lekarz Marek Strzyżewski

2,9
2,9

TEGO "LEKARZA" MOŻNA OCENIĆ TYLKO NIŻEJ NIŻ CAŁE POLSKIE LECZNICTWO.COŚ TAKIEGO JAK ON NIE POWINNO BYĆ DOPUSZCZONE DO KONTAKTU Z LUDŻMI A TYM BARDZIEJ Z OSOBAMI PRZECIEŻ CIERPIĄCYMI

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak okropnym lekarzem! Przy pierwszym spotkaniu podczas porannego obchodu był bardzo niemiły ale to nic w porównaniu z tym jak zachował się podczas badania ginekologicznego. Po pierwsze był niedelikatny oraz chamski, po drugie nie udzielił mi odpowiedzi na żadne pytanie- wręcz nakrzyczał na mnie, po trzecie gdy powiedziałam że chciałabym w miarę mozliwości uniknąć zabiegu łyżeczkowania to pan doktor dał mi wypis(albo zabieg albo do domu)...po czym na wypisie przeczytałam że to ja sama na własną prośbę wypisałam się ze szpitala...a tak nie było! ...

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak okropnym lekarzem!
Po pierwsze był niedelikatny oraz chamski,
Jego zachowanie było delikatnie ujmując "niestosowne". Nie brał pod uwagę tego że rani moje uczucia....zwłaszcza że badał mnie w kilka godzin po poronieniu. Po stracie upragnionego i wymarzonego dziecka nie sądziłam że mogę zostać w ten sposób potraktowana!!! Zamiast wsparcia otrzymałam jeszcze jedną dawkę bólu...
Wiem że już nigdy nie chcę spotkać tego pana i serdecznie odradzam wszystkim tym którzy zastanawiają się nad wyborem jego jako swojego lekarza.
Być może na prywatnych wizytach jest on zupełnie inny("lepszy") ale świadczy to tylko o tym że to pieniądze są dla niego ważne a nie pacjentka.

Spędziłam tydzień na oddziale dr Strzyżewsiego. Był bardzo niesympatyczny, nie miał czasu, nic nie tłumaczył, nie odpowiadał na pytania. Rzeczywiście inne kobiety na oddziale miały o nim dosyć dobre opinie, ja niestety nie. Nie wiem z czego to wynika? Miałam wrażenie, że moja obecność na oddziale jest dla niego niewygodna...Kiedy po poronieniu poprosiłam o coś na uspokojenie dał mi do zrozumienia, że jestem histeryczką...

chyba faktycznie pomyliły panie imiona???

chyba faktycznie pomyliły panie imiona???

Czytam te opinie i mam wrażenie, że trafiłam do innego lekarza. Leżałam na jego oddziale przez tydzień i w ciągu tego czasu widziałam go może przez 15min. Przez cały tydzień nie miał czasu porozmawiać ze mną i wyjaśnić ile i co wyciął. Za to na wizycie prywatnej zrobił to od razu, miło i grzecznie. Przez tydzień ignorował również moje uwagi dotyczące brzydko wyglądającego szwu. Zainteresował się dopiero kiedy było już jasne, że wdało się zakażenie.

Czytając wcześniejsze wpisy pacjentek miałam wrażenie, że to inny lekarz mnie przyjął... Dla mnie był aroganckim bucem traktującym kobietę jakby była ograniczona umysłowo. Nie polecam :(

Uratował mnie przed wycięciem wszystkiego (co chciał inny lekarz) usunął tylko to co koniecznie czyli dwie torbiele i mięśniaka. Jest wspaniałym człowiekiem. :)

Pomógł przyjść na świat moim dzieciom. Jeden z pediatrów powiedział kiedyś o nim: "oprócz tego, że jest lekarzem, jest też człowiekiem". I tej opinii się trzymajmy :)

Jest świetnym fachowcem, bardzo wiele zawdzieczam Panu doktorowi.

Jest świetnym fachowcem, bardzo wiele zawdzieczam Panu doktorowi.

Wspaniały lekarz!! Ogromnie cierpliwy. Poświęca mnóstwo uwagi. Bardzo cenię go za jego kompetencję i zaangażowanie. Jestem pod wrażeniem jego osoby - skromny, lekarz dający pacjentce poczucie pewności. Tłumaczy i uzasadnia w sposób zrozumiały - nawet zdenerwowanej, zaniepokojonej pacjentce. Obserwowałam Pana Ordynatora Strzyżewskiego na oddziale ginekologicznym przez tydzień - i muszę powiedzieć- że to lekarz z powołania. Gorąco polecam, jeśli ktoś zostanie jego pacjentem - będzie spokojny, że ma świetnego fachowca!