lekarz Marek Pytel

Jeszcze żaden lekarz nie potraktował mnie tak źle, jak dr Marek Pytel. Czułam się jak intruz. Do tego naciągaczka i lekomanka. Odniosłam wrażenie, że jest to bardzo smutny i mało kulturalny człowiek, który nie zrobił niestety wymarzonej kariery i musi za małe pieniądze siedzieć w weekendy na dyżurze w przychodni. Dodam, że jestem kobietą w średnim wieku, z dwójką dzieci, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności i nieuleczalną chorobą nowotworową, na chemioterapii. Poprosiłam o receptę na lek. Używam go tak sporadycznie, że nie sprawdziłam na czas, przed wyjazdem na krótki urlop, czy ...

Dodam, że jestem kobietą w średnim wieku, z dwójką dzieci, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności i nieuleczalną chorobą nowotworową, na chemioterapii. Poprosiłam o receptę na lek. Używam go tak sporadycznie, że nie sprawdziłam na czas, przed wyjazdem na krótki urlop, czy jestem w jego posiadaniu. Chciałam okazać dokumentację medyczną, ale na nią nawet nie spojrzał. Noszę przy sobie zaświadczenie onkologa o chorobie wraz ze wskazanymi lekami, które przyjmuję. Wyprosił mnie wulgarnie z gabinetu. Świadkiem były panie w rejestracji. Insynuował, że jeśli którykolwiek lekarz wypisze mi receptę w opiece weekendowej, będzie przestępcą. A ja celowo biegam po przychodniach w dni wolne i wyłudzam leki. Byłam bardzo zszokowana. Bliska płaczu. Tak bardzo czułam się poniżona i zlekceważona, niesprawiedliwie potraktowana. Do głowy nie przyszedłby mi taki osąd sytuacji, jaki wydał ten lekarz. Dodam, że jeszcze przed wyjazdem, tego samego dnia, w przychodni na Aksamitnej w ciągu 5 min wydano mi receptę na brakujący lek. Kolega pana doktora-po fachu-stwierdził, że ten lek podaje się nawet dzieciom.

Trafilam do doktora z ostra choroba i dzieki panu doktorowi jestem cala i zdrowa>Pan doktor szybko rozpoznal chorobe i odpowiednio zareagowal.Dziekuje.Ewa.

Bardzo fajny doktorek,bylem pare razy u niego izawsze bardzo mi pomogl.Czlowiek konkretny z poczuciem humoru.Polecam.Karol

Chcialam podziekowac panu doktorowi,ktory bardzo mi pomogl i to nie pierwszy raz.Zawsze ja i moja rodzina mozemy na niego liczyc jak dopadnie nas jakies chorobsko.Dziekuje.Ewa>

Spoko doktorek,przyjmuje szybko i bezstresowo,taki normalny facet,z poczuciem humoru,no i przede wszystkim dobrze diagnozuje i leczy,Mateusz.

Chcialabym podziekowac panu doktorowi,bardzo szybko mnie zdiagnozowal wyleczyl z b.uciazliwej i przewleklej choroby,dziekuje,Dominika.

Pan doktor pomogl mi wielokrotnie leczac mnie z roznych chorobsk,poza tym to mily zawsze usmiechniety i pelen poczucia humoru czlowiek,pozdrawiam.Emilia

Musze pochwalic pana doktora-swietny diagnosta i bardzo dobry lekarz potrafiacy wyleczyc chorobe i wyjasnic jej przyczyny,Grazyna

Chcialam podziekowac panu doktorowi bardzo pomogl mojej babci.Do niedawna niemogla chodzic i bardzo cierpiala,doktor trafnie ja zdiagnozowal i wyleczyl,dziekuje.Marta

Doktorek oki,konkretny,szybko i dobrze mnie zdiagnozowal,i wypisal dobre leki,to juz drugi raz jak bylam u niego i znow sie niezawiodlam.Polecam.Natalia.