zmienia to faktu ,ze lepiej mi sie oddycha i wyglad jest bardzo zadowalajacy , polecam pana doktora! wojciech

wojciech

W pazdzierniku 2012r u doktora Macieja Charazinskiego powiekszalam piersi ,doktor zastosowal implanty anatomiczne ,ktore daly swietny efekt mimo ze byly sporo drozsze od okraglych :/ dzisiaj moje piersi wygladaja pieknie jestem bardzo bardzo zadowolona i polecam Dr Charazinskiego i klinike kameralna "Uni klinik" gdzie pacjent jest w 100 procentach dopieszczony :)

Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z doktorem Charazinskim. Operacja powiekszenia piersi przebiegla bez najmniejszych problemow. Nawet nie podejrzewalam, ze bede az tak zadowolona z efektow! Szczerze polecam kazdej pani tego doskonalego specjaliste!

Szczerze polecam kazdej pani tego doskonalego specjaliste!

Na Pana doktora Charazinskiego zdecydowalam sie z polecenia kolezanki , ktora bardzo byla zadowolona z operacji powiekszania piersi implantami , w lutym tego roku rowniez powiekszylam sobie biust chodz sie strasznie tego balam i naprawde nie zaluje ani chwili tej decyzji, dr i klinika na piatke ,nie spodziewalam sie ,ze az tak dobrze to wszystko wyjdzie, pozdrawiam Marzenka

pozdrawiam Marzenka

Dr Maciej Charaziński wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie i zmienił całkiem moje życie. Poprawił mój za duży nos, który przyniósł mi wiele cierpienia. Przed zabiegiem nie byłam pewna czy uda się go poprawić tak aby mi się podobał. Ale teraz mogę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona. Od zabioegu minęło ponad rok czasu, mój nos w końcu jest ładny. Za to bardzo dziękuję Panu doktorowi oraz za przemiłą i fachową opiekę. Pozdrawiam Pana doktora. Magdalena Nowicka

Doktor Charainski operowal moj nos, mialam strasznego garba nie moglam sie z tym pogodzic ,dzisiaj 3 miesiace po operacji jestem szczesliwa jak nigdy nos jest sliczny i prosciutki ,z calego serca polecam Pana doktora i klinike w ktorej operuje ,ani chwili nie zaluje tych wydanych "nie malych" pieniazkow!!