• Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego „Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna”;
• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ...

• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery);
• Uczestnik licznych ogólnoświatowych zjazdów, konferencji oraz szkoleń.
• Czynny operator i konsultant w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej;
• 2007-2012 Operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego w W...

Mimo chłodnego stosunku do pacjenta, krótkiej ale konkretnej konsultacji, kilku moim zdaniem niedociągnieć w komunikacji pacjent- klinika pacjent- lekarz gorąco polecam. Tylko nie wybierajcie się tam jako do pierwszego lekarza, wogóle, na konsultację. Lepiej zacząć od bardziej rozgadanego.

Doskonały i fantastyczny fachowiec. Uczciwy do bólu, ale to dobrze. jestem mu niezwykle wdzięczna za pomoc.

Dziękuje dr Charazińskiemu za „ miłą” atmosferę podczas konsultacji. Dziękuję za niedopuszczenie do głosu. (lekarz wie lepiej), za wmawianie mi problemów, których nie mam łącznie z niezrównoważeniem emocjonalnym ( lekarz traci cierpliwość, wybucha agresją na pytania pacjenta, wpada w szał na wzmiankę o innym lekarzu) Pytam zatem kto ma problem z emocjami: lekarz czy pacjent? Aż strach pomyśleć jak się zachowuje dokor, gdy efekt zabiegu trzeba poprawić? Słowem odradzam. Nie polecam.

Pytam zatem kto ma problem z emocjami: lekarz czy pacjent?
Aż strach pomyśleć jak się zachowuje dokor, gdy efekt zabiegu trzeba poprawić?
Słowem odradzam. Nie polecam.

Długo zmagałam się z decyzją w której z klinik wykonac operację powiększenia piersi... Przyznam, że zaskoczenie - bardzo miłe zaskoczenie spotkało mnie własnie w "Uni-Klinik". Już podczas pierwszego telefonu i rozmową z panią Lenką wiedziałam, że to doskonały wybór :) Dr. Charazinski wykonał operację z której jestem bardzo zadowolona, piersi są idealne !!! Personel jest bardzo sympatyczny i troskliwy :) Polecam z calego serca klinikę i Dr. Charazinskiego. Dziękuję Doktorze...

04/2013 Tydzień temu przeszłam zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej na twarz ( to już drugi raz na przełomie dwóch lat ). Tym razem efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania ( za pierwszym razem też było ok. :-)) Dr Charaziński, którego miałam okazje poznać już 4 lata temu :-) jest znakomitym specjalistą, który rzeczowo omawia zabieg, nie obiecuje gruszek na wierzbie. Zawsze powtarzał mi, że zrobi najlepiej jak umie i zawsze słowa dotrzymywał. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług. Pozdrawiam serdecznie.

Znakomity fachowiec. 4 lata temu miałam robioną u niego poprawkę liposukcji po S.Łoniu z Linea Corporis ( omijać z daleka!!! ) i powiem tylko że przywrócił mi wiarę w siebie. Wymienił mi też wkładki również po ... Łoniu z Linea Corporis (ten nie poczuł się do odpowiedzialności za spaprany zabieg, szkoda słów). jestem mega zadowolona. Do zobaczenia 04.04 ;-)

Miesiąc temu przeszłam operację powiększenia biustu i efekty są rewelacyjne! Z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora Charazińskiego jak i cały personel Uni Klinik, począwszy od pana Andrzeja, który buduje cudowną atmosferę, przez przesympatycznego pana anestezjologa skończywszy na cudownwj pani Jadzi, która była przy moim łóżku za każdym razem kiedy otworzyłam oczy. Uni Klinik to miejsce tworzone przez profesjonalistów, dlatego jeszcze raz serdecznie polecam klinikę.

Doskonały chirurg plastyczny!!! Szczery do bólu, nie obiecuje tylko swietnie operuje. Nie owija w bawelne tylko nazywa rzeczy po imieniu. Wytłumaczył mi dokładnie w jaki sposób mnie zoperuje i dlaczego właśnie tak. Zaufalam mu choc na poczatku sie balam, ale to było najlepsze co mogłam zrobić ! Moje piersi z beznadziejnych, mizernych rodzynek staly sie znowu jedrne i podniesione do gory, a do tego sporo wieksze. Troche to wszystko kosztowalo, ale za jakosc trzeba zaplacic. Pozdrawiam pana doktora i gorąco polecam.

Byłam u tego lekarza raz i więcej nie mam zamiaru. Doktor od poczatku był w złym nastroju. Chciałam wymienić u niego implanty piersiowe. Doktor traktował mnie z góry, nie dawal mi dojść do głosu i był bardzo grubiański. Poza tym zaproponował mi cięcie na kotwicę...co o zgrozo byłoby dla mnie samookaleczeniem w tym przypadku. Całe szczęście, że swoim zachowaniem tak mnie wystraszył, że poszłam do innego lekarza. Ten, "inny lekarz" wykonał tę sama operację przez cięcie przez brodawkę. Ocena sama się narzuca...

Witam wszystkich, To juz moj 5 tydzien po operacji nosa. Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie. Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika. Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam. Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie Rowniez obawaialam sie narkowy. Jednakze dr anestezjolog wszystko mi wyjasnil, opowiedzial o calym zabiegu. Naprawde wszytsko wspominam jak jedno z ciekawszych i fascynujacych przezyc. Jakby nie bylo nos to centralna czesc twarzy?! Jest czego sie obawiac Dziewczyny i chlopaki! Najwazniejsze zeby byc zdecydowanym! To ...

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie
Jakby nie bylo nos to centralna czesc twarzy?! Jest czego sie obawiac
Dziewczyny i chlopaki! Najwazniejsze zeby byc zdecydowanym!
To jest kazdego indiwidualna sprawa.
Nie ma czego sie bac! Medycyna jest naprawde daleko posunieta!
Trzeba miec realne spojrzenie na siebie i oczywiscie nie oczekiwac nie wiadomo jakich cudow?!
Ja bylam na kilku kosultacjach w kraju i za granica.
Znalazlam super zespol z dr Maciejem na czele..
To moj lekarz!
Tymczasem goraco pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki:-):-):-):-)