lekarz Maria Szklarska

Internista, Lekarz rodzinny

1,9

Wypisałem się od lekarza Marii Szklarskiej. Nie stwierdziła poważnej choroby. Dobrze, że poszedłem do innego lekarza. Badania wykazały, że choruję na otępienie naczyniopochodne.

Lekarz Maria Szklarska nie rozpoznała choroby. Dopiero inny lekarz stwierdził, że choruję na osteoporozę. Zaczęłam długotrwałe leczenie. Nie wiem ile czasu będę chorowała. Być może konieczna będzie operacja.

Nie jestem ubezpieczona. Tylko kiedy byłam ciężko chora to chodziłam do lekarza i płaciłam za wizyty. Słyszałam, że teraz nie muszę płacić za leczenie, ale nie zapiszę się do doktór Marii Szklarskiej. Znajomi źle mówią o jej leczeniu. Zapiszę się do innego lekarza.

Nie byłem zadowolony z leczenia mnie przez Marię Szklarską. Zmieniłem lekarza i teraz jestem odpowiednio leczony.

Nie żałuje decyzji o wypisaniu się od lekarki Marii Szklarskiej i przepisaniu do lekarza Piotra Pacholca. Jest lepszym lekarzem.

Dobrym lekarzem jest Sławomir Łojek. Wykazuje się solidnością zawodową. Zrezygnowałam z leczenia mnie przez Marię Szklarską i zapisałam do dr Sławomira Łojka.

Nie jest złą lekarką Barbara Balcerowska. Gorszą lekarką jest Maria Szklarska. Dlatego zapisałem się do dr Barbary Balcerowskiej.

Lekarz Maria Szklarska stwierdziła, że mam uczulenie. Poszłam do doktor Wiesławy Stopińskiej, bo wciąż byłam chora. Powiedziała, że choruję na szkarlatynę. Przepisała leki, które pomogły.

Bardzo często oddawałem mocz. Nawet w nocy wstawałem do ubikacji. Lekarz Maria Szklarska powiedziała, że mam chory pęcherz moczowy. Przepisane leki nie pomagały. Poszedłem na wizytę do innego lekarza. Stwierdził chorobę prostaty. Przepisał skuteczne leki.

Maria Szklarska jest gorszym lekarzem rodzinnym niż dr n. med. Wiesława Stopińska. Zapisałam się do niej i nie narzekam.