mgr Michał Lesiakmgr Michał Lesiak - zdjęcie profilowe

mgr Michał Lesiak

Psycholog

Szczecin -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Słupsk -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Rzeszów -> TYLKO WIZYTY ...

Szczecin -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Słupsk -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Rzeszów -> TYLKO WIZYTY ONLINE
Wrocław -> TYLKO WIZYTY ONLINE
Olsztyn -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym w Słupsku oraz online
Toruń -> TYLKO WIZYTY ONLINE

Michał Lesiak to psycholog ze specjalnością społeczną. Z doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnych i grupowych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Autor dwóch książek. Pomaga dokonywać realnych zmian w życiu swoich...

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, psycholog bardzo profesjonalny. Pan Michał prezentował szereg specjalizacji na swoim profilu i dlatego go wybrałem. Nie zawiodłem się, odczułem dużo empatii i otrzymałem szereg cennych wskazówek, polecam każdemu!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, psycholog bardzo profesjonalny.

Szczerze polecam Pana Michała. Kompetentny i empatyczny specjalista. Dziękuję za pomoc i polecam każdemu.

Polecam Pana Michała. Bardzo miły czlowiek, super specjalista. Dogadaliśmy sie od razu. Polecam kazdemu

Wizyty u pana Michała bardzo mi pomagają. W zaciszu gabinetu przy empatycznym specjaliscie łatwiej zrzucic wszystkie problemy ze swoich barków. POlecam każdemu

Serdecznie polecam Michała. Bardzo dobry specjalista, od razu nawiązaliśmy super kontakt i na spotkania przychodzę z największą przyjemnością.

Polecam bardzo Michała. Mnóstwo empatii, świetny specjalista, duża wiedza i doświadczenie. Jestem bardzo zadowolony ze spotkań.

Na każdej wizycie u Pana Michała czuję się w pełni zaakceptowana, wspierana i całkowicie zrozumiana. Jego zaangażowanie i zrozumienie moich potrzeb jako pacjenta jest naprawdę wyjątkowe. Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia.

U Pana Michała zawsze wszystko jest zgodnie z moimi oczekiwaniami. Rzetelnie, wszystko na czas w bardzo przyjaznej atmosferze. Jestem bardzo zadowolony.

Polecam - bardzo otwarty czlowiek i bardzo empatyczny. Szkoda, ze dopiero teraz na pana trafilem. Swietny specjalista.

Bardzo miły pan doktor. Pełen empatii i zrozumienia. Miałam ogromne obawy przed wizytą, ale okazały się zupełnie niepotrzebne, ponieważ pan Michał bardzo angażował się w rozmowę i po pięciu minutach całe skrępowanie uleciało. Bardzo polecam.