Pełen profesjonalizm. Zabieg wykonany szybko, sprawnie, a co najważniejsze bez komplikacji. Mimo długich kolejek i ograniczonego czasu usługa na najwyższym poziomie.

Sposób rejestracji pacjentów uwłacza ich godności. Koczowanie przed budynkiem po prostu na chodniku, w różnych warunkach atmosferycznych i marnowanie wielu godzin, a później dantejskie sceny po otwarciu drzwi - świadczy tylko o braku szacunku do pacjentów. Jest to system najgorszy z możliwych - tylko ludzie bez odrobiny honoru mogą się tak dawać poniżać. Jako dentysta poprawnie wykonuje swój fach, ale zdarzają się też wpadki.

Byłam u pana doktora prywatnie i publicznie :) rejestracja faktycznie masakryczna ,ale patrząc na to z drugiej strony uważam ,że jest to sprawiedliwe rozwiązanie ,gdyby wszytskie terminy były na telefon to wtedy dopiero trzeba by było czekać.. Leczyłam u niego zęby jak i również usuwałam chirurgicznie 3 ósemki i jestem 100% zadowolona.Nie widzę różnicy między jego stosunkiem do pacjenta - czy to prywatnie czy publicznie zawsze jest miły i zajmuje się wszytskim tak jak należy i co najważniejsze nie mękoli ludzi 2 h na fotelu - 10-15 min i po ...

Leczyłam u niego zęby jak i również usuwałam chirurgicznie 3 ósemki i jestem 100% zadowolona.Nie widzę różnicy między jego stosunkiem do pacjenta - czy to prywatnie czy publicznie zawsze jest miły i zajmuje się wszytskim tak jak należy i co najważniejsze nie mękoli ludzi 2 h na fotelu - 10-15 min i po sprawie! Dostałam za każdym razem antybiotyk i leki przeciwbólowe.Lekarz godny zaufania ,4 ósemka z pewnością będzie usuwana również u niego ;-)
oceniam na 5 + :)

Byłam u niego publicznie na wizyte czekalam 4 miesiace i skutek byl taki ze zrobil mi w buzi i z buzi masakre! robil mi odsloniecie zeba, w ten sam dzien lewa strona twarzy tak mi spuchla ze nie widzialam na oko, poszlam do niego i okazalo sie ze nie sciagnal mi opatrunku jak powinien, nie dostalam zadnego antybiotyku przytakim zabiegu, nic. Stracilam tylko caly tydzien na lezenie w domu. Masakra!! Zdecydowanie nie polecam!! Stracilam nie tylko czas ale i pieniadze! zaplacilam 125 zl bo moj zabieg byl za darmo tylko do 18stego roku zycia. A w efekcie musialam isc do innego chirurga prywatnie zeby to poprawil.

Bardzo uprzejmy, nie "cacka" się z wyrywaniem zębów, kompetentny, polecam go bardzo:)

miałem robioną resekcję zęba ,uprzejmy lekarz,zabieg bezbolesny. jako chirurg rewelacyjny,wspaniały lekarz z powołania polecam Tomek

Bardzo boję się dentysty, ale muszę przyznać, że dopiero on sprawił, że bez wahania go odwiedzałam. Bardzo dobry lekarz, polecam wzystkim:))

Bardzo dobry lekarz, polecam wzystkim:))

Byłam u tego lekarza prywatnie z rejestracja jest masakra - jak za komuny. Dorwiesz numerek to masz farta a jak nie to masz problem. Wszystko pięknie ładnie...potem za kilka dni byłam publicznie i bez komentarza. Pod drzwiami istna dżungla bo każdy chce być pierwszy. Na wizycie prywatnej powiedział mi co innego na publicznej co innego. I w co wierzyć??? jak mam ufac takiemu lekarzowi? idę do innego lekarza. Mąż chodził prywatnie i było super więc pozostawiam to bez komentarza....

Wszystko super oprócz jednego: dantejskie sceny przed rejestracją. Najgorszy z możliwych system zakwalifikowania się. Zamiast telefonicznych zapisów terminowych trzeba stać od 7 rano do 12 w kolejce aby się zapisać na dany dzień. Jeśli się nie załapiesz - twoja strata, dzień stracony. Brak telefonicznego umawiania się. Koszmar. Mimo kompetencji pana doktora rezygnuję z jego usług.

Zdecydowanie polecam. Zęba wyrwał bez boleśnie, nawet nie wiedziałem kiedy a tu już dziękuję do domu ( wcześniej u stomatologa męczyłem się na fotelu 1,5 godz a i tak nie wyrwał). Nie ma co się stresować, śmiało do gabinetu!!