dr n. med. Maciej Krajewskidr n. med. Maciej Krajewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Dr. n. med. Maciej Krajewski studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stos...

Przestroga dla wszystkich,ktorzy chca wybrac sie na wizyte i skorzystac z pomyslow pana dr. Problem wymagal wypisania skierowania na wymaz z chorego miejsca i okreslenia bakterii ktora powoduje skutki na skorze. Tyle ze po co, przeciez mozna nafaszerowac czlowieka mocnym antybiotykiem, ktory wcale nie pomogl. A pan dr jaki pewny byl,ze cyt. "antybiotyk uwazam,ze dobralem idealny". Poza tym spowodowal utrate odpornosci, co skutkowalo leczeniem w szpitalu a pozniej przeziebieniem. Spustoszenie w organizmie jak po pozarze. Zle zdiagnozowanie choroby, bezpodstawne dobranie antybiotyku, brak czasu i pochylenia sie nad istota choroby, plan na kolejne miesiace, a nawet lata - leczenie kosztownymi farmaceutykami. Nie polecam.

Miałem problem z kurzajkami. Mam nadal. A reakcja lekarza na kurzajki podczas przeprowadzania zabiegu mrożenia 'Jak można było do tego dopuścić?!' była bynajmniej niestosowna. Szczególnie, ze przez okres od pierwszej wizyty do zabiegu (ponad miesiąc) stosowałem maść przepisaną przez owego specjalistę. Maść jednak jedynie powodowała dalsze roznoszenie choroby.

Miałem problem z kurzajkami. Mam nadal.

Leczymy u Pana Krajewskiego naczyniak na policzku u dwuletniej córki. Jak na razie jesteśmy zadowoleni, efekty są, a doktor jest bardzo konkretny i kompetentny, a przy tym miły.

zdecydowanie przereklamowany lekarz. Byłam u niego na nfz. mam raczej małe problemy z cerą, poszłam raczej po jakąś maść a on od razu kazał podpisywać oświadczenie że wyrażam zgodę na leczenie jakim lekiem po którym absolutnie nie mogę zajść w ciąże przez 2 LATA. A wiedział że staram sie o dzidzie. na moje pytanie czy nie ma innych leków, maści usłyszałam - absolutnie nic innego nie ma. Ale z tego co mi wiadomo każdego chce faszerować tym lekiem. Gratulacje Panie doktorze

Jestem zdumiony podejściem Pana Doktora do pacjentów. W poradni dermatologicznej, na NFZ, jak i w mgabinecie prywatnym traktuje pacjentów jednakowo, tyle samom poświęca im czasu,tłumaczy przyczyny schorzenia i sposób leczenia. "Pełna kultura jakby powiedział mój nastoletni wnuczek". Doktor usuwał mi laserowo liczne brodawki łojotokowe na skórz twarzy, dekolcie i plecach, co przy moim zawodzie prawniczym, kiedy ma się kontakt z ludźmi ma to ogromne znaczenie estetyczne. Nikt już ze znajomych nie straszy m,nie czerniakiem. Jak dawniej mam jasną karnację bez jakichkolwiek przebarwień.To świetny lekarz, człowiek i fachowiec.

To co robi Pan Doktor swiadczy o duzym profesjonalizmie.Liczny profesjonalny sprzet, wysokiej klasy lasery, zapewne wysokiej ceny,duza popularnosc,tylko dobrze swiadcza o nim.

PROFESJONALIZM,PELNA KULTURA,TYLKO DUZE KOLEJKI W OCZEKIWANIU NA WIZYTE Z POWODU POPULARNOSCI PANA DOKTORA.

nowoczesne spojrzenie na dermatologie i nowe metody leczenia farmakologicznego, miejscowego oraz zastosowanie laseroterapii, a takze ogromna wiedza ktora dysponuje Doktor Maciej Krajewski to wszystko co cechuje tego lekarza.Wysoka kultura osobista i podejscie do pacjenta nie w gabinecie prywatnym,,a w publicznej przychodni spramiaja, ze jest Pan Doktor godny polecenia.Kto mysli i mowi inaczej robi to przez zlosliwosc.

Doktor godny zaufania. Wszystko co u mnie wykonywal robil profesjonalnie.Od lat lecze sie u PANA doktora w przychodni Medicon i prywatnie jestem bardzo zadowolona z leczenia.Z ludzmi z ktrymi sie spotykam, a ktorzy sa pacjentami Pana Doktora tak samo twierdza.Gratuluje Panu Doktorowi tak wspanialych opinii.

jestem zachwycona podejsciem,kultura i profesjonalnoscia Pana Dpktora. Od lat jest moim dermatologiem, poprawial mi powieki, dekolt, dlonie, pajczki, naczynka. Inaczej patrze na swiat, pomimo wieku wiecej niz sredniego jestem radosniejsza. Dziekuje Panu.