dr n. med. Mateusz Klamanndr n. med. Mateusz Klamann - zdjęcie profilowe

dr n. med. Mateusz Klamann

Diabetolog

Lek. Mateusz Klamann specjalizuje się w diabetologii. Leczy chorobę z którą sam się zmaga od lat młodzieńczych. W swojej praktyce świadczy wysokospecjalistyczne usługi diabetologiczne - w tym leczenie pacjentów przy użyciu nowoczesnych technologii takich jak osobiste pompy insulinowe (OPI) oraz urządzenia służące do ciągłego monitorowania glikemii (CGM).

Bardzo polecam dr Mateusza Klamanna. Bardzo komunikatywny lekarz z ogromna wiedzą. Wszystko dokładnie tłumaczy z pełnym zaangażowaniem podczas wizyty. Podczas wizyty zawsze panuje sympatyczna atmosfera.

Miły i profesjonalny, pozytywnie nastawiony do pacjenta. BARDZO KONKRETNY LEKARZ! Polecam z całego serca!

Miły pozytywnie nastawiony do pacjenta. Z ogromna wiedza o cukrzycy. Lekarz z powołania. Cierpliwie wysłucha i wytłumaczy. Polecam

Miły i profesjonalny, pozytywnie nastawiony do pacjenta. Słucha pacjenta i rzeczowo odpowiada na pytania. Przepisana terapia skuteczna.

Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze.Lekarz jest bardzo uprzejmy i miły ,dokładnie tłumaczy stan choroby i leczenia.

Pan doktor jest bardzo dokładny i uprzejmy. Dogłębna znajomość choroby pozwoliła odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, dzięki czemu komfort życia znacznie się polepszył. Miałem kontakt z wieloma specjalistami, ale dopiero teraz czuję, że jestem w dobrych rękach. Serdecznie polecam.

Pan doktor bardzo dobrze diagnozuje, zmienił mamie insulinę i wyniki się bardzo poprawiły. Serdecznie polecam!

Pan Doktor bardzo miły, pomocny, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, wszystko tłumaczy i pomaga. Polecam ;)

Rewelacyjny lekarz. Miłe i konkretne wizyty. Pan doktor stara się poznać pacjenta, aby kompleksowo zająć jego stanem zdrowia. Godny polecenia

Bardzo dobry diabetolog, ogromna wiedza dotycząca leczenia każdego rodzaju cukrzycy i daje wiedzę jak żyć z cukrzycą. Poświęca dużo czasu pacjentowi i ma dużo cierpliwości. Jest miły i zawsze uśmiechnięty, widać że lubi swoją pracę. Doktor również korzysta z nowoczesnych programów komputerowych i aplikacji, które ułatwiają życie z cukrzycą. Polecam z pełną odpowiedzialnością.