• Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego „Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna”;
• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ...

• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery);
• Uczestnik licznych ogólnoświatowych zjazdów, konferencji oraz szkoleń.
• Czynny operator i konsultant w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej;
• 2007-2012 Operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego w Warszawie;
• 2002-2008 - Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. Prof. Orłowskiego;
• 2007 - Specjalizacja z chirurgii plastycznej, ocena bardzo dobra – kier. specjalizacji Prof. J. Jethon;
• 1996-2002 - Asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Warszawie
• 2002 - Specjalizacja II stopnia z chirurgii ogólnej, ocena bardzo dobra – kier. specjalizacji Prof. M. Borkowski;
• 1997 - specjalizacja I stopnia z chirurgii ogólnej, ocena bardzo dobra - kierownik specjalizacji Prof. M. Borkowski;
• 1995 - 1996 - asystent w Klinice Głowy i Szyi Centrum Onkologii ul. Roentgena 5 ordynator - Dr. J .Pietruszkiewicz;
• 1993 - 1994 - asystent w Klinice Psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie ul. Sobieskiego 1/9 ordynator Dr hab. J. Wciorka;
• 1992 - staż podyplomowy w Szpitalu Praskim w Warszawie;
• Dr Maciej Charaziński to autor i współautor publikacji z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, a także medycyny estetycznej;
• Trener w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Wspaniały lekarz! Prawdziwy "profi" wśród chirurgów plastyków! Chętnie do niego wrócę, jak mnie "ząb czasu" nadgryzie... ;)

Dziękuje dr Charazińskiemu za „ miłą” atmosferę podczas konsultacji. Dziękuję za niedopuszczenie do głosu. (lekarz wie lepiej), za wmawianie mi problemów, których nie mam łącznie z niezrównoważeniem emocjonalnym ( lekarz traci cierpliwość, wybucha agresją na pytania pacjenta, wpada w szał na wzmiankę o innym lekarzu) Pytam zatem kto ma problem z emocjami: lekarz czy pacjent? Aż strach pomyśleć jak się zachowuje dokor, gdy efekt zabiegu trzeba poprawić? Słowem odradzam. Nie polecam.

Pytam zatem kto ma problem z emocjami: lekarz czy pacjent?
Aż strach pomyśleć jak się zachowuje dokor, gdy efekt zabiegu trzeba poprawić?
Słowem odradzam. Nie polecam.

Miałam u dr. Charazinskiego już dwa zabiegi, oba dość skomplikowane ( plastyka posladkow i rekonstrukcja piersi ) Poradził sobie z tym doskonale. Jeśli poddam się jeszcze jakiemuś zabiegowi to z pewnością u niego właśnie.

jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu. nie myslalam ze bedzie az tak dobrze ! jesli kiedys sie zdecyduje na kolejy to bedzie go wykonywal wlasie ten pan dr i znajde go nawet na innym koncu polski!pozdrawiam

Najlepszy specjalista jakiego znam. Wykonywałam u niego dwa zabiegi (bardzo trudne poprawki po S.Łoniu z Linea Corporis brr)i muszę przyznać, że choć miałam obawy, efekty przeszły moje oczekiwania. Polecam z czystym sumieniem :)

Od początku daje się zauważyć , że to dobry fachowiec, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Miałam robione powiększanie piersi i z efektu jestem b.zadowolona, umie dobrze doradzić, wytłumaczyć. Zdecydowanie polecam.

Witam Dr Charazinski to swietny fachowiec , rezultat po operacji jest dokladnie taki jakiego oczekiwalam, mialam operacje powiekszenia biustu, polecam goraco! :)

Fatalnie. Jestem po konsultacji. Pan doktor niechętny do wyjaśniania zabiegu, niesympatyczny, bez kontaktu. Uciekłam.

Też potwierdzę że doktor to znakomity fachowiec. Jestem teraz właścicielką pięknych piersi. Dziękuję pozdrawiam Pana doktora!

Jestem niezwykle zadowolona z efektu operacji, robiłam plastykę powiek górnych i wyglądam naprawdę super :), polecam Dorota