Marek Pakalski

Traumatolog, Ortopeda

3,7
3,9
3,4

Podpisuję się pod opinią "Rozczar" Po prywatnej wizycie w Łowiczu wyszedłem z żalem i rozczarowaniem. Doktor nie pozwalał dokończyć zdań o dolegliwościach, przerywał. Totalny brak komunikatywności. Nie wypowiadam się odnośnie kompetencji Doktora(nie zdążyłem jej doświadczyć). Jednak dodam iż, na zadane przeze mnie pytanie odpowiedział, że nie jest w stanie wytłumaczyć mi przyczyny dolegliwości. Możliwe, ze jest świetnym fachowcem, jednak na pewno bardzo niemiłym. Ostatecznie raczej nie poleciłbym go znajomemu...

Podpisuję się pod opinią "Rozczar"
Po prywatnej wizycie w Łowiczu wyszedłem z żalem i rozczarowaniem.
Możliwe, ze jest świetnym fachowcem, jednak na pewno bardzo niemiłym.
Ostatecznie raczej nie poleciłbym go znajomemu...

Zwykle trafia się na ortopedię przypadkowo-awaryjnie.Ja trafiłem z tego samego szpitala tylko z okulistyki.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Opiekował się naszą salą jak gdyby byliśmy jego bardzo dobrymi znajomymi Fachowo po operacji powiedział, jak mam postępować z chorą nogą . Jak zauważyłem każdym chorym potrafił się zająć , poświęcić ile może swojego czasu. Polecam bardzo dobry lekarz-specjalista . Moja skromna opinia dla ludzi którzy trafiają na ortopedię macie bardzo dobrego lekarza i oddział.

Jak bym mogła dałabym po 0 gwiazdek no ale niestety....mąż na prywatnej wizycie po złamaniu kostki dostał od lekarza USG i na koniec usłyszał do widzenia...żadnej porady jak postępować dalej z bolącą kostką,obojętność,zero profesjonalizmu no ale niestety takich mamy teraz lekarzy aby kasa się liczy nic więcej....

Byłem w Ars-Medica u pana ortopedy na prywatnej wizycie. Jestem nie mile rozczarowany podejściem pana doktora do pacjenta. Brak komunikatywności - mruczy pod nosem (operuje bezokolicznikami typu pokazać, zdjąć, położyć się. Z łaską udziela krótkich odpowiedzi. Nie polecam szkoda kasy.

Trafiłam na wizytę do tego lekarza zupełnie przez przypadek. Zależało mi na szybkim określeniu mojego problemu, bo ból był trochę niepokojący. Wybrałam więc "pierwszą lepszą" spółdzielnię. I zwykle nie bawię się w jakieś tam komentarze czy opinie, ale w tym wypadku uważam że po prostu wypada. Bo podczas wizyty u dr Pakalskiego człowiek wie że trafił w odpowiednie miejsce (a to odczucie aktualnie w wielu przychodniach wcale nie jest takie oczywiste;). Poza tym myślę, że P. dr jest po prostu fajnym człowiekiem, który nie wiadomo dlaczego utwierdził się w przekonaniu że tak nie jest:)i stąd pewnie ten dystans o którym napisał ktoś powyżej.

Będąc w szpitalu gdzie P dr M. Pakalski pracuje slyszlam jak precyzyjnie przeprowadza wywiady z pacientami, wrecz bylam zaskoczona , wiekszosc to robi powierzchownie, tu pelny profesjonalizm, Cenie pana doktora tez za to ze nie ma u niego zbędnych uśmiechów lub pseudoszlachetnosci, no i ma piekny meski glos,zwlaszcza kiedy mówi przez telefon, a zdazylo mi sie raz mu zadzwonic bo mialam taka potrzebe, Fajnie ze mamy tak wspanialego ortopede i lekarza w Łodzi

P. dr. M.Pakalski jest bez watpienia jednym z najlepszych Łódzkich ortopedów, z wielka umiejetnoscia i doswiadczeniem nastawił mnie złamana reke, takze bez bolu i bardzo szybko. Po za tym jest autentycznym, naturalnym i z dystansem do swojej osobowosci, co sie rzadko zdarza u innych lekarzy. Polecam wszystkim potrzebujacym najlepszej opieki. Bylam na publicznej wizycie a milal obsluge na wysokim poziomie. Dziekuje, Panie Doktorze ta lewa reka bardzo mi sie przyda. Ana Lenc.

Moja ocena mówi sama za siebie. Wspaniały lekarz i człowiek.Gdy inni lekarze odmówili mi pomocy, on uratował mi nogę i teraz CHODZĘ bez wspierania się o kulach.

Widać że zna się na rzeczy. Miałam operowane u niego dwie nogi i wiem że zrobione przez niego kolano będzie ok

Byłem u niego co prawda jakieś 2 lata temu, ale bardzo dobrze wspominam. Kompetentny, doświadczony, niespotykanie życzliwy (wykupiłem wizytę prywatną w spółdzielni, gdzie wówczas przyjmował a on po tym zaprosił mnie do siebie do szpitala na usg, by dokładniej zbadać nadwerężony bark, i to bez dodatkowej opłaty!)