mgr Michał Lesiakmgr Michał Lesiak - zdjęcie profilowe

mgr Michał Lesiak

Seksuolog, Psycholog

Szczecin -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Słupsk -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Rzeszów -> TYLKO WIZYTY ...

Szczecin -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Słupsk -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Rzeszów -> TYLKO WIZYTY ONLINE
Wrocław -> TYLKO WIZYTY ONLINE
Olsztyn -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym w Słupsku oraz online
Toruń -> TYLKO WIZYTY ONLINE

Michał Lesiak to psycholog ze specjalnością społeczną. Z doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnych i grupowych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Autor dwóch książek. Pomaga dokonywać realnych zmian w życiu swoich...

Pan Michał jest świetnym specjalista, bardzo profesjonalnym i rzeczowym. Doskonale podejście do pacjenta. Serdecznie polecam

Bardzo polecam wizyty u pana Michała. Spotkania przebiegaja w bardzo spokojnej atmosferze, mozna sie wygadac, co pozwala uporzadkowac mi wiele mysli. Bardzo dziekuje za wspolpraced Panie Michale.

Jestem bardzo miłe zaskoczona wizyta. Pan Michał jest bardzo otwarty i stwarza atmosferę w której można się otworzyć. Wygadalam sie ze wszystkich problemów i czuje sie o niebo lepiej :) polecam kazdemu

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, która przebiegła w miłej atmosferze. Bardzo empatyczny pan doktor. Polecam

Rozmowa z Panem Michałem zawsze mi pomaga i porządkuje myśli, a także mobilizuje do działania. Polecam każdemu.

Spotkanie z panem Michałem zawsze odbywa się w atmosferze sprzyjającej zwierzeniom. Każda sesja to wyciąganie kamczykow z mojego plecaka problemów. Dziekuje za to, ze za każdym wychodze od Pana lżejsza.

Pan Michał to bardzo doświadczony specjalista, który jest świetnym słuchaczem. Po każdej sesji czuje się lżejszy. Bardzo polecam.

Pan Michał pomógł zmierzyć mi się z długotrwałym problemem i przewartościować priorytety. Polecam każdemu

Pan Michał jest bardzo miłym i kompetentnym specjalista. Męczyłam się ze swoimi problemami od wielu miesięcy, a już po pierwszym spotkaniu poczułam ogromna ulgę. Polecam!

Bardzo kompetentny pan psycholog z dużym doświadczeniem. Polecam oraz dziekuje za wszystkie cenne rady.