lekarz Marek Pytel

Jestem bardzo zadowolony po wizycie u p.doktora,bardzo przystepnie mi wytlumaczyl przyczyne moich klopotow zdrowtnych i zastosowal terapie,ktora mnie wyleczyla,dziekuje.Zbyszek.

Wspanialy doktor bardzo mi pomogl,szybka i prawidlowa diagnoza i zapisana dobre leki,i juz ochorobie niepamietam.Polecam.Kasia.

Pan lekarz po moim moim opisie, gorączka prawie 40stopni od 2dni, dreszcze, ból gardła.. zbadał gardło mówiąc że jestem zdrowa przepisal Rutinoscorbin, tantum Verde i wapno. 40minut później inna lekarka stwierdziła anginę....

Bardzo fajny i kompetentny lekarz.Wyjasnil mi przyczyne mojej choroby,ktora wczesniej trafnie zdiagnozowal,zapisal dobre leki i po tygodniu bylam zdrowa,a ciagnela sie ta choroba pare miesiecy.Polecam pana doktora.Bożena.

Bardzo mily i kompetentny pan doktor.Zostalem przyjety bardzo szybko,zbadany i zdiagnozowany a przede wszystkim jak sie okazalo wyleczony.Nierozumiem tych co zle o nim pisza,pewnie rzeczywiscie przychodza tylko po zwolnienia bo szkoda urlopu.Polecam wszystkim pana doktora.Pozdrawiam.Adam.

Bardzo arogancki lekarz. Z góry zakłada po co się przyszło, czyli zwolnienie lekarskie. Fakt, że wyleczył mnie, dostałam antybiotyk. Obrażony , że się w ogóle przychodzi.

Miałam szczęście,ze trafiłam na pana doktora.Bardzo mi pomógł,i dzięki niemu jestem zdrowa i moge cieszyć się życiem.Poza tym to bardzo porządny człowiek,miły i zawsze uśmiechnięty.Ania.

Swietny lekarz polecam wszystkim.Sprawnie przyjmuje chorych,takze szybko rozladowuje wszystkie kolejki przed gabinetem.Swietny diagnosta i mily czlowiek.Polecam.Grażyna

Mam duze szczescie,ze trafilem na tego lekarza.Wykryl u mnie chorebe,z ktora chodzilem bezskutecznie od paru miesiecy od jednego lekarza do drugiego.Jest to czlowiek b.kulturalny z duzym poczuciem humoru,iz duza wiedza i doswiadczeniem.Dziekuje doktorze,dzieki panu jestem zdrowy.Grzegorz T.

bardzo dobry doktor i sprawnie przyjmujacy pacjentów.Bardzo pomógł mnie i całej mojej rodzinie.Dziękuje.