Widziałam na FB co Pani dr wyczynia z nawet bardzo zniszczonymi zębami albo i bezzębiem i zdecydowałam się wysłać tam mamę :) To był mądry wybór, bo rodzicielka przechodzi właśnie metamorfozę nie tylko związaną z wyglądem, zębami, ale i widzę, że coś w środku drgnęło :) Wydaje się być bardziej doładowana energią, żywsza. Liczę na to, że kiedy już skończymy leczenie ten nastrój mamie nei przejdzie i będzie zgarniać same komplementy. Chodze z mamą na wizyty i wiem jakie ma podejście dr danecka! Każde spotkanie w przyjemnej atmosferze, szkoda że jednak trwają tak krótko, bo możnaby rozmawiać i rozmawiać :) Bardzo komunikatywna osoba.

Mogę wszędzie polecić! Nie spodziewałem się takiego efektu końcowego i jakości. Bez wątpienia górna półka. Licówki + korony

Tak ma wyglądać gabinet w dzisiejszych czasach! Człowiek wchodzi i nie myśli od razu o najgorszym. Ładnie, nowocześnie, prosto urządzona poczekalnia. W gabinetach jest czysto, a obsługa dobra w kontakcie z pacjentem, miła i z poukładaną kartoteką. Zabiegi implementacji bezbolesne, wmiarę szybkie choć leczenie moich zębów trochę czasu zajęło i złotówek zjadło. Biorąc pod uwage wszystko co napisałem powyżej. Bardzo wysoka jakość usług ale za konkretną cenę. Jeśli kogoś stać, polecam !

Polecam gabinet stomatologiczny pani doktor Daneckiej. Jako wieloletni pacjent jestem bardzo zadowolona z całej obsługi. W tym czasie na Teatralnej leczyłam zęby kanałowo, wstawiałam dwa implanty i robiłam licowki, od czasu do czasu zjawiam się teraz na czyszczeniu.. Każdorazowo byłam zadowolona z wykonania usługi. Uprzejma recepcja polecam

Wszystko zasługuje na jak najwyższą ocenę. Sprzęt jak nowy i znajdujący się na miejscu. Leczenie pod mikroskopem, wszystko widać jak na dłoni, a porozwieszane dyplomy i efekty pracy Pani Doktor mówią same za siebie. Do tego jeszcze te filmy na które ostatnio się natknąłem utwierdziły mnie w przekonaniu, że nieraz warto zapłacić więcej za najlepszą jakość. www.youtube.com/user/MarzannaDanecka Brawo Pani Doktor

Dbają o komfort klienta. Wszelkie dogodności jakie mogą być w gabinecie stomatologicznym/poczekalni są, toteż polecam.

Uważam, że do pani Daneckiej trudno mieć jakieś większe zastrzeżenia. Bardzo profesjonalna osoba, która posiada dużo wiedzy w swojej dziedzinie. Korony porcelanowe wykonane bardzo dobrze, jakość super, trwałość również, polecam pomimo cen wyższych od przecietnych.

Porządek w papierach, całość chodzi jak w zegarku. Wizyty nieodwoływane, dobrze robione ząbki. Żonie ostatnio wykonywali licówki i sam stwierdzam ze widać różnicę. Pozytywna opinia!

Zdecydowanie polecam klinikę Pani Marzanny Daneckiej. Profesjonalna obsługa pacjenta. Implantologia na bardzo wysokim poziomie.

Poelcam wszystkim. Jedynki miałam strasznie wystrzępione, pondrwyane. Dzięki licówkom są prościutkie i bez przebarwień. Dziękiuje pani M.Daneckiej