Lekarze Milicz

lekarz Piotr Dybek

Ortopeda, Traumatolog

wizyta już od 150
Jestem:świeżo po zabiegu artroskopii kolana prawego. Doktor zna się na rzeczy., stawia precyzyjne diagnozy, tłumaczy ze szczegółami, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Po wielu lekarzach korzystam tylko i wyłącznie z usług Pana Piotra. Lekarz godny polecenia, doskonały kontakt z pacjentem polecam w 100%, konkretny i rzeczowy????bardzo miły i uprzejmy, a pobyt w szpitalu w Miliczu na ortopedii też wspominam pozytywnie.Panie pielęgniarki mimo nawału pracy bardzo miłe i na każde wezwanie:)
Opinia dodana przez: Joanna Dybowska

lekarz Witold Laskowski

M.Kopernika 15
Milicz

Do Pana doktora trafilam z polecenia. I sama z czystym sumieniem polecilam go 2 innym osobom, ktorym pomogł tak jak i mnie. Pierwsza wizyta byla bardzo długa, Pan doktor cierpliwie wysłuchuje co pacjent ma do powiedzenia, zadaje wiele pytań i dzieli się spostrzerzeniami. Po tym dowiedzialam się wszystkiego na temat mojej choroby, leków, ich skutków ubocznych. Dziękuję Panie doktorze za przywrócenie mi chęci do budzenia się każdego dnia z uśmiechem!

lekarz Jacek Sikorski

Chirurg ogólny

milicz
56-300 Milicz

Wspaniały chirurg, profesjonalista, bardzo dobra opieka medyczna oraz świetny kontakt z pacjentem. Polecam. M.Ch.

Opinia dodana przez: Mieczysława

lekarz Olga Pasławska

56-300 Milicz

Witam, pani dr Olga Pasławska jest naprawdę świetnym specjalistą z dużym doświadczeniem a przede wszystkim pracuję na codzień z pacjentami o różnych zaburzeniach w szpitalu psychiatrycznym co pozwoliło jej zdobyć niezbędne doświadczenie w tym fachu. Do pani Olgi trafiłem z.ciężka deprsją, nie widziałem już sensu życia, miałem myśli samobójcze. Początkowo byłem leczony farmakologiczne, za nim jednak leki zaczęły działać mój stan się pogarszał :-( Pani Olga poświecała mi dużo czasu ...
Opinia dodana przez: Adam

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szanowni Państwo!!!
Wczoraj miałem badanie kolonoskopii i gastroskopii przeprowadzone przez doktora Langowskiego. Z tak profesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta nie miałem jeszcze okazji się zetknąć a niestety miałem wiele okazji do porównań. Fachowo poprowadzona rozmowa n/t przebiegu badań, delikatność wykonania, cierpliwość i uprzejmość sprawiły, że moje obawy przed bólem i niedogodnościami prysnęły niczym mydlana bańka. Szczerze polecam pana doktora pod każdym względem. Wdzięczny pacjent z Oleśnicy.
Opinia dodana przez: Jerzy

Barbara Ciereszko-Kowalczyk

Pediatra

milicz
56-300 Milicz

wspaniała PANI DOKTOR!!!znam Ją wiele lat,leczyła moje dzieci,teraz leczy moje wnuki,zawsze można liczyć na pomoc,wyjątkowe podejcie do dzieci,ogromną wiedzę.Dokładnie tłumaczy rodzicom,a także dzieciom-jeśli rozumieją i jest taka potrzeba,cierpliwie odpowiada na pytania.Nie kieruje się chęcią zysku,ale najważniejsze są Dzieci i BEZINTERESOWNA POMOC dla Nich!Tacy lekarze ,to dziś naprawdę "unikaty".Wdzięczna mama i babcia.
Ten gościu bo w sumie to nie lekarz to jakiś imbecyl zero podejścia do dzieci wiedza książkowa a nie z doświadczenia totalna porażka w szpitalu gdzie pracuje to samo jest obojętny w stosunku do każdego z reszta komentarze świadczą o nim więcej ludzi na minus niż na plus.
Opinia dodana przez: Stefania

lekarz Waldemar Łakiewicz

Pediatra

ulica Grota-Roweckiego 35/1
56-300 Milicz

Jestem bardzo zadowolona z doktora Łakiewicza, ma cudowne podejście do dzieci. Moj syn go uwielbia. Na każdej wizycie dokładnie bada dziecko, na pewno niczego nie przeoczy. Jest bardzo uprzejmy, kompetentny i przede wszystkim wszystko dokładnie tłumaczy, widać że wielki gaduła (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).
Ważne też są warunki w jakich przyjmuje: przychodnia zadbana, fajny kącik dla dzieci w poczekalni jak i w gabinecie. Zawsze czysto i schludnie.
...
Opinia dodana przez: Ewa Cieślik

Czesława Michalak

Ortodonta, Stomatolog

Trzebnicka 31 / 1
Milicz

Nie polecam.. z całego serca piszę do was z przestrogą abyście nie musieli przechodzić przez to co ja przechodziłam i przechodzę do teraz. Miałam zakładany aparat u Pani doktor jakieś 5-6 lat temu. Po leczeniu pani doktor zostawiła mi zęby same sobie, żadnych nakładek nic. Omijając to, że przed założeniem aparatu nie miałam zrobionego zdjęcia całej szczęki. Pani doktor kazała mi usunąć zdrową 4 u góry co niby normalne bo ...

lekarz Przemysław Dulny

Przychodnia Zdrowia Psychicznego SALUS
WOJSKA POLSKIEGO 21
56-300 Milicz

Wspaniały lekarz!!! tego nie da się opisać w słowach !!! Cudotwórca , pomógł mi w 100 % , jest naprawde wspaniałym lekarzem , a przede wszystkim człowiekiem !!! Polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: bartek