Jakoś świadczonych usług spadła , a cena odwiedzin u p. doktora stety wzrosła. Już nie jest to co kiedyś.

Doktor uprzejmy, ale jak dla mnie za mało czasu poświęca na tłumaczenie pacjentowi, na czym polega dane schorzenie itp.

Mialam usuwane obie ósemki u dr Morawskiego, jedna dwa lata temu prywatnie i ostatnio z NFZ. Obydwe wizyty wspominam bardzo dobrze, doktor tak jak i jego asystena sa uprzejmi ale przede wszystkim zorganizowani, widac współpracę i profesjonalizm. Co mi sie zapadlo tez w pamieci to szybkosc 'obslugi', na fotelu siedzialam moze z 15 min w obu przypadkach. Sciaganie szwow nie trwalo nawet minuty. Rany bardzo ladnie sie zagoily i nie bylo zadnych powiklan ani problemow po zabiegu. Zdecydowanie polecam kazdemu kto ceni sobie jakosc, konkretne podejscie do tematu. Jedyne moje zastrzeżenia wzbudza sposob rejestracji prywatnie, bitwa o karteczki rano to dosc prymitywny sposob... Ale to bylo dwa lata temu wiec mam nadzieje ze to tylko wspomnenie:) a jesli nie to i tak warto polowac od rana pod drzwiami na karteczke, bo reprezentowana i obsluga wynagradza cierpienia z rejestracja;-)

Fenomenalnie! Pełen profesjonalizm. Polecam jak najbardziej!!!! To niesamowity lekarz, który ma super podejście do ludzi! TAK TAK TAK!

Moje pierwsze usuwanie zęba, była to ósemka, na pantomogramie nie wyglądała najgorzej, ale 3 razy jeden chirurg wycinał dziąsło po kawałku, i kazał poczekać...słyszałam o doktorze Morawskim, prawie nieskazitelna opinia od sąsiada, który miał duzo bardziej skomplikowana sytuacje, pokierowała mną do pana Marka. Najlepsza wizyta jaką miałam, potwierdziła się w 100%, podejście do pacjenta, zdecydowane ruchy, profesjonalizm i wcale niedrogo w porównaniu z żółtodziobami bioracymi 300, ja bym tyle dała Panu MOrawskiemu bo bezcennym jest kiedy ktos ulży w cierpieniu.

Wyrywanie osemki/ Jestem bardzo zadowolona, wyrwanie zeba wymagalo sprytu i Pan Morawski bez problemu sobie z nim poradzil!

Po prostu rewelacja. Gdybysmy mieli wiecej takich lekrzy jak p. Marek, ktory potrafi w odpowiedni sposob podejsc do pacjenta nie byloby stresow przed wizyta u stomatologa. Serdecznie pozdrawiam i duzo Zdrowka Panu Zycze!

Mogę spokojnie polecić wszystkim pana Doktora Morawskiego.Jestem bardzo zadowolona:)polecam

Witam ! Mam pytanie jak teraz wygląda rejestracja. Dziękuję.

Witam ! Mam pytanie jak teraz wygląda rejestracja. Dziękuję.

Wspaniały człowiek i specjalista. Wyleczył mnie z fobii na myśl o "dentyście"...Jestem bardzo zadowolona za każdym razem. Panie Marku niech Pan żyje conajmniej 100lat !!! :) Natalia.

Natalia.