lekarz Maria Szklarska

Internista, Lekarz rodzinny

1,9

Od lekarza Marii Szklarskiej solidniejszy jest dr Sławomir Łojek. Zapisałam się do niego i jestem zadowolona.

Długo chorowałam na anginę. Lekarz Maria Szklarska przepisała antybiotyk. Nie pomógł. Poszłam do Piotra Pacholca. Powiedział, że bakteria spowodowała anginę. Dał inny antybiotyk. Po kilkunastu dniach przestałam chorować na anginę.

Często oddawałem mocz. Nawet w nocy musiałem wstawać. Lekarz Maria Szklarska stwierdziła, że mam chory pęcherz moczowy. Nie pomagały przepisywane lekarstwa. Poszedłem do innego lekarza. Powiedział, że zła jest opinia lekarza Marii Szklarskiej bo choruję na przerost prostaty.

Nie jestem zadowolona z leczenia mnie przez tą lekarkę. Bardzo dobrze leczy naturalnymi sposobami dr W. Stopińska.

Chorowałam na zapalenie oskrzeli. Lekarz Maria Szklarska nie przepisała antybiotyku. Coraz gorzej się czułam. Poszłam do lekarza Sławomira Łojka. dał mi antybiotyk i inne leki. Po kilkunastu dniach wyzdrowiałam. Przepisałam się do niego bo jest super lekarzem.

Miałam zapalenie dwunastnicy. Leczyła mnie Maria Szklarska. Przepisywane leki nie pomagały. Zapisałam się do innego lekarza. Powiedział że muszę być leczona w szpitalu i dał skierowanie. Tam zrobili operację i przestałam chorować. Mam żal do lekarki Marii Szklarskiej bo mogła wcześniej napisać skierowanie do szpitala.