• Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego „Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna”;
• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ...

• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery);
• Uczestnik licznych ogólnoświatowych zjazdów, konferencji oraz szkoleń.
• Czynny operator i konsultant w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej;
• 2007-2012 Operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego w W...

u doktora charazińskiego robiłam botoks sculptre volume / policzki/

u doktora charazińskiego robiłam botoks sculptre volume / policzki/

W pazdzierniku 2012r u doktora Macieja Charazinskiego powiekszalam piersi ,doktor zastosowal implanty anatomiczne ,ktore daly swietny efekt mimo ze byly sporo drozsze od okraglych :/ dzisiaj moje piersi wygladaja pieknie jestem bardzo bardzo zadowolona i polecam Dr Charazinskiego i klinike kameralna "Uni klinik" gdzie pacjent jest w 100 procentach dopieszczony :)

Polecam dr Charazinskiego zrobil u mnie plastyke brzucha rewelacyjnie to wyglada nie zaluje ani chwili ,ze zdecydowalam sie wlasnie na niego, FACHOWIEC!!! zna sie na tym co robi,a podejscie do pacjenta super profesjonalne oby jak najwiecej takich lekarzy! klinika tez na WYSOKIM poziomie.

23 pazdziernika doktor Charazinski operowal moj nos , operacja byla skomplikowana poniewaz nos w przeszlosci byl dwa razy zlamany (roztrzaskana przegroda) i trzeba bylo go naprawic oprucz tego chcialem ,aby nos byl mniejszy i prosty , efekt jest bardzo dobry juz teraz, chociaz minelo niewiele czasu od operacji i nos jest jeszcze troche spuchniety , nie zmienia to faktu ,ze lepiej mi sie oddycha i wyglad jest bardzo zadowalajacy , polecam pana doktora! wojciech

wojciech

Doktor Charazinski przeprowadzal u mnie operacje powiekszenia piersi implantami z rozmiaru "a" na "c" efekt jest wspanialy, w tej chwili minelo okolo pol roku po operacji i blizny sa prawie niewidoczne:) jestem bardzo zadowolona ze swojego nowego biusciku ,polecam doktora!

jestem bardzo zadowolona ze swojego nowego biusciku ,polecam doktora!

Witam! Miałam zabieg korekcji małżowin usznych u dr. Charazińskiego i różnica jest powalająca!!! :) Polecam wszystkim "uszatym", bo zabieg trwa tylko godzinę ... a zmienia całe życie na lepsze! Cały zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Pan doktor ma wspaniełe podejście do pacjenta i do Jego "problemu". Bez " owijania w bawełnę" informuje o wszystkich możliwych komplikacjech, co mnie bardzo urzekło i przekonało do zamierzonego celu :)! Nieoceniony lekarz i wspaniały człowiek! Cały personel, to profesjaoaliści ale również ciepłe i wspaniałe osoby! wprowadzają super atmosferę w klinice.Czułam się odstresowana w 100%!!! :)Wielkie dzięki tej wspaniałej ekipie! A doktora Charazińskiego polecam z czystym sumieniem! Dziękuję!

Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z doktorem Charazinskim. Operacja powiekszenia piersi przebiegla bez najmniejszych problemow. Nawet nie podejrzewalam, ze bede az tak zadowolona z efektow! Szczerze polecam kazdej pani tego doskonalego specjaliste!

Szczerze polecam kazdej pani tego doskonalego specjaliste!

W klinice Uni Klinik tydzień temu miałam wykonaną korektę górnych powiek a dzisiaj zdjęcie szwów - jestem zdumiona wspaniałym efektem. Doktor jest wiarygodnym i bardzo dobrym fachowcem. Mogę już chodzić bez okularów i cieszyć ładnym "okiem". Gorąco polecam doktora i klinikę.

Dzien dobry w czerwcu tego roku w uni klinik u Dr Charazinskiego mialam robiona korekte nosa ,teraz ok 3 miesiecy po operacji nos wyglada bardzo ladnie i naturalnie , zaluje ze wczesniej nie zdecydowalam sie na operacje ,polecam pana doktora i ta klinike aga1978

aga1978

Bardzo polecam doktora Charazinskiego ,jestem po operacji plastyki piersi efektem jestem zachwycona ,roznica jest ogromna, lekarz godny polecenia pozdrawiam :)

pozdrawiam :)