dr n. med. Mateusz Klamanndr n. med. Mateusz Klamann - zdjęcie profilowe

dr n. med. Mateusz Klamann

Diabetolog

Lek. Mateusz Klamann specjalizuje się w diabetologii. Leczy chorobę z którą sam się zmaga od lat młodzieńczych. W swojej praktyce świadczy wysokospecjalistyczne usługi diabetologiczne - w tym leczenie pacjentów przy użyciu nowoczesnych technologii takich jak osobiste pompy insulinowe (OPI) oraz urządzenia służące do ciągłego monitorowania glikemii (CGM).

Bardzo dobry lekarz, poświęcił mi dużo czasu, dokładnie analizował wszystkie wyniki, wskazując na co powinnam zwracać uwagę aby osiągnąć zadowalający poziom cukru. Profesjonalne podejście lekarza zmotywowało mnie do innego podejścia do mojej choroby i szczególnego dbania o zdrowie. Gorąco polecam.

Profesjonalne podejście. Doktor Klamann opiekował się mną podczas ciąży - wtedy nauczył mnie optymalnie korzystać z osobistej pompy insulinowej oraz z ciągłego monitorowania glikemii. Serdecznie polecam doktora Klamann.