lekarz Marek Strzyżewski

Ginekolog

3,2
3,1
2,9

Do tego lekarza trafiłam przypadkiem miałam ostry ból, od kilku dni na tabletkach przeciwbólowych i potrzebowałam konsultacji nie tylko u internisty - szukaliśmy źródła bólu ale też ginekologa. Lekarz był bardzo nieuprzejmy, niekulturalny potraktował mnie koszmarnie. Powiedział, że cytuje "wytnie mi macice" bo mam nadżerkę, "że jak można z takim syfem chodzić" i "czy mój mąż wie co tam mam". Doprowadził mnie do płaczu. Przez dwa dni nie mogłam dojść do siebie - tym bardziej, że jeszcze nie rodziłam. Koszmar - zdecydowanie odradzam!

Koszmar - zdecydowanie odradzam!

Spotkałam tego lekarza na swej drodze w zachodzeniu w ciążę. Byłam młodą mężatką, bardzo pragnęlismy mieć dziecko. Kiedy spóźniał mi się okres wybrałam się do niego na wizytę. Lekarz zbadał mnie i powiedział, że jestem w ciąży. Byłam przeszcześliwa. Ponieważ na drugi dzień leciałam na wykupione już wakacje, dr Strzyżewski powiedział ze nie widzi problemu żebym leciała samolotem, a jak wrócę zrobimy wszystkie badania. Dwa tygodnie poxniej na lotnisku przed powrotem do Polski dostałam silnego krwawienia. Wpadłam w panikę, byłam zrozpaczona. To byl koszmar. Prosto z lotniska w Polsce pojechałam do szpitala. Trafiłam na Madalińkiego (wtedy Strzyzewski jeszcze nie był tam ordynatorem i nie wiem czy nawet tam pracował)Przyjeli mnie i zrobili wszystkie baania na cito: krew, mocz, USG. Okazało się że NIE BYLAM W CIĄŻY a krwawienie bylo menstruacyjne. Nie wiedziałam komu wierzyć. Kazałam sobie napisać że nie byłam i nie jestem w ciaży, co też pan doktor uczynil. Na pytanie mojego meza co powinnismy teraz zrobić powiedział, że odwiedziłby tego konowała z kijem bejsbolowym... Dwa lata pozniej przyjechałam na Madalinskiego rodzić moje pierwsze dziecko. Nie wyobrażacie sobie jakie było moje zdziwienie, kiedy na oddziale spotkałam dr Strzyżewskiego... Jaki ginekolog stwierdza ciązę ktorej nie ma??? Nie wiem jak mu się udało, że zaszedł tak daleko i jest ordynatorem. Powinien mieć zakaz wykonywania swojego zawodu.

Polecam! Pan Doktor jest uprzejmy, z poczuciem humoru. Bada delikatne. Podszedł z dużym zrozumieniem do moich obaw.

Jestem bardzo rozczarowana wizytą, lekarz odmówił mi badania, mówiąc, że za wcześnie na badania, natomiast lekarz prowadzący moją ciąże, który to zlecił twierdzi, ze właśnie im wcześniej to badanie wykonam tym lepiej, bo jest czas na ewentualne leczenie. Nie wiem więc komu wierzyć. Pan doktor był arogancki, wykpił moje pytanie ( a ja nie musze wiedzieć wszystkiego, jestem pierwszy raz w ciąży). Nie pójdę do niego nigdy więcej.

Dziś byłam u dr Strzyżeckiego na wizycie w szpitalu Madalińskiego, nie dość ,że musiałam swoje wyczekać w rejestracji później w kolejce do gabinetu doktora, który się spóźnił 30 min. Lekarz pracował w godzinach 12-13 a na wizytę do doktora czekało ok 30 ,pacjentek. Więc co można zrobić w 1 h ???? Ja zostałam potraktowana karygodnie,lekarz mnie ignorował.Na wizytę do doktora miałam napisane na skierowaniu że mam podejrzenie endometriozy w szwie po cięciu cesarskim i miałam ze sobą badania wszystkie co potrzebne. To nawet dr łaskawie nie chciał zerknąć ,ani na badania ani na mój szew po cięciu. I dał mi skierowanie na usg jeszcze raz , z tym że zapisy dopiero po nowym roku. To ja mam w dupie takiego lekarza gdzie w moim przypadku trzeba działać szybko. 3,5 lata temu pamiętam tego lekarza z twarzy ponieważ miałam operacje pęknięcia jajnika i operowano go w szpitalu Madalińskiego i ten dr już wtedy wydawał mi się niedobrym lekarzem bardzo lekceważącym pacjentki a dziś potwierdziło się to w 100%%%%%% także absolutnie nie polecam ani tego lekarza ani tego szpitala. W tym szpitalu mojej mamy pierwsze dziecko urodziło się martwe! Niestety jak chce się być szybko objętym opieką prawidłowa trzeba płacić duże pieniądze i taka jest prawda i rzeczywistość.Pozdrawiam

Pan doktor usunął mi laparoskopowo torbiel na jajniku, operacja przebiegła bez komplikacji, bardzo szybko wypisano mnie ze szpitala. Jajnik nadal mam sprawny dzięki profesjonalizmowi Pana Marka Strzyżewskiego. Lekarz z poczuciem humoru, którego wiele kobiet najwyraźniej nie rozumie. Jego żart być może jest zbyt skomplikowany. Nie słodzi pacjentkom, ale przecież nie od tego jest. Rzeczowo wyjaśnia przebieg leczenia i poświęca tyle czasu ile potrzeba na prawidłowe badanie, bez zbędnej paplaniny.

Doktor Strzyżewski prowadzi moją ciążę i jestem z Niego w 100 % zadowolona. Nie tylko jest miły, uprzejmy i z poczuciem humoru, ale przede wszystkim kompetentny. Skierował mnie na wiele badań, co 3 tygodnie widujemy się na kontroli, rzetelnie podchodzi do opieki nad pacjentką i jej dzieckiem. Zdecydowanie polecam.

Byłam u pana doktora bez polecenia ze skierowaniem z przychodni rejonowej i w rejestracji szpitalnej zostałam zapisana do Pana Marka Strzyżewskiego (przypadek)nawet nie wiedziałam, że jest ordynatorem. Była to pierwsza wizyta u Pana Doktora, bardzo uprzejmy po wysłuchaniu zbadał i przekazał mi rzeczowo co z tym "fantem" trzeba zrobić. Ja poszłam już po diagnozie innego lekarza i pan doktor potwierdził to samo. Jestem zadowolona i czekam na przyjęcie do szpitala. Ponieważ rodziłam trze razy i nieraz na sali spotykałam pacjentki bardzo zarozumiałe tzn. wszystko wiedzące i lubiące jak się skacze ...

Ponieważ rodziłam trze razy i nieraz na sali spotykałam pacjentki bardzo zarozumiałe tzn. wszystko wiedzące i lubiące jak się skacze obok nich.
Wpisy negatywne: Ten się nie myli kto nie pracuje. Ważne jest aby mylić się jak najmniej.

Wspaniały lekarz. Zalecił i przeprowadził operację wycięcia trzonu macicy. Dzięki niemu nie słaniam się na nogach z powodu powracającej anemii i żyję :). Blizna, która pozostało po operacji to milimetrowa kreska. Jest doskonałym fachowcem - rzetelny, uprzejmy, delikatny i troskliwy.

Wspaniały lekarz. Zalecił i przeprowadził operację wycięcia trzonu macicy. Dzięki niemu nie słaniam się na nogach z powodu powracającej anemii i żyję :). Blizna, która pozostała po operacji to milimetrowa kreska. Jest doskonałym fachowcem - rzetelny, uprzejmy, delikatny i troskliwy.