lekarz Marek Strzyżewski

3,2
3,1

zdecydowanie odradzam prowadzenie ciąży u tego lekarza

zdecydowanie odradzam prowadzenie ciąży u tego lekarza

nastawiony na kase w publicznym szpitalu, zdawkowo sie odzywa, tarktuje pacjentki jak półgłoki którym nie trzeb NICZEGO TŁUMACZYĆ, NIE MUSZA NAWET WIEDZIEC JAK DŁUGO ZOSTANA SZPITALU, n aoddziale ( chociaz jest tylko p.o.ordynatora) rzdzi jak udzielny ksiązę, dla pacjnetek zupełnie niedostepny, nie otwiera nawet drzwi do pokoju lekarzy i potrafi pcjentke z niego wyprosić,, bo "odpoczywa" na początku dnia pracy. Pielęgniarki skaczą wokół niego jak żabki , ijeśli nie ma dobrego humoru to niczego sie nie można dowiedzieć.

Spędziłam tydzień na oddziale dr Strzyżewsiego. Był bardzo niesympatyczny, nie miał czasu, nic nie tłumaczył, nie odpowiadał na pytania. Rzeczywiście inne kobiety na oddziale miały o nim dosyć dobre opinie, ja niestety nie. Nie wiem z czego to wynika? Miałam wrażenie, że moja obecność na oddziale jest dla niego niewygodna...Kiedy po poronieniu poprosiłam o coś na uspokojenie dał mi do zrozumienia, że jestem histeryczką...

Te opinie na 5 są chyba żartem! Byłam na oddziale doktora i potraktował mnie haniebnie. Był nieuprzejmy, krzyczał i wmawiał mi kłamstwo. Chciał mi przeprowadzić operacje bez odpowiedniego przygotowania - bez diety poprzedzającej, lewatyw - bo akurat pasowałam mu do grafiku na konkretny dzień. Dal mi alternatywę operujemy teraz albo wypis. Wyszłam ze szpitala jakoby na własna prośbę.

operujemy teraz albo wypis. Wyszłam ze szpitala jakoby na własna prośbę.

Wizyta krótka, ani słowa o moim problemie. Więcej czasu poświęcił komputerowi, niż mi. Poczułam się zlekceważona.

moja mama była operowana przez doktora po operacji zaczeły się komplikacje okazało się że operacja została wykonana niedbale po czym moja mamę czeka kolejna operacja 'poprawka' oczywiście u wspaniałego profesora

POLECAM JEST NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!

POLECAM JEST NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!

Ten człowiek nie powinien mieć nic wspólnego z kobietami, które poroniły. Te pochlebne opinie na swój temat dodał sam, albo komuś zapłacił za napisane czegoś pozytywnego.

chyba faktycznie pomyliły panie imiona???

chyba faktycznie pomyliły panie imiona???

Czytając wcześniejsze wpisy pacjentek miałam wrażenie, że to inny lekarz mnie przyjął... Dla mnie był aroganckim bucem traktującym kobietę jakby była ograniczona umysłowo. Nie polecam :(