dr n. med. Maciej Krajewskidr n. med. Maciej Krajewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Dr. n. med. Maciej Krajewski studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stos...

swietny lekarz i człowiek.profesjonalista.Wykonywałam wiele zabiegøw w tym frakselem repair.Jestem bardzo zadowolona.Koszty zabiegøw do przyjecia.Polecam Pana Doktora wszystkim.

Witam bardzo proszę o kontakt z osoba która miała wykonany w tym gabinecie laser FRAXEL REPAIR u dr. Macieja Krajewskiego. Mój mail : 4d4m87@gmail.com z góry bardzo dziękuje.

Mój mail : 4d4m87@gmail.com

z góry bardzo dziękuje.

po wyleczeniu tradzika pozostały mi blizny na twarzy, plecach i dekolcie.Zastosowany laser fraxel repair dał pozytywne efekty szczeggólnie na twarzy i plecach.Widoczne sa jeszcze zmiany na dekolcie,ale zdecydowanie mniejsze, można je poprawić za kilka miesięcy.Jestem zadowolona. Trochę bolało ale Doktor zastosował krem Emlla,bolało mniej.Warto było spróbować.Niezdecydowanym polecam. Nic nie pomagały mi dermabrazje chemiczne, mikrodermabrazje.Wstydziłam się pokazać ludziom. Zrobiłam się "psychiczna". Teraz mogę się pokazać ludziom.Szkoda, że nie zrobiłam tego wcześniej, jeszcze w szkole średniej, może moje życie potoczyło by się inaczej. Nic nie jest stracone. Z ładniejszą twarzą wygladam inaczej, jestem bardziej śmiała i usmiechnięta. Panowie w pracy zauwazyli moją odmianę.

Doktor usuwał mi znamiona barwnikowe, na skórze piersi,plecach,brzuchu i udach. Cała moja rodzina ma ich wiele, jest to nasza cecha genetyczna. Doktor świetnie włada skalpelem. Nie widać żadnej blizny.Badania histopatologiczne nic groźnego nie wykazały, a wyników bałam się.Muszę zdecydować sie na usunięcie laserem blizn potradzikowych, koleżanka, której ten zabieg wykonywał jest szczęśliwa.

Leczę trądzik u tego lekarza. Potem prawdopodobnie będę miała robione w jego klinice jakieś zabiegi na twarz. Nie wiem dokłądnie jakie, bo o tym jeszcze nie rozmawialiśmy, ale może coś na blizny, wygładzenie twarzy. Chciałabym się dowiedzieć, czy mieliście robione u niego jakieś zabiegi po wyleczeniu trądziku, czy przyniosły spodziewane efekty i ile kosztowały?

byłam u tego Pana 5 lata temu, z naczynkami na twarzy, w trakcie jednej wizyty usunięto mi ich z 3/4, rekonwalescencja trwała kilka dni, ale bez problemów, dziś jest całkiem przyzwoicie ale wybieram się na 2 raz, słońce i dieta robią swoje ;(, człowiek w obyciu reprezentuje dużą kulturę

U PANA DOKTORA W GABINECIE BYŁAM OKOŁO 3 MINUTY.BYŁA TO MIESIĄC WCZEŚNIEJ UMÓWIONA WIZYTA ,. NIESTETY W KOLEJCE CZEKAŁAM OKOŁO 1.5 GODZINY PO CZYM WESZŁAM DO GABINETU A DOKTOR MNIE ZBYŁ ,PONIEWAŻ MIAŁ TEGO DNIA OGROM PACJENTÓW.DOWIEDZIAŁAM SIĘ TYLKO ,ŻE POWINNAM SIĘ ZAPISAĆ DO NIEGO NA ZABIEG ZAMKNIĘCIA NACZYNEK I TO WSZYSTKO A PODKRESLĘ,ŻE NURTOWAŁO MNIE KILKA INNYCH PROBLEMÓW. NA 100 % NIE PÓJDĘ TAM KOLEJNY RAZ.

NA 100 % NIE PÓJDĘ TAM KOLEJNY RAZ.

mimo, watpliwosci, lifting termage jednak poprawia wyglad szyi i twarzy, u mnie efekt byl juz po zabiegu wieczorem

Dwa lata temu,po dwóch zabiegach zlikwidował mi Pan Doktor blizny po tradziku i liczne przebarwienia na skórze twarzy, szyi i dekolcie. Wyglądałam dobrze.W styczniu br. skorygowałam resztę swoich niedoskonałości.Laser fraxel-repair robi"cuda",pomijam wprawną rękę Doktora Krajewskiego którego wszystkim polecam. Jestem bardzo zadowolona

Miałam liczne rozszerzone naczynia na skórze podudzi i ud tzw."pajączki.Pan Doktor pozamykał mi je w swoim gabinecie na ul. Bukowińskiej.Mogę teraz chodzić w spódnicy "mini".Koszt niewielki.Wkrótce Doktor zlikwiduje mi włókniaki wiszące na szyi,tułowiu i ramionach.Doktor to co robi, jak mówią inne pacjentki, robi skutecznie i odpowiedzialnie. Gorąco polecam usługi Pana Doktora Macieja Krajewskiego.