• Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego „Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna”;
• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ...

• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery);
• Uczestnik licznych ogólnoświatowych zjazdów, konferencji oraz szkoleń.
• Czynny operator i konsultant w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej;
• 2007-2012 Operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego w W...

Dr Maciej Charaziński wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie i zmienił całkiem moje życie. Poprawił mój za duży nos, który przyniósł mi wiele cierpienia. Przed zabiegiem nie byłam pewna czy uda się go poprawić tak aby mi się podobał. Ale teraz mogę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona. Od zabioegu minęło ponad rok czasu, mój nos w końcu jest ładny. Za to bardzo dziękuję Panu doktorowi oraz za przemiłą i fachową opiekę. Pozdrawiam Pana doktora. Magdalena Nowicka

jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu. nie myslalam ze bedzie az tak dobrze ! jesli kiedys sie zdecyduje na kolejy to bedzie go wykonywal wlasie ten pan dr i znajde go nawet na innym koncu polski!pozdrawiam

Od początku daje się zauważyć , że to dobry fachowiec, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Miałam robione powiększanie piersi i z efektu jestem b.zadowolona, umie dobrze doradzić, wytłumaczyć. Zdecydowanie polecam.

Myślę, że zna się na rzeczy, ale nie jest zbyt miły i jakoś nie wzbudza zaufania. Myślę, że jego siłą jest klinika, w której pracuje, czyli u boku dr Sankowskiego.

Zdecydowanie POLECAM dr MaciejaCharazińskiego, pracuje w Klinice dr Sankowskiego w Warszawie. Robił mi dwie poprawki (piersi i lipo) po Dr Sławomirze Łoniu z Linea Corporis i uważam że lepiej trafić nie mogłam. To co zrobił z moim zdeformowanym ciałem zasługuje na Oskara w medycynie.