lekarz Marek Strzyżewski

2,9
2,9

nie wiem skąd te 5, pewnie w wizytach prywatnych lub odpowiednich "prezentach"... w końcu za 300 zł/15min to i ja mogę być miły... gdy jeszcze przy przyjmowaniu stwarzał drobne rokowania na lekarza, to już potem (pewnie z powodu braku "koperty") wyszła druga twarz: całkowita porażka, za każdym razem mówi co innego, wypiera się swoich słów, utrudnia co tylko może: brak rejestracji poronionego dziecka, brak zwolnienia, bo nie ma podstaw i się nie NALEŻY!!! Więc jak wylądowaliście w tym szpitalu, to od razu do banku po kredyt i szybko kopertę, bo ...

Więc jak wylądowaliście w tym szpitalu, to od razu do banku po kredyt i szybko kopertę, bo inaczej nie ma rady. Chyba że te wszystkie "5" to przekupione opinie, albo nie o tego dr Marka chodzi...

Dziewczyny trzymajcie sie od niego z daleka!!!! Zdecydowanie nie polecam tego lekarza o ile można go nazwać lekarzem jest arogancki bezczelny i nie można o nic zapytać bo traktuje pacjentki jak powietrze i myśli ze on jest tam najważniejszy. Pewnie leci na kase DUPEK!!!!!!Miałam torbiel na lewym jajniku a chciał mi usunąć torbiel z prawego na którym nic nie miałam to jest zakalec i HIENA!!!! Nie warto wogóle sie u niego leczyć bo traktuje cię jak niepotrzebny śmieć!!!!! Po pierwszym dniu pobytu w tym szpitalu dał mi do zrozumienie ze nie ma tu dla mnie miejsca na leczenie .Traktował mnie tak jakby mnie wogóle mnie tam nie było!!!Jestem szczęśliwa ze jestem juz w domu i ze ten DUPEK nie zdążym mnie operować!!!!!!

Lekarz bardzo fachowy i konkretny,pomaga w podjęciu trudnych decyzji dotyczących operacji,a ponieważ ma mnóstwo zajęć jako ordynator nie ma czasu na gadki-szmatki,po to miłe Panie do psychologa.W 100% zawodowiec wie co robi,a chyba oto chodzi,a nie o "bicie piany"-na to szkoda czasu mistrza.Ja też należę do osób konkretnych i podobało mi się podejście zarówno przed jak i po operacji Pana doktora.

Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Uratował mnie przed niebagatelnymi komplikacjami po operacji usunięcia macicy z przydatkami. Dziękuję Panie Doktorze. Oby więcej takich ludzi jak Pan było na tym świecie. Wdzięczna pacjentka, Małgorzata D.

Wdzięczna pacjentka, Małgorzata D.

Lekarz, jakiego jeszcze swiat nie widział. Pomógł przyjśc na swiat moim chłopcom. Niesamowicie doświadczony , kompetentny, uroczy i 100 % profesjonalista. Każdy kto będzie się leczył u Pana doktora na pewno będzie miał 100 % satysfakcji i może być pewny że diagnoza będzie postawiona prawidłowa

moja mama była operowana przez doktora po operacji zaczeły się komplikacje okazało się że operacja została wykonana niedbale po czym moja mamę czeka kolejna operacja 'poprawka' oczywiście u wspaniałego profesora

Te opinie na 5 są chyba żartem! Byłam na oddziale doktora i potraktował mnie haniebnie. Był nieuprzejmy, krzyczał i wmawiał mi kłamstwo. Chciał mi przeprowadzić operacje bez odpowiedniego przygotowania - bez diety poprzedzającej, lewatyw - bo akurat pasowałam mu do grafiku na konkretny dzień. Dal mi alternatywę operujemy teraz albo wypis. Wyszłam ze szpitala jakoby na własna prośbę.

operujemy teraz albo wypis. Wyszłam ze szpitala jakoby na własna prośbę.

Ten człowiek nie powinien mieć nic wspólnego z kobietami, które poroniły. Te pochlebne opinie na swój temat dodał sam, albo komuś zapłacił za napisane czegoś pozytywnego.

Myślę,że najcenniejszą,żeby nie powiedzieć podstawową cechą wyróżniającą lekarza są jego zawodowe kompetencje - umiejętność postawienia prawidłowej diagnozy,a tym samych pomoc choremu w procesie leczenia. Właśnie tego oczekuję od lekarza, kwestia czy ktoś ma dla mnie mniej lub więcej czasu, czy akurat dzisiaj się uśmniecha,czy też nie, są elementami pośrednimi. Pamiętajmy, że lekarz jest tylko człowiekiem, na których spoczywa ogromna odpowiedzialność za pacjetów. Polecam Pana M.Strzyżewskiego - uważam, że jest specjalistą w tym co robi i w moim przekononiu jest osobą pogodną.

nastawiony na kase w publicznym szpitalu, zdawkowo sie odzywa, tarktuje pacjentki jak półgłoki którym nie trzeb NICZEGO TŁUMACZYĆ, NIE MUSZA NAWET WIEDZIEC JAK DŁUGO ZOSTANA SZPITALU, n aoddziale ( chociaz jest tylko p.o.ordynatora) rzdzi jak udzielny ksiązę, dla pacjnetek zupełnie niedostepny, nie otwiera nawet drzwi do pokoju lekarzy i potrafi pcjentke z niego wyprosić,, bo "odpoczywa" na początku dnia pracy. Pielęgniarki skaczą wokół niego jak żabki , ijeśli nie ma dobrego humoru to niczego sie nie można dowiedzieć.