prof. dr hab. n. med. Mariusz Wysocki

Onkolog, Hematolog, Pediatra

Odkąd leczymy naszego synka u pana profesora,zarówno ja i mój synek jesteśmy spokojniejsi,spotykamy się różnie czasmi częściej a czasmi raz na pół roku,ale zawsze jest to wizyta pełna wiedzy i uprzejmości

Dzieci są z nieba a PROFESOR WYSOCKI jest ich ANIOŁEM!!! osoba wyjątkowa i niezastąpiona... wiem co piszę mój synek wiele przeszedł chorób,lekarzy-"specjalistów" (dziesiatki anybiotyków walone na oslep- całkowity spadek ukł. immunologicznego itd ) odkąd Profesor wziął go w swoje ręce widze i czuje wielką poprawę zdrowia nie tylko u synka ale i u mnie (popr. psyki )Dziekuję Bogu ze Pana odnalazłam. Mama Adrianka Szydeł

Witam. Mam do was takie pytanie. W jakie dni i w jakich godzinach przyjmuje Pan prof. Wysocki??

5 lat temu, kiedy urodził się moj syn, pan prof.Wysocki w szpitalu Jurasza stwierdzil ze moje dziecko ma chorobe, w wyniku ktorej jego mozg moze sie nie rozwijac, moze nie rosnaclub miec inne wady. Moje dziecko bylo kłute do pobrania krwi po kilkanaście razy dziennie. Przez 3 lata, przechodząc obok apteki (zapach!) dostawał histerii, chociaż miał podobno nie pamiętać tych 2 tygodni w szpitalu. Miał miesiąc, kiedy pojechaliśmy na oddział z biegunką. Wymyslano mu coraz to gorsze choroby, az w koncu przez pol roku faszerowano go lekami. Po pol roku okazalo sie ze NIEPOTRZEBNIE !!!!! dziecko mialo drgawki, spalo 4 godz na dobe, a lekarze, w tym pan prof mowil ze tak ma byc. w zwiazku z powyzszym - ja stanowczo profesora nie polecam, chociaz na pewno pomogl wielu.

Wspaniały człowiek.Taki lekarz to skarb.

Wspaniały człowiek.Taki lekarz to skarb.

Bardzo miły i bardzo dobry lekarz!!!Jedynym minusem jest to,że ciężko jest się do Niego dostać,albo tylko ja mam takiego pecha że gdy mój synek zachoruje i chcę do Prof.pojechać to ma już zapisane komplet pacjentów-i niestety ku mojemu niezadowoleniu musze jechać do innego lekarza.

wspaniały lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci

wspaniały lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci

Chodzę do Profesora od 15 lat z moimi dziecmi i nigdy mnie nie zawiódł a atmosfera i przyjazny stosunek oraz kultura osobista Pana Profesora sprawia że moje dzieci i ja obdarzamy go całkowitym zaufaniem. Dziekuję. Justyna Szreder.

WITAM ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU NIC DODAĆ NIC UJĄĆ. GDYBY TAKICH OSÓB I LEKARZY JAK ON BYŁO WIĘCEJ TO ....., O CZYM JA MARZĘ POZDRAWIAM

WITAM
ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.
GDYBY TAKICH OSÓB I LEKARZY JAK ON BYŁO WIĘCEJ TO ....., O CZYM JA MARZĘ
POZDRAWIAM

JEST ŚWIETNYM LEKARZEM,ZAWSZE TRAFIA Z DIAGNOZĄ.TAKICH LEKARZY BRAKUJE W NASZEJ SŁUZBIE ZDROWIA!DZIĘKI PANIE PROFESORZE!!