lekarz Maria Szklarska

Internista, Lekarz rodzinny

1,9

Błędnie zdiagnozowała mnie lekarz Maria Szklarska. Nie miałam rwy kulszowej. Poszłam do innego lekarza, który stwierdził, że mam bardzo groźną chorobę osteoporozę. Leczę się długo i powoli przestaje mnie okropnie boleć kręgosłup.

Przekonana jestem, że od Marii Szklarskiej lepszym lekarzem jest Sławomir Łojek. Sądzę, że ma więcej pacjentów niż Maria Szklarska.

Nie polecam leczenia się u dr Marii Szklarskiej. Słabym jest lekarzem. Lepiej leczy dr Piotr Pacholec.

Narzekam na leczenie mnie przez lekarza Marię Szklarską. Nie mam zaufania do jej kompetencji. Przepisałam się do innego lekarz i jestem zadowolona.

Byłam przeziębiona, ale lekarka Maria Szklarska nie dała zwolnienia. Musiałam chodzić do pracy. Bardziej źle się czułam i poszłam do innego lekarza. Przepisał mi antybiotyk i inne lekarstwa, a także dał zwolnienie. Nie kazał wychodzić z domu przez kolka dni.

Coraz częściej doktór Maria Szklarska w sposób niezrozumiały wyjaśnia przyczyny choroby. Uważam że tak nie można postępować. Nie znam się na medycynie, więc w prosty sposób powinna do mnie mówić.

Kilka lat temu lekarz Maria Szklarska była dobrą specjalistą, ale od 4 lat zaczęła coraz gorzej mnie leczyć. Przyczyna ta spowodowała podjęcie decyzji o przepisaniu się do innego doktora.

Nie byłam zadowolona z leczenia mnie przez Marię Szklarską. Przepisałam się do doktora Piotra Pacholca i ni żałuję tek czynności.

Bolał mnie brzuch. Wymiotowałam Miałem biegunkę i wysoką temperaturę. Dr Maria Szklarska powiedziała, że to zatrucie pokarmowe. Lekarz Maria Lewandowska stwierdziła, że zaraziłam się grypą żołądkową. Kazała pić bardzo duże ilości płynów i po ustąpieniu dolegliwości jeden dzień nie jeść. Pak zrobiłam. Chorowałam 5 dni na grypę żołądkową. Teraz normalni się czuję.

Lekarz Maria Szklarska pomyliła się i nie stwierdziła nadczynności tarczycy. Chorobę tę rozpoznała doktór Barbara Balcerowska. Dała skierowanie na szczegółowe badania. Przeanalizowała wyniki i przepisała skuteczne leki.