mgr Michał Lesiakmgr Michał Lesiak - zdjęcie profilowe

mgr Michał Lesiak

Seksuolog, Psycholog

Szczecin -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Słupsk -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Rzeszów -> TYLKO WIZYTY ...

Szczecin -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Słupsk -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym oraz online
Rzeszów -> TYLKO WIZYTY ONLINE
Wrocław -> TYLKO WIZYTY ONLINE
Olsztyn -> Wizyty w gabinecie stacjonarnym w Słupsku oraz online
Toruń -> TYLKO WIZYTY ONLINE

Michał Lesiak to psycholog ze specjalnością społeczną. Z doświadczeniem w prowadzeniu terapii indywidualnych i grupowych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Autor dwóch książek. Pomaga dokonywać realnych zmian w życiu swoich...

Bardzo dziękuję Panie Doktorze za poświęcony mi czas. Nie sądziłem, że już po kilku spotkaniach zaznam większego spokoju w życiu a strach który był przy mnie znacznie się zmniejszył. Z takim lekarzem, zdrowienie jest o wiele łatwiejsze. Dziękuję!

Wizyta u Pana Michała była dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Od razu poczułam się uspokojona i otrzymałam nadzieję na rozwiązanie moich problemów. Chociaż dopiero zaczynam terapię, jestem pełna nadziei, że dzięki pomocy Pana doktora uda mi się przejść przez trudny okres w moim życiu. Gorąco polecam jego usługi.

Podejście do pracy Pana Michała jest bardzo holistyczne i uwzględnia wiele aspektów życia, co pomaga im w lepszym radzeniu sobie z moimi trudnościami w funkcjonowaniu. Umiejętności są niesamowite, a sposób, w jaki pracuje, jest bardzo skuteczny i pomaga mi w przezwyciężeniu leku który był przy mnie od kiedy pamiętam. Serdecznie dziękuję i życzę Panu wszystkiego dobrego. Złoty z Pana człowiek.

Panie Michale dziękuję za to, że ze zlęknionego zamkniętego człowieka stałem się kimś więcej. Wiem, że przede mną wiele pracy ale z Pana pomocą czuję się ze spotkania na spotkanie coraz lepiej. Bardzo się cieszę, że to do Pana właśnie trafiłem i nie zawiodłem się kierując się dobrymi opiniami o Panu.

Sesje u Pana Michała Lesiaka są dla mnie bardzo skuteczne i pomagają mi w osiąganiu celów. Podoba mi się jego pozytywna energia i entuzjazm.