lekarz Marek Pytel

3,9

Jeszcze żaden lekarz nie potraktował mnie tak źle, jak dr Marek Pytel. Czułam się jak intruz. Do tego naciągaczka i lekomanka. Odniosłam wrażenie, że jest to bardzo smutny i mało kulturalny człowiek, który nie zrobił niestety wymarzonej kariery i musi za małe pieniądze siedzieć w weekendy na dyżurze w przychodni. Dodam, że jestem kobietą w średnim wieku, z dwójką dzieci, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności i nieuleczalną chorobą nowotworową, na chemioterapii. Poprosiłam o receptę na lek. Używam go tak sporadycznie, że nie sprawdziłam na czas, przed wyjazdem na krótki urlop, czy ...

Dodam, że jestem kobietą w średnim wieku, z dwójką dzieci, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności i nieuleczalną chorobą nowotworową, na chemioterapii. Poprosiłam o receptę na lek. Używam go tak sporadycznie, że nie sprawdziłam na czas, przed wyjazdem na krótki urlop, czy jestem w jego posiadaniu. Chciałam okazać dokumentację medyczną, ale na nią nawet nie spojrzał. Noszę przy sobie zaświadczenie onkologa o chorobie wraz ze wskazanymi lekami, które przyjmuję. Wyprosił mnie wulgarnie z gabinetu. Świadkiem były panie w rejestracji. Insynuował, że jeśli którykolwiek lekarz wypisze mi receptę w opiece weekendowej, będzie przestępcą. A ja celowo biegam po przychodniach w dni wolne i wyłudzam leki. Byłam bardzo zszokowana. Bliska płaczu. Tak bardzo czułam się poniżona i zlekceważona, niesprawiedliwie potraktowana. Do głowy nie przyszedłby mi taki osąd sytuacji, jaki wydał ten lekarz. Dodam, że jeszcze przed wyjazdem, tego samego dnia, w przychodni na Aksamitnej w ciągu 5 min wydano mi receptę na brakujący lek. Kolega pana doktora-po fachu-stwierdził, że ten lek podaje się nawet dzieciom.

Przyszedłem do lekarza wieczorem w sobotę z racji tego, że w niedzielę na rano miałem do pracy. Powiedziałem o objawach tzn silne rozwolnienie, bóle mięśni, głowy, gorączka 39 stopni, którą ciężko było zbić oraz ogólne osłabienie. Na moje słowa usłyszałem od lekarza, że wyjątkowo da mi na ten jeden dzień zwolnienie ale że taki numer nastepnym razem nie przejdzie i żebym nawet nie próbował. Jedyne co zrobił to zajrzał do gardła i kazał pić wodę. Nie wypisał żadnej recepty. Wziął mnie za symulatna co dało się od razu odczuć, byłem osłabiony nie chciało mi się wchodzić z tym konowałem w dyskusje wziąłem zwolnienie i pojechałem do domu. Niestety w niedzielę mój stan się pogorszył i trafiłem tam ponownie. Inny lekarz mnie przebadał i przepisał leki. Nie polecam

Miły i sympatyczny lekarz. Sprawnie mnie zbadał, wysłuchał czego poprzedni lekarze nie zrobili, skierował na badania. W ciągu dwóch wizyt miałam diagnozę i ustawione leczenie czego inni nie potrafili zrobić. Polecam - poza tym bardzo fajny człowiek!

Mam duze szczescie,ze trafilem na tego lekarza.Wykryl u mnie chorebe,z ktora chodzilem bezskutecznie od paru miesiecy od jednego lekarza do drugiego.Jest to czlowiek b.kulturalny z duzym poczuciem humoru,iz duza wiedza i doswiadczeniem.Dziekuje doktorze,dzieki panu jestem zdrowy.Grzegorz T.

Bardzo mily i kompetentny pan doktor.Zostalem przyjety bardzo szybko,zbadany i zdiagnozowany a przede wszystkim jak sie okazalo wyleczony.Nierozumiem tych co zle o nim pisza,pewnie rzeczywiscie przychodza tylko po zwolnienia bo szkoda urlopu.Polecam wszystkim pana doktora.Pozdrawiam.Adam.

Bardzo mi pan doktor pomogl i jestem pau bardzo wdzieczny.Przez tyle lat zaden lekarz nie potrafil mnie zdiagnozowac a pan doktor szybko i sprawnie mnie zdiagnozowal,wytlumaczyl przyczyne choroby i mnie wyleczyl.Dziekuje.

Pan doktor Marek Pytel jest swietnym diagnosta.Wykryl u mnie ostre zapalenie wyrostka robaczkowego na tyle wczesniej ze nie doszlo do perforacji i udalo sie ladnie zooperowac i wyciac wyrostek.

Chcialbym podziekować panu doktorowi bardzo mi pomógł zdiagnozował przewlekłą chorobę,która m,eczyła mnie od miesięcy.Pokierował mnie do dobrych specjalistów,dzięki czemu mogę cieszyć się dzisiaj zdrowiem i życiem.Pozdrawiam.Karol

Miałam szczęście,ze trafiłam na pana doktora.Bardzo mi pomógł,i dzięki niemu jestem zdrowa i moge cieszyć się życiem.Poza tym to bardzo porządny człowiek,miły i zawsze uśmiechnięty.Ania.

Bardzo pomógł mojej mamie i jestem mu za to b.wdzięczna.Wielu lekarzy niepotrafiło jej pomóc a doktor b.trafnie ją zdiagnozował i pokierował do leczenia.