lekarz Marek Pytel

Pan doktor bardzo mi pomogl i za to chcialam mu podziekowac.Poza tym to bardzo mily czlowiek z duzym poczuciem humoru.Monika.

Bardzo fajny lekarz,przyjmuje szybko i sprawnie,takze kolejka do niego topnieje w oczach.A co najwazniejsze dobrze leczy.P.ozdrawiam.Piotr.

Doktor bardzo pomóg mojej mamie,która w końcu przestała kaszleć a zle się czuła od 2 miesięcy i nikt nie potrafił ją wyleczyćBardzo polecam doktora.Kasia.

Chcialbym podziekować panu doktorowi bardzo mi pomógł zdiagnozował przewlekłą chorobę,która m,eczyła mnie od miesięcy.Pokierował mnie do dobrych specjalistów,dzięki czemu mogę cieszyć się dzisiaj zdrowiem i życiem.Pozdrawiam.Karol

Byłam wczoraj u Pana doktora. Potraktował mnie jakbym chciała wyłudzić antybiotyk. Stwierdził, ze nie mam gorączki, choć miałam po powrocie do domu 39,2. Badanie trwało 2 min, gardło czyste, płuca też. Dostałam syrop i to wszystko. Dziś udałam się do innego lekarza i okazało się że mam anginę. Nie polecam. Bardzo niemiły Pan doktor z pretensją do świata na twarzy i bardzo opryskliwy.

Po raz kolejny trafiłem do doktora,tym razem z powodu infekcji.Korytarz pełen ludzi,ale pan doktor przyjmuje szybko i sprawnie takze szybko znalazłem się w gabinecie gdzie doktor mnie wysłuchał zbadał,zdiagnozował i wypisał leki,a wszystko to z uśmiechem za co najbardziej go cenię.Mateusz.

Przyszedłem do lekarza wieczorem w sobotę z racji tego, że w niedzielę na rano miałem do pracy. Powiedziałem o objawach tzn silne rozwolnienie, bóle mięśni, głowy, gorączka 39 stopni, którą ciężko było zbić oraz ogólne osłabienie. Na moje słowa usłyszałem od lekarza, że wyjątkowo da mi na ten jeden dzień zwolnienie ale że taki numer nastepnym razem nie przejdzie i żebym nawet nie próbował. Jedyne co zrobił to zajrzał do gardła i kazał pić wodę. Nie wypisał żadnej recepty. Wziął mnie za symulatna co dało się od razu odczuć, byłem osłabiony nie chciało mi się wchodzić z tym konowałem w dyskusje wziąłem zwolnienie i pojechałem do domu. Niestety w niedzielę mój stan się pogorszył i trafiłem tam ponownie. Inny lekarz mnie przebadał i przepisał leki. Nie polecam

PRZYSZEDLEM DO DOKTORA NA DYŻUR I BYLEM W SZOKU.PRZEDEMNA BYLO 5 OSOB,MYSLALEM,ZE TAK SAMO JAK NA AKSAMITNEJ POCZEKAM SOBIE GODZINKE A TU PO 25 MIN BYLEM JUZ PO WIZYCIE ZBADANY,ZDIAGNOZOWANY I Z RECEPTA W REKU.DOKTOR B.KULTURALNY I Z POCZUCIEM HUMORU I OD RAZU NASTROJ MI SIE POPRAWIL,POLECAM I DZIEKUJE DOKTOROWI.PIOTR

Bylam kilkakrotnie u doktora izawsze otrzymalam fachowa porade i pomoc.Doktor przyjmuje szybko,sprawnie i z usmiechem.Marta

Musze pochwalic pana doktora poniewaz nie tylko prawidlowo zdiagnozował moja przewlekła chorobe,i pomogl mi sie dostac do specjalisty,ale dodal mi otuchy,i dal mi nadzieje,poza tym jest to bardzo miły i kulturalny człowiek z duzym poczuciem humoru i zawsze usmiechniety,Agata.