lekarz Marek Strzyżewski

Ginekolog

3,2
3,1
2,9

Wykonywał mi operację. Operacja powiodła się więc specjalistą w 100% jest. Ma jednak jeden wieli ogromny minus: pomimo tego, że starał się być miły (na prywatnych wizytach) to chodziłam do niego na siłę. Przed operacją na badaniu przed operacją czułam się przez niego poniżana, winna swojej choroby, jak śmieć. Pozatym lubi kasę i za nią tylko leczyć.U niego nie masz kasy-mierasz. Nie widzę powołania u niego. Obecnie chodzę teraz do innego lekarza, który jest profesjonalistą w każdym wydaniu i traktuje mnie z szacunkiem.

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak okropnym lekarzem! Przy pierwszym spotkaniu podczas porannego obchodu był bardzo niemiły ale to nic w porównaniu z tym jak zachował się podczas badania ginekologicznego. Po pierwsze był niedelikatny oraz chamski, po drugie nie udzielił mi odpowiedzi na żadne pytanie- wręcz nakrzyczał na mnie, po trzecie gdy powiedziałam że chciałabym w miarę mozliwości uniknąć zabiegu łyżeczkowania to pan doktor dał mi wypis(albo zabieg albo do domu)...po czym na wypisie przeczytałam że to ja sama na własną prośbę wypisałam się ze szpitala...a tak nie było! ...

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak okropnym lekarzem!
Po pierwsze był niedelikatny oraz chamski,
Jego zachowanie było delikatnie ujmując "niestosowne". Nie brał pod uwagę tego że rani moje uczucia....zwłaszcza że badał mnie w kilka godzin po poronieniu. Po stracie upragnionego i wymarzonego dziecka nie sądziłam że mogę zostać w ten sposób potraktowana!!! Zamiast wsparcia otrzymałam jeszcze jedną dawkę bólu...
Wiem że już nigdy nie chcę spotkać tego pana i serdecznie odradzam wszystkim tym którzy zastanawiają się nad wyborem jego jako swojego lekarza.
Być może na prywatnych wizytach jest on zupełnie inny("lepszy") ale świadczy to tylko o tym że to pieniądze są dla niego ważne a nie pacjentka.

Wspaniały lekarz!! Ogromnie cierpliwy. Poświęca mnóstwo uwagi. Bardzo cenię go za jego kompetencję i zaangażowanie. Jestem pod wrażeniem jego osoby - skromny, lekarz dający pacjentce poczucie pewności. Tłumaczy i uzasadnia w sposób zrozumiały - nawet zdenerwowanej, zaniepokojonej pacjentce. Obserwowałam Pana Ordynatora Strzyżewskiego na oddziale ginekologicznym przez tydzień - i muszę powiedzieć- że to lekarz z powołania. Gorąco polecam, jeśli ktoś zostanie jego pacjentem - będzie spokojny, że ma świetnego fachowca!

Trafilam do niego ze skierowaniem do szpitala na zapis do pilnej operacji(wyciecie torbieli i zrostow), pan doktor wogole nie spojrzal na badania i odpowiedzial ze to nie jego problem, ze powinnam zglosic sie do mojego lekarza prowadzacego a wlasnie od niego dostalam skierowanie na operacje, ktora mialam wykonac w szpitalu na madalinskiego. Pan Strzyżewski byl bardzo niemily, wrecz opryskliwy,wmawial mi ze zgubilam dokumenty choc je zabral poprzedniego dnia szpital do wlasnych dokumentacji. jednym slowem zostalam olana, operacja odbyla sie w innym szpitalu a pan "doktor" dostal skarge do izby lekarskiej za nie przyjecie mnie do operacji a wrecz nie zainteresowanie sie, jak sie pozniej okazalo, moim ostrym i krytycznym przypadkiem.
Jezeli ktos tego lekarza odbiera pozytywnie to zycze powodzenia i wytrwalosci w tym odczuciu i niech nigdy nie znajdzie sie w sytuacji ostrego ryzyka bedac pod opieka owego pana "ordynatora".

Myślę,że najcenniejszą,żeby nie powiedzieć podstawową cechą wyróżniającą lekarza są jego zawodowe kompetencje - umiejętność postawienia prawidłowej diagnozy,a tym samych pomoc choremu w procesie leczenia. Właśnie tego oczekuję od lekarza, kwestia czy ktoś ma dla mnie mniej lub więcej czasu, czy akurat dzisiaj się uśmniecha,czy też nie, są elementami pośrednimi. Pamiętajmy, że lekarz jest tylko człowiekiem, na których spoczywa ogromna odpowiedzialność za pacjetów. Polecam Pana M.Strzyżewskiego - uważam, że jest specjalistą w tym co robi i w moim przekononiu jest osobą pogodną.

Bardzo kompetentny, uprzejmy, delikatny lekarz. Wzbudza zaufanie, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba, tłumaczy wszystkie skutki danego leczenia. Uważam, że taki lekarz to skarb, polecam wszystkim!!!

Dr Marek Strzyżewski prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Rzeczowy, kompetentny, delikatny lekarz z poczuciem humoru. Polecam dr Strzyżewskiego w 100%.

Polecam dr Strzyżewskiego w 100%.

Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Uratował mnie przed niebagatelnymi komplikacjami po operacji usunięcia macicy z przydatkami. Dziękuję Panie Doktorze. Oby więcej takich ludzi jak Pan było na tym świecie. Wdzięczna pacjentka, Małgorzata D.

Wdzięczna pacjentka, Małgorzata D.

Uczęszczałam na wizyty do Pana Doktora w przychodni przyszpitalnej w szpitalu na Inflanckiej i nie polecam. Ogromne opóźnienia, mimo uprzejmości podczas wizyty brak zainteresowania pacjentką, zero informacji o ciąży, niepozlecane badania to standard. I te komentarze...Ja np. usłyszałam, że urodzę hipopotama. Podjęłam decyzję o zmianie lekarza prowadzącego i nikt inny (a byłam już u trzech innych lekarzy w tej przychodni) nie chce mnie przyjąć, gdyż cyt. "nie będzie brał odpowiedzialności za niepozlecane badania i fatalne prowadzenie ciąży".

Lekarz bardzo fachowy i konkretny,pomaga w podjęciu trudnych decyzji dotyczących operacji,a ponieważ ma mnóstwo zajęć jako ordynator nie ma czasu na gadki-szmatki,po to miłe Panie do psychologa.W 100% zawodowiec wie co robi,a chyba oto chodzi,a nie o "bicie piany"-na to szkoda czasu mistrza.Ja też należę do osób konkretnych i podobało mi się podejście zarówno przed jak i po operacji Pana doktora.