lekarz Marek Strzyżewski

2,9
2,9

Czytając komentarze moich poprzedniczek miałam wrażenie, że bardzo surowo oceniają tego "lekarza", jednak po wczorajszej wizycie z całą pewnością mogę powiedzieć, że miały rację. Nie jestem już młodą dziewczyną,raczej panią w średnim wieku a więc swoje przeżyłam i wielu lekarzy zaliczyłam ale kogoś tak aroganckiego, wręcz chamskiego do tej pory nie spotkałam. Mam wrażenie, że ten facet nienawidzi kobiet i dlatego jest w tym zawodzie.Nie lecze się u niego na szczęście, trafiłam do niego z zapisu bo dostałam skierowanie do szpitala. Wyszłam z gabinetu zniesmaczona i można powiedzieć, że w pewnym sensie poniżona. Dlatego ostrzegam inne pacjentki - każdy inny tylko nie ten cham.

Coż moja mama chodzi do p.Strzyżewskiego kupe lat, prowadzil tez jej ciaze a owy nowy czlonek w naszej rodzinie pojawil sie 8 lat temu, ja rozwniez odwiedzam pana doktora i zlego slowa nie moge powiedziec.

Byłam u pana doktora bez polecenia ze skierowaniem z przychodni rejonowej i w rejestracji szpitalnej zostałam zapisana do Pana Marka Strzyżewskiego (przypadek)nawet nie wiedziałam, że jest ordynatorem. Była to pierwsza wizyta u Pana Doktora, bardzo uprzejmy po wysłuchaniu zbadał i przekazał mi rzeczowo co z tym "fantem" trzeba zrobić. Ja poszłam już po diagnozie innego lekarza i pan doktor potwierdził to samo. Jestem zadowolona i czekam na przyjęcie do szpitala. Ponieważ rodziłam trze razy i nieraz na sali spotykałam pacjentki bardzo zarozumiałe tzn. wszystko wiedzące i lubiące jak się skacze ...

Ponieważ rodziłam trze razy i nieraz na sali spotykałam pacjentki bardzo zarozumiałe tzn. wszystko wiedzące i lubiące jak się skacze obok nich.
Wpisy negatywne: Ten się nie myli kto nie pracuje. Ważne jest aby mylić się jak najmniej.

Lekarz prowadził moją ciąże. Nie reagował na moje problemy. Tak jak bym sobie je wymysliła. Chodziłam prywatnie, w szpitalu juz mna sie nie ziantresował, poród bardzo trudny. Dziecko urodziło sie chore z powodu niedotlenienia. Podumował to tak: Nie nadaje sie Pani do rodzenia dzieci... bez komentarza, długie rehabilitacje, syn juz zdrowy. A lekarz konował i liczy tylko kase.

Nie wiem skad takie skrajne opinie... Mogę jedynie poleci Pan Doktora. Jest bardzo konkretną osobą i dla mnie 100% profesjonalistą. Odpowiedział na wszystkie pytania, wytlumaczył dokładnie przebieg i konsekwencje badań. Pomógł mi bardzo za co jestem mu niesamowicie wdzięczna.

Wizyta krótka, ani słowa o moim problemie. Więcej czasu poświęcił komputerowi, niż mi. Poczułam się zlekceważona.

ostatnio głośno o przypadkach świadomej nieudolności i różnych kumoterstw w szpitalach (śmierci w czerniakowskim, gdzie ewidentnie była nieudolność, kłamstwo, oszustwo i zastraszanie) to mi ten lekarz, z nominacji "kolegi" tutaj pasuje... groza... tylko czekać jak coś na tym oddziale kiedyś "wypłynie"... niewiele człowiek oczekuje od opieki zdrowotnej, ale nigdy większej szkody lub nie daj losie śmierci... i pomyśleć że ten proces degeneracji postępuje w zastraszającym tempie.... a ten lekarz jest wybitnym przykładem tego zdegenerowanego systemu

a ten lekarz jest wybitnym przykładem tego zdegenerowanego systemu

Pan doktor Marek Strzyżewski świadomie wprowadził mnie w błąd , mówiąc że moje dziecko zmarło , z powodu mojej rzekomej choroby.Ciąża była prawidłowa, dziecko zdrowe do czasu porodu , za który odpowiadał pan doktor Strzyżewski. Niestety był współwinny tej śmierci , nie pomógł ,ignorował, ważniejsze były prywatne pacjentki. Stało się to w szpitalu na Bródnie, dosyć dawno, był ,,dobrze zapowiadającym się młodym lekarzem" wg opinii lekarzy chyba, bo arogancja, kłamstwo i brak kompetencji już nie mówiąc o braku odpowiedzialności i cywilnej odwagi były jego mocnymi stronami . Taki pozostał w mojej pamięci, doktor któremu zaufałam , jako pacjentka która nie zapłaciła , bo nie miała pieniędzy na udany poród.

Ten "fachowy" i "kompetentny" pan doktor usunąłby mi zdrową ciążę w 5 tyg. jako ciąże pozamaciczną, której swoją drogą nigdzie nie mógł znaleźć ("znajdzie sie podczas zabiegu"). Uratowało mnie to, że miałam katar i nie mógł mi podać narkozy. Oglądając 2 dni później USG, które zrobił inny lekarz i gdzie czarno na białym wyszło, że wszystko jest w porządku, nawet słowem się do mnie nie odezwał, dyktował pielęgniarce co ma pisac, jakby mnie w ogóle nie było w gabinecie. Dzięki panu doktorowi przeżyłam 4 dni największego koszmaru, po którym nawet nie usłyszałam głupiego przepraszam. Wyszłam ze szpitala w takim stanie psychicznym, że lepiej nie mówić. Zwolnienia nie dostałam, bo przecież nic sie dzieje.

kompetentny,opanowany,spokojny lekarz.Prowadzi moją ciążę. Zleca badania, pomaga, tłumaczy. Nie nalezy do rozgadanych,przemiłych i słodkich lekarzy, ale jego fachowość przemawia za nim.Faktycznie w szpitalu ma mało czasu,ale mimo to zajmuje się pacjentka. Na prywatnej wizycie rekompensuje brak czasu :) Gdyby był tak złym lekarzem to nie mogłby być od lat ordynatorem oddziału.