Lekarze Bydgoszcz

lekarz Krystyna Lipkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13
85-858 Bydgoszcz

Szczerze polecam, Pani doktor jest konkretna, nie owija w bawełnę, odpowie na każde pytanie i tłumaczy chorobę. Wykonywała zabieg sondowania kanalików łzowych u mojego 10- cio miesięcznego synka. Wszystko skończyło się dobrze, żałuję tylko że tak późno wybrałam się do Pani Lipkowskiej.Polecam !!!

dr n. med. Marzena Petrus

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Po kilku kolejnych wizytach i pobycie w szpitalu na oddziale okulistycznym u Pani dr Petrus w pełni i z wielką odpowiedzialnością potwierdzam jej wysoki profesjonalizm, nienaganną kulturę osobistą, wyjątkowy instynkt wyczucia co pacjent potrzebuje, jak udzielić jemu wsparcia, pomocy. Powołanie, wiedza merytoryczna, wyjątkowa osobowość to koronne atrybuty Pani doktor. Wszelkiej pomyślności, satysfakcji w pracy. Jędrzejewski Bogdan.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Arkadiusz Owczarek

Anestezjolog, Laryngolog

Gdyńska 8c
85-713 Bydgoszcz

Zdecydowanie polecam! Miły, bardzo uprzejmy, kontaktowy i dobry fachowiec. Rzetelnie tłumaczy rozpoznanie i sposób leczenia. Przyjdziesz do Niego z gardłem, a zajrzy ci wszędzie. Tzn. od szyi w górę. :) I nawet uszy wyczyści. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana.

dr n. med. Dariusz Nowak

Kardiolog

Grupowa Specjalistyczna Praktyka Lekarska A.D. Nowak s.c.
Szubińska 83
85-312 Bydgoszcz

Wspaniały Pan doktor . Miły życzliwy nie spieszy się na wizycie .wszystko dokładnie omówi .Dokładnie wysłucha pacjenta to ważne .Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa że trafiłam pod doktora skrzydła .Pani w rejestracji też miła bardzo .Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za okazaną pomoc oraz troskę . Wychodzac z gabinetu czułam się zaopiekowana;))♥️
Opinia dodana przez: Janette

lekarz Monika Konwińska

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Mam dwie córki, które często chorują. Pani Doktor z troską podchodzi do każdej. Młodsza córka od samego początku miała problemy trawienne, Pani Doktor wyprowadziła mi dziecko z tego olbrzymiego dla nas problemu. Dzieci uwielbiają wizyty Pani Doktor, która za każdym razem trafnie stawia diagnozę. Zawsze mogę liczyć na pomoc tego Lekarza!!!!
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Jadwiga Wozikowska

ulica Czackiego 19
85-138 Bydgoszcz

Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem. Serce na dłoni, doświadczenie, fachowość, profesjonalizm, klasa. Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Roma Kornet

Psychiatra

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz

Świetna lekarka. Leczę się u Pani doktor od lutego 2010. Jest bardzo dobrym diagnostykiem i doświadczonym lekarzem, bardzo ciepłą osobą skupioną na pacjencie, ma fantastyczne poczucie humoru, co na pewno ułatwia jej przełamanie lodów i nawiązanie dobrego kontaktu z nowymi pacjentami. Na każdej wizycie pyta się o samopoczucie, objawy, zarówno te, które ustąpiły, jak i te, które doszły, pyta o skutki uboczne leków, w razie gdy jakiś lek ma ich ...
Opinia dodana przez: R_B
Pan dr Wrzesiński wspaniały lekarz,świetny specjalista,najlepszy laryngolog z dużym doświadczeniem.Zdecydowania polecam !!!
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Inga Adamska

Na Wzgórzu 2
85-327 Bydgoszcz

Pani doktor jest bardzo wrażliwą i empatyczną osobą która martwi się o swoich pacjentów. Cierpliwie tłumaczy jak dziecko powinno się rozwijać i też zna przyczyny alergii i zawsze wysłucha,bardzo dokładnie bada niemowle. Prawdziwy lekarz z połowania! Polecam serdecznie

dr Katarzyna Wrońska

Ortodonta

Pod Blankami 6
Bydgoszcz

Rzeczowy i kompetentny lekarz, szanujący pacjenta, jego czas i pieniądze. Warty polecenia :)

Wojciech Ogorzeja

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

szpital dr.jurasza
jurasza
Bydgoszcz

9 marca 2020r w szpitalu uniwersyteckim im Jana Biziela w Bydgoszczy miałam operacje przepukliny kresy białej i wykonał ją właśnie Pan doktor Wojciech Ogorzeja. Cudowny człowiek, z przyjaznym nastawieniem do pacjenta. Czułam się zaopiekowana, wszystko było jasno wytłumaczone. Jeszcze nie spotkałam w swoim życiu takiego lekarza. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Marta

Monika Sirant

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

SIR-MED Usługi fizjoterapeutyczne
Bydgoszcz

Z całego serca mogę polecić Panią Monikę jako bardzo dobrego rehabilitanta i fizjoterapeutę. Jak wiadomo małe dzieci ćwiczą kiedy chcą a kiedy nie chcą brykają jak dzikie zające i żadne groźby i prośby nic nie dają a Pani Monika ma anielską cierpliwość do takich łobuziaków i potrafi mimo wszystko wyegzekwować od malucha wykonanie ćwiczenia. Do tego bardzo ciepła i życzliwa osoba. Ja niestety po kilku latach przerwy w reh. mojego ...

lekarz Łukasz Grabarski

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Dr Łukasz Garbarski godny polecenia. Kompetentny, uprzejmy. Przy pierwszej wizycie podszedł fachowo do mojego problemu. Ulzyl w bólu, podał iniekcje do stawu kolanowego I biodrowego. Na kolejnej wizycie powtórka. Grzecznie odpowiada na pytania. Bardzo dziękuję Panie Doktorze. Polecam z całego serca.

dr n. med. Marek Krzyżanowski

Internista, Wizyty domowe

Królowej Jadwigi 18 lok. 103
85-959 Bydgoszcz

Polecam! Przyjedzie kiedy potrzeba, jeśli nie potrzeba wytłumaczy co zrobić. Podczas wizyty zawsze wyjaśni co i jak, wytłumaczy niejasności i uspokoi.

lekarz Joanna Szkolnicka

Lekarz rodzinny

"Medycyna Specjalistyczna" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Łochowska 69
85-395 Bydgoszcz

Życzliwa, mądra i ciepła osoba. Cierpliwa, pełna empatii, potrafi wysłuchać i doradzić. Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za okazane mi serce i poświęcony czas. Żałuję tylko, że w związku z przeprowadzką do innego miasta jestem zmuszona zmienić przychodnię. Aleksandra K.

lekarz Zofia Zmysłowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Kapuściska
al. Planu 6-Letniego 40
85-806 Bydgoszcz

Polecam Panią dr w 100%, jest bardzo dokładna i można jej zaufać, wysyła na wszystkie potrzebne badania i widać że zna się na rzeczy. My jesteśmy bardzo zadowoleni, jeździmy do Pani doktor ponad 10 km do przychodni, ciężko teraz o tak dobrego pediatrę. Pozdrawia Filip, Kubuś i Kacperek J. :)
Opinia dodana przez: Anita

prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jawien

Chirurg naczyniowy

jurasz
ul.c.sklodowskiej 26
11-111 Bydgoszcz

Profesor Arkadiusz Jawień uratował życie mojej mamie. Miała 56 lat, kiedy była operowana w Poznaniu 3 razy. Operacje się nie udały i była umierająca. Przez przypadek dowiedzieliśmy się, że jedyny ratunek to przewiezienie chorej do Bydgoszczy, do szpitala Wojewódzkiego, gdzie pracował Pan Profesor. Jedna operacja i stał się CUD, który trwa do dzisiaj, ponad 20 lat mama doskonale funkcjonuje. Cudowny, wyjątkowy, ciepły, serdeczny, empatyczny, oddany choremu człowiek. Ani odrobina pychy, ...
Opinia dodana przez: Bogdana
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Ortopeda dziecięcy
                                       lekarz Paweł Urbanowicz

lekarz Paweł Urbanowicz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Panu Doktorowi zdiagnozowanie mojej przypadłości zajęło chwilę, wystarczyło, że przyłożył do nogi głowicę USG. Dwaj inni lekarze widzieli na zdjęciach rentgenowskich złamanie tam, gdzie go nie było i zlecili zabiegi, które nic oczywiście nie dały, a chodziłam z cierniem w stopie pół roku. Doktor mi go usunął czuwał nad zdrowieniem. Polecam Go każdemu. To wspaniały Człowiek i ortopeda.
Opinia dodana przez: Dorota

Małgorzata Janowczyk

Położna

Szpital MSWiA w Bydgoszczy
Bydgoszcz

Rodzilam w połowie 2006 r i poród wspominam wspaniale. Teraz nie wyobrazam sobie innej osoby przy narodzinach kolejnego dziecka a porod lada moment !

dr n. med. Alina Sokup

Diabetolog

Szpital Uniwersytecki nr 2 im. J. Biziela
Bydgoszcz

Pani Doktor wspaniała. Na pierwszej wizycie obejrzała moje dokumenty i stwierdziła, że potrzebuje dla mnie więcej czasu. Przyszła specjalnie wcześniej i wizyta trwała prawie 1,5h. Wysłucha, doradzi, dokładnie analizuje dokumentacje i tłumaczy wszystko. Bardzo pozytywne podejście do pacjenta. Bardzo, bardzo polecam. Więcej takich lekarzy z pasja i dbałością o pacjenta.