mgr Michał Lesiakmgr Michał Lesiak - zdjęcie profilowe

mgr Michał Lesiak

Seksuolog, Psycholog

Szczecin -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Słupsk -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Rzeszów -> TYLKO WIZYTY ...

Szczecin -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Słupsk -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Rzeszów -> TYLKO WIZYTY ONLINE
Wrocław -> TYLKO WIZYTY ONLINE
Olsztyn -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym w Słupsku oraz online
Toruń -> TYLKO WIZYTY ONLINE

Michał Lesiak to psycholog ze specjalnością społeczną. Z doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnych i grupowych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Autor dwóch książek. Pomaga dokonywać realnych zmian w życiu swoich...

Pan Michał podczas spotkania bardzo uważnie słuchał i odpowiadał na wszystkie męczące mnie pytania. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze.

Podczas wizyty czułam się wysłuchania i zrozumiana, a przy tym nieoceniana. Słowa Pana Michała zmobilizowały mnie do spojrzenia na problem z innej perspektywy, za co bardzo dziękuję

Jestem dopiero po drugim spotkaniu, ale dzięki temu, ze przebiega w przyjaznej atmosferze, a Pan Michał jest uważnym słuchaczem, pozwoliło mi łatwiej i bez większego skrępowania opowiedzieć o swoich problemach.

Pan Michał skutecznie pomógł mi zidentyfikować i zrozumieć istotę problemu z którym do niego przyszedłem, dziękuję.

Profesjonalne i jednocześnie życzliwe podejście do problemów pacjenta. Polecam wizytę u tego specjalisty.

Skupiony, zaangażowany, nieoceniajacy to najważniejsze cechy Pana Michała. Wizyta w przyjaznej i przyjemnej atmosferze.

Jestem po pierwszej wizycie u tego specjalisty i na pewno jest to ktoś godny polecenia. Miły, nieoceniający, potrafiący słuchać człowiek. Na pewno będę kontynuować leczenie z tym psychologiem.

Cieszę się, ze wybrałam pana Michała. Wszystko dokładnie mi wyjaśnił i bierzemy się do działania. Patrzę z nadzieja w przyszłość! :)

Z usług pana Michała korzystam od trzech miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Miła i bezpieczna atmosfera podczas spotkań pozwala mi się dużo łatwiej otworzyć. Pan Michał jest empatyczny, wyrozumiały i bardzo skuteczny. Podczas zwierzeń nie czuje się oceniana, co jest dla mnie bardzo ważne.

Wizyta przebiegła bardzo pomyślnie. Pan Michał to przyjazny i pomocny człowiek. Wszystkiego dokładnie wysłuchał i wyjaśnił, na pewno będę kontynuować spotkania. Pozdrawiam