lekarz Marek Strzyżewski

Ginekolog

3,2
3,1
2,9

Nie wiem skad takie skrajne opinie... Mogę jedynie poleci Pan Doktora. Jest bardzo konkretną osobą i dla mnie 100% profesjonalistą. Odpowiedział na wszystkie pytania, wytlumaczył dokładnie przebieg i konsekwencje badań. Pomógł mi bardzo za co jestem mu niesamowicie wdzięczna.

Coż moja mama chodzi do p.Strzyżewskiego kupe lat, prowadzil tez jej ciaze a owy nowy czlonek w naszej rodzinie pojawil sie 8 lat temu, ja rozwniez odwiedzam pana doktora i zlego slowa nie moge powiedziec.

jestem wielce rozczarowana wizytą u doktora Strzyżewskiego. Przyszłam do niego po receptę na środki antykoncepcyjne które biorę a on nie chciał mi ich przepisać twierdząc, że ich nie zna. no to przepraszam bardzo kto ma je znać jak nie lekarz, to on powinien być na bieżąco z tym co jest na rynku. mam poczucie straconego czasu, do tego jest nieprzyjemny, nieuprzejmy i niedelikatny, badanie było brutalne. nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu. stanowczo nie polecam, nic dziwnego, że ma tyle wolnych terminów w grafiku, więcej do niego pójdę, wolę poczekać dłużej ale być potraktowana jak należy.

Czytając komentarze moich poprzedniczek miałam wrażenie, że bardzo surowo oceniają tego "lekarza", jednak po wczorajszej wizycie z całą pewnością mogę powiedzieć, że miały rację. Nie jestem już młodą dziewczyną,raczej panią w średnim wieku a więc swoje przeżyłam i wielu lekarzy zaliczyłam ale kogoś tak aroganckiego, wręcz chamskiego do tej pory nie spotkałam. Mam wrażenie, że ten facet nienawidzi kobiet i dlatego jest w tym zawodzie.Nie lecze się u niego na szczęście, trafiłam do niego z zapisu bo dostałam skierowanie do szpitala. Wyszłam z gabinetu zniesmaczona i można powiedzieć, że w pewnym sensie poniżona. Dlatego ostrzegam inne pacjentki - każdy inny tylko nie ten cham.

Lekarz, jakiego jeszcze swiat nie widział. Pomógł przyjśc na swiat moim chłopcom. Niesamowicie doświadczony , kompetentny, uroczy i 100 % profesjonalista. Każdy kto będzie się leczył u Pana doktora na pewno będzie miał 100 % satysfakcji i może być pewny że diagnoza będzie postawiona prawidłowa

Lekarz godny polecenia.Dobry specjalista,wykonuje swój zawód,powiedziałabym:z powołania,lekarz z długim stażem i wieloletnim doświadczeniem.

Dziewczyny trzymajcie sie od niego z daleka!!!! Zdecydowanie nie polecam tego lekarza o ile można go nazwać lekarzem jest arogancki bezczelny i nie można o nic zapytać bo traktuje pacjentki jak powietrze i myśli ze on jest tam najważniejszy. Pewnie leci na kase DUPEK!!!!!!Miałam torbiel na lewym jajniku a chciał mi usunąć torbiel z prawego na którym nic nie miałam to jest zakalec i HIENA!!!! Nie warto wogóle sie u niego leczyć bo traktuje cię jak niepotrzebny śmieć!!!!! Po pierwszym dniu pobytu w tym szpitalu dał mi do zrozumienie ze nie ma tu dla mnie miejsca na leczenie .Traktował mnie tak jakby mnie wogóle mnie tam nie było!!!Jestem szczęśliwa ze jestem juz w domu i ze ten DUPEK nie zdążym mnie operować!!!!!!

kompetentny,opanowany,spokojny lekarz.Prowadzi moją ciążę. Zleca badania, pomaga, tłumaczy. Nie nalezy do rozgadanych,przemiłych i słodkich lekarzy, ale jego fachowość przemawia za nim.Faktycznie w szpitalu ma mało czasu,ale mimo to zajmuje się pacjentka. Na prywatnej wizycie rekompensuje brak czasu :) Gdyby był tak złym lekarzem to nie mogłby być od lat ordynatorem oddziału.

Pomógł przyjść na świat moim dzieciom. Jeden z pediatrów powiedział kiedyś o nim: "oprócz tego, że jest lekarzem, jest też człowiekiem". I tej opinii się trzymajmy :)

Ten "fachowy" i "kompetentny" pan doktor usunąłby mi zdrową ciążę w 5 tyg. jako ciąże pozamaciczną, której swoją drogą nigdzie nie mógł znaleźć ("znajdzie sie podczas zabiegu"). Uratowało mnie to, że miałam katar i nie mógł mi podać narkozy. Oglądając 2 dni później USG, które zrobił inny lekarz i gdzie czarno na białym wyszło, że wszystko jest w porządku, nawet słowem się do mnie nie odezwał, dyktował pielęgniarce co ma pisac, jakby mnie w ogóle nie było w gabinecie. Dzięki panu doktorowi przeżyłam 4 dni największego koszmaru, po którym nawet nie usłyszałam głupiego przepraszam. Wyszłam ze szpitala w takim stanie psychicznym, że lepiej nie mówić. Zwolnienia nie dostałam, bo przecież nic sie dzieje.