Filtruj terminy

Okulista Dziecięcy Warszawa

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Milena

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Cieszkowskiego 1/3 lok 79/80

Pani Doktor bardzo sympatyczna, kompleksowo bada oczy, tłumaczy gdzie jest problem, poświęca czas pacjentowi w 100%,
świetnie bada ostrość oczu i dobierze szkła.
Byłem na wizycie w CM Damiana, obym spotykał tylko takich lekarzy z powołania.
Dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Fenomenalny lekarz. Minęło już kilka lat od operacji mojego dziecka. Gdziekolwiek pójdę do okulisty z dzieckiem i wyjaśniam wadę, każdy z podziwem mówi, że rewelacyjnie zrehabilitowane oko. A było zagrożenie utraty wzroku. Dziś dziecko jedynie do czytania i do komputera używa okularów. Szczerze polecam.

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5

Świetna specjalistka! Przemiła, ze świetnym podejściem, profesjonalna, ciepła i zdecydowanie godna polecenia.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Anna Turek

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Sympatyczna osoba,wszystko potrafi wyjaśnić,zna swój zawód i wspaniale to wykorzystuje,leczę się u Pani doktor kilka lat.Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Krzysztof Cieślik

oko i oczko
Meander 11 klatka 4

Zdecydowanie polecam tego lekarza i szczerze mówiąc dziwia mnie negatywne komentarze. Bywałam u wielu okulistów, ale nigdy nie zostałam tak dokładnioe zbadana i nie otrzymałam tak wyczerpujących informacji. Wizyta odbyła się bez pośpiechu, z dużym zaangażowaniem i jak się okazało - dotychczasowe szkła były slabo dobrane. Dopiero Pan Doktor wskazał te, któe nosi się naprawde komfortowo. Polecam z czystym sumieniem

Hertza 9

Ja po dzisiejszej, kolejnej już wizycie u pani doktor, wyszłam oburzona nieetycznym zachowaniem zarówno pani doktor jak i ortoptyczki/recepcjonistki. Faktycznie wizyta kosztuje 300 zł i do wystawienia pełnej diagnozy potrzeba dwóch wizyt. Nie podważam profesjonalnych kompetencji, bo nie umiem ich ocenić. Tym niemniej gdy zażądano ode mnie 20 złotych za jedną kartkę ksera dokumentacji medycznej i zaczęłam pytać o podstawę prawną żądania tak wysokiej kwoty, zaczęło się robić bardzo niemiło. ...
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Agnieszka Polak

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162

Pani Agnieszka Polak przyjmujaca w ENEL-MED chyba przez pomyłkę wybrała zawód lekarza.
Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza.

Jako okulista jest niekompetentna. Zaraz po wizycie u niej byłam u innego okulisty i diagnoza, nie tylko była zupełnie inna ale co wiecej lekarz zdzwił sie iż AGNIESZKA POLAK NIE ZLECIŁA BADAŃ KTÓRE STANDARDOWO SIE W TAKICH PRZYPADKACH WYKONUJE. BADANIA TE POZWOLIŁY POTEM USTALIĆ IŻ CHOROBA KTÓRA U MNIE ...

Czumy 16a/25

Pani Doktor tragedia!!Nie powinna zajmować się dziećmi. Nie będę podawała szczegółów gdyż sprawa została zgłoszona kierownikowi przychodni. NIE POLECAM TEJ PANI ZWŁASZCZA PRZY WIZYCIE Z MAŁYM DZIECKIEM.

Czumy 16a/25

Okuliści dziecięcy w Warszawie