dr n. med. Maciej Krajewskidr n. med. Maciej Krajewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Dr. n. med. Maciej Krajewski studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stos...

Doktor Krajewski usuwał mi trzy znamiona barwnikowe płaskie z których powstają czerniaki. Znamiona wycięte zostały z odpowiednim marginesem,rany wygoiły sie bez blizn, a te które po cięciach pozostały są nadzwyczaj kosmetyczne.Badania histologiczne wykazały plamy soczewicowate, dobrze ,że sie zdecydowałam je wyciąć, chociaż co niektórzy odradzali mi zabiegu.Mam jeszcze wiele znamion, to po Mamie,występują one dość często w mojej rodzine.Muszę zawsze uważać na ich "aktywność", tak zalecał mi dr Maciej Krajewski. Jestem i zostanę p[od jego opieką na zawsze. Człowiek jest godny polecenia i zaufania.

Doktor Maciej zlikwidował mi laserem fraxel blizny potrądzikowe.Dzisiaj już nie wstydzę się pokazywać koleżankom i kolegom. W tym roku idę na studia. Jestem pełen optymizmu, radość moja jest wielka,stałem się wesołym,uśmiechniętym chłopakiem. Namawiam Mamę aby sie poddała zabiegowi,to po niej mieliśmy "poorane" trądzikiem twarze.Chyba zgodzi się jesienia. Na razie przygotowuje sie lecząc tradzik ropowiczy u dr Adama Krajewskiego, efekty pozytywne są coraz bardziej widoczne.

Leczyłam u Pana Doktora przebarwienia na skorze twarzy, szyi i dekolcie powstałe po solarium, opalaniu słonecznym i po długotrwałym stosowaniu antykoncepcji. Wyglądałam nieładnie. Laseroterapia spowodowała, że mam różową ładną, gładką skórę.Pomimo stosownego wieku czuję sie zadowolona ze swojego wyglądu i uważam się za osobę atrakcyjną.

Moją skóręszpeciły bardzo liczne brodawki łojotokowe.Co ja z nimi nie robiłam żeby się ich pozbyć. Do kogo nie chodziłam.Leczyli mnie różni dermatolodzy i nawet znachorzy.Duże ciemne plamy na twarzy i tułowiu budziły zainteresowanie ludzi.Nawet najbliżsi obawiali siędomnie zbliżyć.Myśleli, że mam czerniaki,ja sama też o tym myślałam. Dr Maciej Krajewski pousuwałje laseremprzez trzy wizyty.W porównaniu z efektemkoszty żadne.Chodzę na rehabilitacj,jeżdżę dosanatorium i nie wstydzę się rozebrać do zabiegów. Mam 65 lat.Polecam Doktora. Dziękuję Panu.

Zmorą moich młodzieńczych lat był mój wygląd, zeszpecony przez ropowiczy tradzik. Liczne blizny na twarzy sprawiły że zamykałam się w domu. Rozpoczęłam leczenie u dr A.Krajewskiego (ojca), późniejkontynuował leczenie blizn dr Maciej Krajewski (syn). Po kilku zabiegach laserowych, laserem fraxel, twarz wygładziła się.Podobnie jest na dekolcie i ramionach. Leczenie trwało blisko rok, ale warto było trochę pocierpieć.Cierpienie jest niewielkie jak widać pozytywne skutki leczenia.Mam trochę bardziej wrażliwą skórę na słońce, ale łagodzą skutki nasłonecznienia kremy. Panie nie bójcie się laseroterapii w wykonaniu lekarza profesjonalisty. Polecam leczenie prowadzone przez obu panów, syn zajmuje się laseroterapią i kosmetyką, ojciec świetny diagnosta i praktyk. Pozdrawiam Panów.

Wielokrotnie korzystałam z usług Pana Doktora Macieja Krajewskiego, wygładzał mi fraxelem zmarszczki na szyi, wokół oczu i ust, dekolcie, grzbietach dłoni.Mam dużo ponad 50 lat, nie muszę ukrywać rąk, szyi,uśmiecham się bez jak kiedyś dziwnych grymasów.Doktor usuwał mi przebarwienia posłoneczne spowodowane antykoncepcją.Po zabiegach byłam cierpliwa, stosowałam się do zaleceń Doktora.Niekiedy swędziała lub nawet piekła mnie skóra ale broniłam się przed jej drapaniem.Niedługo skorzystam z usunięcia zbędnych fałdów tłuszczu na brzuchu. Warto dbać o siebie inwestując w swój wygląd.Wszystkie zabiegi Doktor wykonuje profesjonalnie. Efekty konsultowałam z chirurgiem plastycznym, ocenił je jako wzorowe.

Witam. Zabieg fraksel-repair wykonany u mnie przez dr Krajewskiego przyniósł opłakane skutki. Miał on miejsce w 2009roku. Od 3 lat leczę skutki oszpecenia mnie przez dr Krajewskiego, na szczęście tym razem trafiłam na kompetentnych lekarzy..Moja sprawa znalazła się w sądzie. Jeśli ktoś chciałby się ze mną skontaktować podaję adres e-mail ; kashmir037@wp.pl

witam, we wrześniu robił mi przebawienia i zmarszczki na twarzy lżejszym fraxelem,i jakimś tam innym jeszcze ? a powieki i nad ustami repairem, później uzupełniłam wg wskazań mezoterapią, rezultat na dziś ?? porównując z wcześniejszymi moimi doświadczeniami czyli peelingami - kolosalna, bałam się powiek ale one wyszły najlepiej, pelingi nie są złe ale jest to jednak duża różnica, w cenie niestety też :( choć warto było spróbować

Moim kompleksem były zawsze czerwone policzki.Zimno czy wysoka temp., emocje lub, ""nie daj Boże" odrobina alkoholu powodowały, ze wyglądałam jak "ćwikłowy buraczek". Leczyłam się u polecanych mi dermatologów, nie pomogły "rozeksy",antybiotyki, zmywanie borasolem. Jedna Pani dr alergolog stwierdziła, że mam uczulenie na kakao i cytrusy, testy przez nią wykonane były ujemne. Przez lata nie zaznałam smaku czekolady i pomarańczy. We wrześniu mama namówiła mnie na zabieg laserem. Pan Doktor Maciej wykonał u mnie trzy zabiegi.Nie powiem trochę bolało przez trzy dni. Dzisiaj idę na studniówkę, jestem blada, chłopakowi sie podobam, kolezanki czerwienieją z zazdrości. Kompleks znikł, jem i piję wszystko. Dziękuje Panu Doktorowi. Idę na medycynę, kto wie czy nie będę dermatologiem.Jak chcecie to zobaczcie mnie. Kasia VI LO Radom.

Wykonywałam u Pana Doktora Macieja Krajewskiego wiele zabiegów laserem fraxel i repair, moja twarz wygładziła sie pomimo stosownego już mojego wieku. Nie mam tyle zmarszczek przy oczach, wokół ust i na czole. Liczne kiedyś przebarwienia na twarzy znikły bezpowrotnie.Zabiegi na szyi spowodowały, że nie muszę jej ukrywać pod apaszką lub golfem.Gdy przeglądam swoje fotografie sprzed lat żałuję, że dopiero dwa lata temu zdecydowałam sie na proponowane przez Pana Doktora zabiegi, przestrzegali mnie przed nimi, nie kto inny tylko lekarki dermatologii. Po każdym wykonywanym zabiegu należycie ze skrupulatnościa stosowałam sie do zaleceń Pana Doktora, niekiedy po zabiegu bolała twarz czy szyja, były strupki i rumienie, ale tak postępuje gojenie się, gdy miałam pytania Doktor zawsze był uchwytny. Jestem osobą publiczną,nie wstydzę się jak na mnie patrzą ludzie.Stałam sie inna osoba, zdecydowanie radośniejszą. Mam zamiar wykonać zamykanie pajączków na udach i podudziach oraz licznych przebarwień po operacji żylaków, namawia mnie do tego mój mąż. Gratuluję Panu Doktorowi wiedzy, cierpliwości i umiejętności.