mgr Michał Lesiakmgr Michał Lesiak - zdjęcie profilowe

mgr Michał Lesiak

Seksuolog, Psycholog

Szczecin -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Słupsk -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Rzeszów -> TYLKO WIZYTY ...

Szczecin -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Słupsk -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Rzeszów -> TYLKO WIZYTY ONLINE
Wrocław -> TYLKO WIZYTY ONLINE
Olsztyn -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym w Słupsku oraz online
Toruń -> TYLKO WIZYTY ONLINE

Michał Lesiak to psycholog ze specjalnością społeczną. Z doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnych i grupowych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Autor dwóch książek. Pomaga dokonywać realnych zmian w życiu swoich...

Z całą pewnością polecam tego psychologa każdemu, kto szuka empatycznego i wyrozumiałego towarzysza w podróży samorozwoju i zdrowia psychicznego. Umiejętności i podejście pana Michała są nieocenione, a praca z nim to prawdziwa przyjemność. Dziękuję za wszystko, co Pan dla mnie zrobił!

Jestem po zakończonej terapii u Pana Michała. Jest zaangażowany, słuchający, zadaje trafne pytania i bardzo profesjonalnie podchodzi do spotkań. Bardzo polecam.

Z czystym sumieniem mogę polecić terapię u pana Michała. Osoba życzliwa, zaangażowana, konkretna i praktycznie podchodząca do problemów, do tego tworzy bezpieczną przestrzeń do dzielenia się swoimi problemami i słabościami.

Poszłam do Pana Michala w bardzo ciężkim dla mnie okresie. To była moja pierwsza wizyta u psychologa i bardzo się jej obawiałem, okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Pan Michał otwiera mój umysł na nowe możliwości i rozwiązania. Jest bardzo empatyczny.

Terapia w moim przypadku skuteczna, Pan Michał zadaje trafne pytania, ma wiedzę, pomaga pacjentowi odnaleźć sedno problemu, szanuje pacjenta.

Pan Michał jest bardzo zaangażowany w terapię, empatyczny i komunikatywny oraz zawsze punktualny, bardzo to cenię i polecam wszystkim.

Wspaniały empatyczny człowiek potrafiący szybko wzbudzić zaufanie. Świetny specjalista polecam każdemu!

Pan Michał podczas terapii jest bardzo otwarty i zaangażowany, jest całkowicie skupiony na pacjencie. Pomaga mi zmierzyć się z trudnymi tematami, które przez lata mnie przygniatały. Dziękuję Panie Michale!

Polecam! Przeszlam wielu psychologow, ale dopier z panem Michalem poczulam flow. Moge otworzyc sie na maxa i przez to, ze pan Michal nie ocenia, wywalic wszystkie moje problemy z glowy.

Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu! Zdecydowanie polecam pana Michala! super atmosfera na wizycie. Pan Michal jest bardzo otwarty, ale takze rzeczowy i nie czuje sie oceniana, moge zrzucic ciezar moich problemow. Z kazdej wizyty wychodze bardzo zadowolona, nawet jak pracujemy nad "ciezkimi" tematami.