dr n. med. Mateusz Klamanndr n. med. Mateusz Klamann - zdjęcie profilowe

dr n. med. Mateusz Klamann

Diabetolog

Lek. Mateusz Klamann specjalizuje się w diabetologii. Leczy chorobę z którą sam się zmaga od lat młodzieńczych. W swojej praktyce świadczy wysokospecjalistyczne usługi diabetologiczne - w tym leczenie pacjentów przy użyciu nowoczesnych technologii takich jak osobiste pompy insulinowe (OPI) oraz urządzenia służące do ciągłego monitorowania glikemii (CGM).

Doktor pomógł mi w trakcie ciąży, wszystko wyjaśnił. Po drugim spotkaniu miałam wszystkie dobre cukry!

Pan doktor jest bardzo dokładny i uprzejmy. Dogłębna znajomość choroby pozwoliła odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, dzięki czemu komfort życia znacznie się polepszył. Miałem kontakt z wieloma specjalistami, ale dopiero teraz czuję, że jestem w dobrych rękach. Serdecznie polecam.

Dr. Mariusz Kłamana jest godny polecenia. Bardzo sympatyczny. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi jak mam dalej leczyć cukrzycę. Dziękuję

Najlepszy lekarz jakiego poznałem. Sam choruje na cukrzycę typu 1 - zna cukrzycę od podszewki. Jako jeden z nielicznych lekarzy zna się na nowych technologiach. Zmienił moje życie na lepsze!

Bardzo dobry lekarz. Jako diabetolog potrafi rozmawiać z pacjentami i doradzić w sprawach choroby. Spokojna atmosfera w gabinecie. Polecam bardzo jako lekarza i dobrego fachowca od chorób diabetologicznych.

Diabetolog z powołania. Pełen profesjonalizm , bardzo duża wiedza w zakresie cukrzycy.. wszystko cierpliwie tlumaczy, wysłucha, doradzi. Bardzo polecam

Bardzo miły i konkretny lekarz. Przyjazna atmosfera w gabinecie. Wysłucha, doradzi, wszystko dokładnie wyjaśni. Bardzo polecam!

Bardzo polecam!

Do doktora trafiłam z cukrzycą ciążową. Lekarz bardzo zaangażowany, pełny empatii i z dużą wiedzą. Dzięki doktorowi cukrzyca w ciąży nie jest wcale taka straszna. Bardzo polecam

Wizyta bardzo sympatyczna i rzeczowa. Polecam bardzo! UWAGA: bardzo KONKRETNY człowiek! Doktor Klamann wymaga dużo od siebie ALE też i od pacjenta.

Bardzo dokładny lekarz. Moje wartości ciśnienia tętniczego / tętna / GLIKEMII / lipidów są świetne. Aktualnie czuję się świetnie!