Filtruj terminy

Okulista Dziecięcy Warszawa

lekarz Agnieszka Polak

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162

Pani Doktor nie ma podjescia do ludzi. Byłem u niej drugi raz w ciagu ostatnich paru lat (tak mnie zapisala recepcja, a ja nie pamietałem ze to ta sama osoba) Pogania, nie odpowiada na pytania, jest bardzo nie sympatyczna a wręcz przerywa gdy próbuje dowiedziec sie wiecej istotnych dla mnie informacji. Nie mialem chwili, żeby przyswoic informacje ktore do mnie mówiła bo juz lecielismy dalej. "Odbębnić i nastepny". Poinformowałem Panią ...
Opinia dodana przez: Filip

dr hab. n. med. Kinga Adach

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Krzysztof Cieślik

oko i oczko
Meander 11 klatka 4

Zdecydowanie polecam tego lekarza i szczerze mówiąc dziwia mnie negatywne komentarze. Bywałam u wielu okulistów, ale nigdy nie zostałam tak dokładnioe zbadana i nie otrzymałam tak wyczerpujących informacji. Wizyta odbyła się bez pośpiechu, z dużym zaangażowaniem i jak się okazało - dotychczasowe szkła były slabo dobrane. Dopiero Pan Doktor wskazał te, któe nosi się naprawde komfortowo. Polecam z czystym sumieniem

dr n. med. Ewa Oleszczyńska-Prost

Hertza 9

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt jakie miałam z Panią doktor. Wszystkie były wnikliwe, dokładne, czas poświęcony wystarczający, wyjaśnienie problemu klarowne. Obecnie już nie mam problemów z oczami dzięki jej interwencji. Miałam zeza rozbieżnego, który został zoperowany przy współpracy z mężem Pani doktor. Bardzo sobie cenie wszystko co dla mnie zrobili, szczególnie za poprawę jakości mojego życia i usunięcie wady, której się wstydziłam ponad 30 lat. Wizyty warte każdych pieniędzy. ...
Opinia dodana przez: Paula

dr n. med. Anna Turek

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Sympatyczna osoba,wszystko potrafi wyjaśnić,zna swój zawód i wspaniale to wykorzystuje,leczę się u Pani doktor kilka lat.Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Krystyna Kanigowska

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5

Świetna specjalistka! Przemiła, ze świetnym podejściem, profesjonalna, ciepła i zdecydowanie godna polecenia.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Grażyna Kołsut

Czumy 16a/25

U Pani doktor byłam już z synkiem dwukrotnie, pierwszy raz kiedy mały miał 3 miesiące, później jak miał skończone 5 miesięcy. Zostaliśmy przyjęci bardzo szybko. Pani doktor za każdym razem była bardzo miła i delikatna, kończąc wizytę mówiła, że jeśli tylko coś się będzie działo to mam przyjść z małym. Krótko mówiąc czułam się dobrze zaopiekowana. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Aleksandra Kuźnik-Borkowska

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Cieszkowskiego 1/3 lok 79/80

Pani Doktor bardzo sympatyczna, kompleksowo bada oczy, tłumaczy gdzie jest problem, poświęca czas pacjentowi w 100%,
świetnie bada ostrość oczu i dobierze szkła.
Byłem na wizycie w CM Damiana, obym spotykał tylko takich lekarzy z powołania.
Dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Jadwiga Juszko

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Fenomenalny lekarz. Minęło już kilka lat od operacji mojego dziecka. Gdziekolwiek pójdę do okulisty z dzieckiem i wyjaśniam wadę, każdy z podziwem mówi, że rewelacyjnie zrehabilitowane oko. A było zagrożenie utraty wzroku. Dziś dziecko jedynie do czytania i do komputera używa okularów. Szczerze polecam.

lekarz Grzegorz Kołsut

Czumy 16a/25