lekarz Marek Pytel

Bardzo dobry kontakt, uprzejmy lekarz wszystko przebiegło bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowony z wizyty. Polecam :)

Nie polecam lekarza. Zero empatii. Biedny przemęczony Pan doktor bo musi przyjmować pacjentów na tele porady i to taka ciężka praca. Nie wysłucha do końca problemu i odsyła z kwitkiem. Aż przykro, że płaci się składki na takich lekarzy bez powołaniado pracy....

Dobry dobry. Polecam. Miły i fajny lekarz, a nie jak inni biurokraci. Ludzki człowiek. Wybieram go i polecam

Miły i sympatyczny lekarz. Sprawnie mnie zbadał, wysłuchał czego poprzedni lekarze nie zrobili, skierował na badania. W ciągu dwóch wizyt miałam diagnozę i ustawione leczenie czego inni nie potrafili zrobić. Polecam - poza tym bardzo fajny człowiek!

Bardzo nieprzyjemny i gburowaty człowiek. Pracuje jakby za karę i pacjentów traktuje jak zło konieczne. Zdecydowanie odradzam!

Musze stwierdzic,ze w koncu trafilam na normalnego lekarza,ktory z usmiechem mnie przyjal mimo poznej pory,zbadal i zapisal skuteczne leki,a przede wszystkim zrozumiale wytlumaczyl mi moja chorobe.Polecam.Ewa

Pan doktor bardzo pomogl moim rodzicom.Byl bardzo cierpliwy,i ma podejscie do starszych ludzi.Polecam.Sylwia

Byłem u tego lekarza na dyżurze i mimo,ze było to w środku nocy,i go obudziłem przyjął mnie z uśmiechem, i szybko mi pomógł(zlecił zastrzyki,które przyniosły mi ulge w kolce nerkowej),za co panu doktorowi serdecznie dziekuje.Mirek.

Bardzo mily,zawsze usmiechniety i z poczuciem humoru lekarz.Bardzo mi pomogl,prawidlowo zdiagnozowal moja chorobe i skutecznie wyleczyl.Roman.

Bardzo dziekuje panu doktorowi,bardzo pomogł mojemu mężowi,który dziś cieszy się świetnym zdrowiem tylko dzięki jego szybkiej i trafnej diagnozie.Polecam.Aleksandra.