dr n. med. Mateusz Klamanndr n. med. Mateusz Klamann - zdjęcie profilowe

dr n. med. Mateusz Klamann

Diabetolog

Lek. Mateusz Klamann specjalizuje się w diabetologii. Leczy chorobę z którą sam się zmaga od lat młodzieńczych. W swojej praktyce świadczy wysokospecjalistyczne usługi diabetologiczne - w tym leczenie pacjentów przy użyciu nowoczesnych technologii takich jak osobiste pompy insulinowe (OPI) oraz urządzenia służące do ciągłego monitorowania glikemii (CGM).

Doktor Mateusz Klamann to wyjątkowy profesjonalista, szczegółowo analizował moje wyniki i omawiał je ze mną. Dzięki jego wskazówkom moje cukry uległy znacznej poprawie. W trakcie wizyty poświęcił mi dużo czasu i był przy tym bardzo miły. Wszystkim chorym na cukrzycę życzę takiego lekarza.

Świetny specjalista. Godny polecenia. Leczy moją całą rodzinę. Efekty są spektakularne! Polecam z całego serca.

Świetny specjalista. KONKRETNY! Nie mówi że jest "dobrze" jak nie jest - wskazuje problem i pomaga go usunąć. Polecam

W końcu trafiłam na lekarza, który nie odprawił mnie z kwitkiem i zajął się moim problemem. Pan Doktor nie spieszył się, wszystko na spokojnie wyjaśnił. Czuć, że jest lekarzem z powołania. Na pewno będę polecać Pana Doktora!

Doktor w 100% godny polecenia. Ogromna wiedza medyczna, świetne podejście do pacjenta i co najważniejsze rewelacyjne efekty leczenia.

W końcu trafiłam na specjalistę, który mi pomógł a nie tylko wydawał receptę. Miły, sympatyczny a przede wszystkim cierpliwy. Dokładnie wszystko tłumaczy, nie ma problemu z badaniami. Bardzo polecam!!!!

Wirtuoz insulinoterapii. Po dwóch wizytach ma dobre cukry. Wszystko zostało mi wyjaśnione. Teraz wiem jak wpływa wysiłek na cukry. Zostałem zaopatrzony przez doktora w wiedzę! Gorąco polecam.

Bardzo sympatyczny Pan Doktor. Wszystko dokładnie tlumaczy, słucha pacjenta. Jestem bardzo zadowolona ze trafilam pod jego opiekę. Polecam 😉

Bardzo sympatyczny Pan Doktor.

Fantastyczne podejście do pacjenta. Pan dr podczas wizyty jest empatyczny i pełen profesjonalizmu. Dzięki dr Kłamannowi zaplanowałam nad swoją choroba! Szczerze polecam.

Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze. Na pytania doktor odpowiada w sposób zrozumiały poświęcając wiele uwagi analizę wykresów glikemii oraz podkreślając jak ważna jest zmiana stylu życia na zdrowszy. Doktor prowadził mnie podczas ciąży i „zaraził” zdrowymi nawykami.