prof. dr hab. n. med. Mariusz Wysocki

Onkolog, Hematolog, Pediatra

Najlepszy i najwspanialszy lekarz.Jego metody leczenia nigdy nie zawodzą.Zawsze miły i uśmiechniety. Tylko jemu ufam i powierzam zdrowie mojego dziecka. Inni lekarze powinni się na nim wzorowac, bo niestety sa daleko w tyle, a o leczeniu wiedza tyle co nic. Profesorze dziekujemy,ze jesteś!

Wspaniał, są efekty leczenia, uodparniania, doszukuje się przyczyny choroby a nie zalecza objawy. Omawia i wyjsśnia objawy choroby jest bardzo elastyczny co do godzin przyjęcia Bardzo miły kontakt z pacjętami w mojej rodzinie to jest trzeci pacjęt którego leczy pan profesor i wszysczy zadowoleni

Jeżeli to jest ten sam lekarz, który w w latach 1999-2000 pracował w szpitalu na ulicy Chodkiewicza w Bydgoszczy, to po pierwsze strasznie i mocno dziękuję za uratowanie życia. To jest lekarz jakich niewielu zostało, czyli z powołania. cudowny, wyrozumiały i konkretny. dusza człowiek. bardzo dziękuję Panie Profesorze. Nie było szans a Pan ją znalazł. Żyję, czuję się świetnie. ściskam mocno. Wdzięczna pacjętka- Edyta

Polecam z całego serca. Prof. Wysocki leczy i dba o mojego synka od urodzenia (już rok!). Jest przede wszystkim cierpliwy i zawsze wysłucha i odpowie na wszystkie pytania, których ja zazwyczaj mam sporo. Niesamowite doświadczenie, właściwe podejście do dziecka (i rodzica), wcale niewygórowane ceny (który profesor bierze za prywatną wizytę mniej niż 100zł) sprawiają, że nie poszłabym do innego lekarza z moim dzieckiem. Do poczytania - dla potwierdzenia jak dobrym lekarzem - jak dobrym człowiekiem! - jest prof. Wysocki: http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090109/REPORTAZ/17927291

najlepszy hematolog,dzięki niemu i jego personelowi moja córka żyje.

najlepszy hematolog,dzięki niemu i jego personelowi moja córka żyje.

Zdecydowanie najlepszy lekarz pediatra, z którym mieliśmy do czynienia. Skierowanie do szpitala to dla niego ostateczność. Myślę, że dzięki bardzo wysokim kompetencjom, doświadczeniu oraz intuicji praktycznie zawsze trafia z diagnozą + do tego dobiera leczenie, które NIGDY nie zawiodło. Potwierdza się to również w opiniach, które słyszymy od naszych znajomych leczących swoje dzieci u prof. Wysockiego. Reasumując - wraz z żoną zdrowie naszych dwóch córeczek w ciemno powierzamy profesorowi Wysockiemu. PS. A propos krytycznej uwagi co do kosztu wizyty - ogólnie koszt poniżej 100 zł za wizytę to naprawdę nie ...

PS. A propos krytycznej uwagi co do kosztu wizyty - ogólnie koszt poniżej 100 zł za wizytę to naprawdę nie jest wygórowana stawka. Z tego co słyszałem, sporo pediatrów za prywatną wizytę bierze min. 100 zł, tak więc... generalnie nikt nikogo nie zmusza do korzystania z usług akurat tego lekarza a nie innego, zawsze można pójść do przychodni rejonowej....

NAJLEPSZY! leczył mnie, kiedy byłem dzieckiem - teraz powierzyłem panu profesorowi własnego synka pod opiekę - ani razu nie zawiódł, a przy tym nic się nie zmienił - wciąż to samo doskonałe podejście i do małego pacjenta i do rodziców, a przede wszystkim trafne diagnozy i bezbłędne leczenie. gorąco polecam!

odpowiednia osoba na odpwiednim stanowisku! moje dziewczynki prowadzi od urodzenia, zawsze udziela rzeczowych odpowiedzi; polecam szczególnie wszystkim młodym rodzicom; taki lekarz to skarb.

Gdyby nie profesor Wysocki już dawno bym przestała wierzyć w lekarzy.I niesłuszne są opinie ,że zdziera kasę.Nigdy nie zdarzyło mi się żeby brał pieniądze za nic a wręcz umawia na kolejną wizytę wtedy,kiedy to jest naprawdę konieczne.Poza tym niech każdy spojrzy na siebie a później ocenia innych.Godny polecenia człowiek,który ma podejście do dzieci i rodziców.

Ogólnie to dobrze leczy,ale zdziera kasę jak tylko może.Za wizytę kontrolną,na której byliśmy dosłownie 5 minut ,gdzie profesor spojrzał na wyniki i powiedział bardzo ładnie zapłaciliśmy 90 zł.Myślę,że to jest lekka przesada!!!