lekarz Marek Strzyżewski

Ginekolog

3,2
3,1
2,9

Rewelacyjny lekarz.Z poczuciem humoru.Podejscie do pacjentki - specyficzne.Delikatny w badaniu.Super.

nie wiem skąd te 5, pewnie w wizytach prywatnych lub odpowiednich "prezentach"... w końcu za 300 zł/15min to i ja mogę być miły... gdy jeszcze przy przyjmowaniu stwarzał drobne rokowania na lekarza, to już potem (pewnie z powodu braku "koperty") wyszła druga twarz: całkowita porażka, za każdym razem mówi co innego, wypiera się swoich słów, utrudnia co tylko może: brak rejestracji poronionego dziecka, brak zwolnienia, bo nie ma podstaw i się nie NALEŻY!!! Więc jak wylądowaliście w tym szpitalu, to od razu do banku po kredyt i szybko kopertę, bo ...

Więc jak wylądowaliście w tym szpitalu, to od razu do banku po kredyt i szybko kopertę, bo inaczej nie ma rady. Chyba że te wszystkie "5" to przekupione opinie, albo nie o tego dr Marka chodzi...

Pan doktor Marek Strzyżewski świadomie wprowadził mnie w błąd , mówiąc że moje dziecko zmarło , z powodu mojej rzekomej choroby.Ciąża była prawidłowa, dziecko zdrowe do czasu porodu , za który odpowiadał pan doktor Strzyżewski. Niestety był współwinny tej śmierci , nie pomógł ,ignorował, ważniejsze były prywatne pacjentki. Stało się to w szpitalu na Bródnie, dosyć dawno, był ,,dobrze zapowiadającym się młodym lekarzem" wg opinii lekarzy chyba, bo arogancja, kłamstwo i brak kompetencji już nie mówiąc o braku odpowiedzialności i cywilnej odwagi były jego mocnymi stronami . Taki pozostał w mojej pamięci, doktor któremu zaufałam , jako pacjentka która nie zapłaciła , bo nie miała pieniędzy na udany poród.

Lekarz prowadził moją ciąże. Nie reagował na moje problemy. Tak jak bym sobie je wymysliła. Chodziłam prywatnie, w szpitalu juz mna sie nie ziantresował, poród bardzo trudny. Dziecko urodziło sie chore z powodu niedotlenienia. Podumował to tak: Nie nadaje sie Pani do rodzenia dzieci... bez komentarza, długie rehabilitacje, syn juz zdrowy. A lekarz konował i liczy tylko kase.

ostatnio głośno o przypadkach świadomej nieudolności i różnych kumoterstw w szpitalach (śmierci w czerniakowskim, gdzie ewidentnie była nieudolność, kłamstwo, oszustwo i zastraszanie) to mi ten lekarz, z nominacji "kolegi" tutaj pasuje... groza... tylko czekać jak coś na tym oddziale kiedyś "wypłynie"... niewiele człowiek oczekuje od opieki zdrowotnej, ale nigdy większej szkody lub nie daj losie śmierci... i pomyśleć że ten proces degeneracji postępuje w zastraszającym tempie.... a ten lekarz jest wybitnym przykładem tego zdegenerowanego systemu

a ten lekarz jest wybitnym przykładem tego zdegenerowanego systemu

Czytam te opinie i mam wrażenie, że trafiłam do innego lekarza. Leżałam na jego oddziale przez tydzień i w ciągu tego czasu widziałam go może przez 15min. Przez cały tydzień nie miał czasu porozmawiać ze mną i wyjaśnić ile i co wyciął. Za to na wizycie prywatnej zrobił to od razu, miło i grzecznie. Przez tydzień ignorował również moje uwagi dotyczące brzydko wyglądającego szwu. Zainteresował się dopiero kiedy było już jasne, że wdało się zakażenie.

Tragedia!!! to nie lekarz a zwykły naciągacz!!! poszłam z przewlekłymi silnymi upławami a przepisał mi ecovag bez recepty i kazał przyjść za 10 dni chyba po to żeby "naciągnać " mnie na kolejne 100 zł. Poza tym jak dla mnie zdecydowanie niekompetentny i nie wzbudzający zaufania. ODRADZAM TEGO LEKARZA ZDECYDOWANIE!!! a wręcz radziłabym się od niego trzymać jak najdalej.

Uratował mnie przed wycięciem wszystkiego (co chciał inny lekarz) usunął tylko to co koniecznie czyli dwie torbiele i mięśniaka. Jest wspaniałym człowiekiem. :)

Wspaniały lekarz. Niezwykle oddany. Bardzo dobry specjalista. Ogromnie zaangażowany w leczenie.

Jest świetnym fachowcem, bardzo wiele zawdzieczam Panu doktorowi.

Jest świetnym fachowcem, bardzo wiele zawdzieczam Panu doktorowi.