Filtruj terminy

Okulista Dziecięcy Warszawa

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Milena

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Cieszkowskiego 1/3 lok 79/80

Pani Doktor bardzo sympatyczna, kompleksowo bada oczy, tłumaczy gdzie jest problem, poświęca czas pacjentowi w 100%,
świetnie bada ostrość oczu i dobierze szkła.
Byłem na wizycie w CM Damiana, obym spotykał tylko takich lekarzy z powołania.
Dziękuję.

świetnie bada ostrość oczu i dobierze szkła.
Byłem na wizycie w CM Damiana, obym spotykał tylko takich lekarzy z powołania.
Dziękuję.

Opinia dodana przez: Mariusz

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Fenomenalny lekarz. Minęło już kilka lat od operacji mojego dziecka. Gdziekolwiek pójdę do okulisty z dzieckiem i wyjaśniam wadę, każdy z podziwem mówi, że rewelacyjnie zrehabilitowane oko. A było zagrożenie utraty wzroku. Dziś dziecko jedynie do czytania i do komputera używa okularów. Szczerze polecam.

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5

Świetna specjalistka! Przemiła, ze świetnym podejściem, profesjonalna, ciepła i zdecydowanie godna polecenia.

Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Anna Turek

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Sympatyczna osoba,wszystko potrafi wyjaśnić,zna swój zawód i wspaniale to wykorzystuje,leczę się u Pani doktor kilka lat.Polecam

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Krzysztof Cieślik

oko i oczko
Meander 11 klatka 4

Zdecydowanie polecam tego lekarza i szczerze mówiąc dziwia mnie negatywne komentarze. Bywałam u wielu okulistów, ale nigdy nie zostałam tak dokładnioe zbadana i nie otrzymałam tak wyczerpujących informacji. Wizyta odbyła się bez pośpiechu, z dużym zaangażowaniem i jak się okazało - dotychczasowe szkła były slabo dobrane. Dopiero Pan Doktor wskazał te, któe nosi się naprawde komfortowo. Polecam z czystym sumieniem

Hertza 9

Ja po dzisiejszej, kolejnej już wizycie u pani doktor, wyszłam oburzona nieetycznym zachowaniem zarówno pani doktor jak i ortoptyczki/recepcjonistki. Faktycznie wizyta kosztuje 300 zł i do wystawienia pełnej diagnozy potrzeba dwóch wizyt. Nie podważam profesjonalnych kompetencji, bo nie umiem ich ocenić. Tym niemniej gdy zażądano ode mnie 20 złotych za jedną kartkę ksera dokumentacji medycznej i zaczęłam pytać o podstawę prawną żądania tak wysokiej kwoty, zaczęło się robić bardzo niemiło. Usłyszałam od pani doktor pytanie "czy długo zamierzam jeszcze zawracać jej głowę", zostałam odesłana do recepcjonistki, która odmówiła dostępu do dokumentacji dzieci w celu zrobienia zdjęcia. Po telefonie do rzecznika praw pacjenta zostałam poproszona do gabinetu, w którym dostałam ksero dokumentacji z komentarzem, żebym już szła, bo robię bardzo dużo zamieszania oraz usłyszałam od recepcjonistki, że "pani doktor mówi, żeby zapisała pani dzieci na ćwiczenia [ortoptyczne] gdzie indziej.". Czyli: tej pani już nie obsługujemy.
Z tak niebywała małostkowością i arogancją dawno się nie spotkałam z żadnej placówce medycznej. Także mam nadzieję, że osoby czytające te opinie wyciągną wnioski z mojego doświadczenia i będą omijać ten gabinet z daleka, a wolny rynek pokaże, że do pacjenta należy się zwracać z szacunkiem.

Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Agnieszka Polak

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162

Pani Agnieszka Polak przyjmujaca w ENEL-MED chyba przez pomyłkę wybrała zawód lekarza.
Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza.

Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza.

Jako okulista jest niekompetentna. Zaraz po wizycie u niej byłam u innego okulisty i diagnoza, nie tylko była zupełnie inna ale co wiecej lekarz zdzwił sie iż AGNIESZKA POLAK NIE ZLECIŁA BADAŃ KTÓRE STANDARDOWO SIE W TAKICH PRZYPADKACH WYKONUJE. BADANIA TE POZWOLIŁY POTEM USTALIĆ IŻ CHOROBA KTÓRA U MNIE WYKRYTO JEST BARDZO POWAZNA.
GRATULACJE DLA PANI DOKTOR AGNIESZKI POLAK!!

Do tego na moje pytania dotyczace leczenia nie tylko odpowiadała zdawkowo ale wręcz trzeba było wyciagać z niej informacje. Miałam wrazenie iż moje pytania dotyczące diagnozy powodują u niej irytację.
Pani doktor nie interesuje sie pacjentem a mam wrazenie iż jej głównym celem jest "odhaczenie" wizyty - wypełnienie karty w komputerze (za co p-nie jest rozliczana) i to wszystko.

Pani Agnieszka Polak nie wysiliła sie na przekazanie mi informacji o metodzie leczenia, właściwie nie uzyskałam od niej zadnych informacji. Ograniczyła się do zapisania mi lekarstw, nawet nie informując mnie jak należy je dawkować!!!!!
To także musiałam wyciągać z niej sama. Kiedy zapytałam o specjalistyczne badania stwierdziła iż na recepcji dowiem się gdzie je wykonują i dosłownie powiedziała „mnie nic do tego a kiedy i jak Pani wykona te badania to mnie nie obchodzi”.

Szanowna Pani Agnieszko gratuluję kompetencji i mam nadzieje iż ktoś Panią tak samo kiedyś potraktuje jak Pani mnie.

Słowo podsumowania Pani Agnieszko: braki, braki, braki………..

Polecam lekturę

Czumy 16a/25

Pani Doktor tragedia!!Nie powinna zajmować się dziećmi. Nie będę podawała szczegółów gdyż sprawa została zgłoszona kierownikowi przychodni. NIE POLECAM TEJ PANI ZWŁASZCZA PRZY WIZYCIE Z MAŁYM DZIECKIEM.

Czumy 16a/25

Okuliści dziecięcy w mieście Warszawa