lekarz Marek Pytel

Temu panu przychodnia powinna podziękować za współpracę! Pan pozbawiony kultury osobistej, braku podejścia do pacjenta i lekceważący. Niezadowolony z samego faktu, że przyszedł pacjent.

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Mąż trafił do doktora na nocną obsługę chorych w Jasieniu ok. Godz. 23.00. Już był foch, że ktoś przyjechał. Po pytaniu, cyt. I po co Pan tu przyszedł, zakończył się dialog z doktorem. Na temperaturę 39,7 stwierdził, że ma czekać na wyklucie się " czegoś ". Po 1 minucie stwierdził, że On już skończył i nic mężowi nie przepisze. Nie polecam! Radzę trzymać się z daleka od takiego lekarza.

Nie polecam! Radzę trzymać się z daleka od takiego lekarza.

Pan Doktor dotarł do gabinetu wyraźnie obrażony faktem przybycia pacjenta. Z fochem zapytał sie o cel wizyty. Następnie wydał z siebie tylko dwa dźwięki: proszę otworzyć usta... Łaskawie objaśnił w kilku słowach sposób przyjmowania lekarstw. Niestety tak jak wcześniej nie było go stać na dopowiedzenie dzień dobry, tak tez nie dał rady z dowodzenia. Wyszłam z gabinetu z recepta i w sumie nie wiem co mi jest, ale wiem, ze po takim traktowaniu czuje sie jak śmieć.

Nie pierwszy mój kontakt z P. 'doktorem'. Po pierwszej wizycie wylądowałem w szpitalu z objawami zatrucia antybiotykiem. A dziś byłem z zapaleniem krtani (tracę głos) i oczewiście P. 'doktor' stwierdził, że nic mi nie jest i chyba symuluję. Nadmienię iż zostałem wysłany z pracy do lekarza, ponieważ pracuję w callcenter. No ale nic... "LEKARZ" wie lepiej. I rzeczewiście kontkt z pacjętem- zostawia wiele do rzyczenia, trzeba się dobrze powstrzymywać żeby nie dać w m...ę. Rozbawiło mnie badanie temperatury, nie trwało nawet sekundy bo natyle "doktor" musną mą głowę ręką, stwierdzając że nie mam gorączki zapewne. W domu dwa termometry wskazały stan podgorączkowy (rtęciowy i elektroniczny). Szkoda słów... Omijajcie owego lekarza.

Trafiłam do doktora na nocną obsługę chorych prosto z zagranicznej podróży, podczas której od 4 dni zmagałam się z bólem płuc podczas oddychania, zawalonymi zatokami, bólem i zawrotami głowy, bólem wszystkich mięśni, silnym osłabieniem i dreszczami. Do tego niekończącym się szarpiącym mokrym kaszlem. Po minucie wizyty wyczołgałąm się z gabinetu bez diagnozy, bez zwolnienia, z receptą na... pectodrill i wapno. Podejście do pacjenta pozwolę sobie pozostawić bez komentarza. Po dwóch dniach oczekiwania na szczęście dostałam się do rejonowej lekarz ogólnej.

Konował jakich mało! Bez chwili namysłu i dokładniejszego badania wypisał antybiotyk, który raz, że nie był potrzebny, dwa, że w tej dawce nawet gdyby był potrzebny, i tak nic by nie dał. Przyszłam do niego z grypą, wyszłam z receptą na Klacid 250... Dla dorosłej osoby z gorączką 39'... Moja lekarka potwierdziła, że byłoby z tego więcej szkody niż pożytku. Panie doktorze, życzę więcej rozwagi w wypisywaniu recept i polecam zapisanie się na kurs pt. "Jak nie odzywać się do pacjentów" bo podejście do chorych woła o pomstę do nieba. Bardziej krewki pacjent mógłby zareagować gwałtowniej na takie traktowanie niż tylko trzaśnięcie drzwiami. Gorąco NIE POLECAM!

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Poznalem go na Nocnej obsłudze chorych,szybko mnie zdiagnozował i wyleczył schorzenie,którego inni lekarze nie dali rady wyleczyć.Jest super,dziekuje doktorze.