lekarz Maria Szklarska

Internista, Lekarz rodzinny

1,9

Jestem pacjentką lekarki Marii Szklarskiej. Jak zachorowałam to poszłam do tej lekarki. Dała mi receptę na drogie leki. Brałam je, ale nie czułam się lepiej. Znowu poszłam do lekarki Marii Szklarskiej. Przepisała mi inne leki. Były dobre i wyzdrowiałam. Myślę dlaczego od razu nie dała mi tych leków. Mam małą emeryturę. Dużo kosztowały mnie leki te, które nie pomogły i te co pomogły.

Lekarz Maria Szklarska nie dała mi lekarstw jakie przepisał lekarz Pacholec. Stwierdziła, że szkodzą na trzustkę. Dała recepty na inne lekarstwa, ale mi nie pomagały. Przepisałam się do lekarza Piotra Pacholca. Kazał brać te same lekarstwa, które wcześniej przepisał. Przestałam chorować i dobrze się czuję.

Bolała mnie głowa, miałam dreszcze i wymiotowałam flegmą. Zadzwoniłam do lekarza Marii Szklarskiej. Powiedziała, że jestem przeziębiona. Mam kupić w aptece bez recepty lekarstwa od przeziębienia. Tak zrobiłam. Nie pomagały mi te lekarstwa. Mąż zawiózł mnie do laryngologa. Powiedział, że mam chore zatoki. Przepisał inne lekarstwa i pomogły.

Miałem grypę jelitową. Lekarz Maria Szklarska przepisała mi lekarstwa. Nie pomogły. Musiano mnie leczyć w szpitalu. Lekarz Maria Szklarska dała mi złe leki.

Jestem pacjentką lekarza Marii Szklarskiej. Powiedziała, że badanie wykazało, że mam za dużo cukru w organiźmie. Pewnie choruję na cukrzycę. Nie mogę jeść dużo słodyczy. A ja nie jem słodyczy. Piję gorzką kawę i herbatę. Zapisałam się do innego lekarza. Dał mi skierowanie do szpitala. Badania były dobre. Nie miałam cukrzycy. Źle powiedziała lekarka Maria Szklarska.

Przekonałam się, że Piotr Pacholec jest znacznie lepszym lekarzem niż Maria Krystyna Szklarska. Bardziej dokładne bada i przepisuje skuteczniejsze leki.

Byłem u lekarza Marii Szklarskiej, bo bolało mnie gardło. Stwierdziła, że mam anginę. Dała mi recepty na leki, ale po braniu ich nadal chorowałem. Nieskuteczne było leczenie mnie przez Marię Szklarską. Dopiero dr Barbara Balcerowska przepisała mi skuteczne lekarstwa.

Mój synek miał krosty na twarzy. Poszłam z nim do lek. med. Marii Szklarskiej. Dała receptę na maść i kazała smarować. Maść nie pomagała. Zamówiłam wizytę u dermatologa Jolanty Mroczyńskiej. Szczegółowo zbadała synka. Dała inną maść. Była skuteczna, bo po kilku dniach u synka nie było już krust na twarzy.

Lekarka Maria Szklarska nie dała mi skierowania do szpitala. Dała tylko leki, które nie pomagały. Dopiero dr Sławomir Łojek stwierdził, że w domu się nie wyleczę i dał skierowanie na oddział wewnętrzny. Gdy wyzdrowiałem wypisałem się od lekarki Marii Szklarskiej i przepisałem do dr Sławomira Łojka.

Maria Szklarska jest o wiele gorszą lekarką niż Ewa Krupska. Przekonałam się o tym gdy miałam zapalenie płuc. Maria Szklarska nie przepisała mi dobrych lekarstw dopiero dr Ewa Krupska kazała brać inne lekarstwa, po których szybko przestałam chorować na zapalenie płuc.