dr n. med. Mateusz Klamanndr n. med. Mateusz Klamann - zdjęcie profilowe

dr n. med. Mateusz Klamann

Diabetolog

Lek. Mateusz Klamann specjalizuje się w diabetologii. Leczy chorobę z którą sam się zmaga od lat młodzieńczych. W swojej praktyce świadczy wysokospecjalistyczne usługi diabetologiczne - w tym leczenie pacjentów przy użyciu nowoczesnych technologii takich jak osobiste pompy insulinowe (OPI) oraz urządzenia służące do ciągłego monitorowania glikemii (CGM).

Rzeczowy, do bólu konkretny. Wykazuje duże zaangażowanie. Pomógł mi w leczeniu cukrzycy, w końcu znalazłem swojego lekarza!

Życzliwość. Profesjonalizm. Dokładność. Wiedza. Gorąco polecam wszystkim pacjentom! Lekarz który szanuje decyzje pacjenta (brak paternalistycznego podejścia).

Witam , chciałbym polecić doktora innym pacjentą . Jest miły, pozytywie nastawiony do pacjentów i zna aie na swojej pracy .

Dr Klamann jest lekarzem profesjonalnym. Zna najnowsze metody leczenia, indywidualnie dobiera terapię, uwzględniając inne chorobowe problemy pacjenta. Co ogromnie ważne, podczas wizyty panuje życzliwa, przyjazna atmosfera, bez spoglądania na zegarek.

Bardzo dobry lekarz-diabetyk duża wiedza zna wszelkie nowe leki metody leczenia bardzo polecam sam korzystam z jego usług i wiedzy.

Lekarz bardzo sympatyczny i pomocny, dużo wyjaśnia i tłumaczy. Ma ogromną wiedzę. Polecam wszystkim, szczególnie ciężarnym.

Miły,życzliwy lekarz z bardzo dużą wiedzą również o specyfikach nowej generacji , wpływających na skuteczne leczenie. Lekarz z powołania, który cierpliwie wyjaśnią wszelkie wątpliwości. BARDZO POLECAM.

BARDZO POLECAM.

Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Pozytywnie nastawiony do pacjenta. Gorąco polecam wszystkim chorym !

Cieszę się, że trafiłem na Pana Doktora. Pan doktor zna się dobrze na cukrzycy typu 1, sam choruję na tą chorobę. Jeśli uprawiasz sport i masz cukrzycę typu 1 trzeba się u Niego leczyć! Nawet na "zamkniętej pętli" potrafi poprawić cukry!

SIMPLY THE BEST! Polecam z całego serca każdej osobie z cukrzycą. Doktor bardzo mi pomógł, pierwszy raz w życiu mam "wyrównaną" cukrzycę (i wiem o co w tym wszystkim chodzi)!