Okulista Dziecięcy Warszawa

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Milena

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Fenomenalny lekarz. Minęło już kilka lat od operacji mojego dziecka. Gdziekolwiek pójdę do okulisty z dzieckiem i wyjaśniam wadę, każdy z podziwem mówi, że rewelacyjnie zrehabilitowane oko. A było zagrożenie utraty wzroku. Dziś dziecko jedynie do czytania i do komputera używa okularów. Szczerze polecam.

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5

Wspaniała specjalistka, kompetentna z podejściem do dzieci. Byliśmy dokładnie poinformowani o przebiegu operacji. Uprzejma i godna polecenia.

dr n. med. Anna Turek

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Dzięki Pani doktor Annie Turek moja córka widzi ;-) Jest kompetentna, ale przede wszystkim jest wspaniałą osobą.

lekarz Krzysztof Cieślik

oko i oczko
Meander 11 klatka 4

Zdecydowanie polecam. Byłam już z dzieckiem u wielu specjalistów (niestety wada jest dość skomplikowana ) ale dopiero u Pana Doktora dowiedziałam sie konkretów i w końcu dobór szkieł okazał się idealny dla mojej pociechy.

Hertza 9

Bardzo cenię Panią Doktor. Dzięki nowoczesnym metodom leczenia nie dopuściła do operacji na moich oczach. Jestem jej pacjentką od 10 lat i nie żałuje, że została moim lekarzem.

lekarz Agnieszka Polak

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162

Dal mnie ta lekarka była bardzo dobra, dobrała mi super soczewki i wszystko było bardzo dobrze, polecam. A co do powyższych negatywnych opini to nie wiem-czasami tak bywa.Polecam tą okulistkę jest super.

Czumy 16a/25

Pani Doktor tragedia!!Nie powinna zajmować się dziećmi. Nie będę podawała szczegółów gdyż sprawa została zgłoszona kierownikowi przychodni. NIE POLECAM TEJ PANI ZWŁASZCZA PRZY WIZYCIE Z MAŁYM DZIECKIEM.

Czumy 16a/25

Gabinet Okulistyczny Dorota Tarantowicz-Mazurek