Lekarze Onkolog Poznań

lekarz Janina Przybora

Kochanowskiego 11a lok. 6
60-845 Poznań

Wspaniały specjalista. Jej ręce rozpoznają lepiej niż usg czy mammografia. Widać, że to osoba która kocha to co robi i szanuje swoich pacjentów. Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.

lekarz Błażej Nowakowski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Palacza 117a
60-279 Poznań

Bardzo dobry lekarz chirurg i onkolog .Operacja przeprowadzona perfekcyjnie.Tlumaczy rzeczowo,konkretnie i na temat bez zbędnego "rozczulania się ".polecam

lekarz Małgorzata Mazur-Roszak

Internista, Onkolog

Centrum Medyczne OMEDICA
Stęszewska 41/4
60-111 Poznań

Witam , zwracam się z prośbą o informacje, czy Ktoś z Państwa ma namiary na gabinet prywatny do pani Doktor? Czy Pani Doktor przymuje na wizyty prywatne? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr hab. n. med. Sylwia Grodecka-Gazdecka

Szadecka 5
60-162 Poznań

Pani Profesor to prawdziwy Lekarz i Przyjaciel pacjenta. Kompetencja, wrażliwość , umiejętne podejście na najwyższym poziomie.Pacjent jest traktowany podmiotowo. Zawsze szuka najlepszych rozwiązań.Wspaniały onkolog, chirurg, a przede wszystkim Człowiek.
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Aleksander Niziołek

dr n. med. Aleksander Niziołek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Gdy inni nie dawali szans mojej mamie ,on jako jedyny nie poddał się. Wykonał bardzo trudną operację. Brakuje mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Anioł a nie człowiek . Do pacjenta podchodzi z zaangażowaniem ,pełen empatii,spokojny i opanowany. Wie co robi. Panie doktorze jesteś wspaniały ,ratujesz ludziom życie ❤️
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Karolina Jaszczyńska-Nowinka

Ginekolog, Ginekolog onkolog

ARS MEDIC
Poznań

Bardzo kompetentny lekarz, lekarz godny polecenia jako lekarz i jako człowiek, mam 62 lata ale dopiero pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak szybką reakcją i pomocą lekarza na moje problemy zdrowotne.Na szczęście problemy okazały się nie takie groźne jak na początku wyglądały.
Opinia dodana przez: Lidia

dr Andrzej Gracz

Chirurg onkolog

centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań

Wspaniały lekarz, wysokiej klasy fachowiec, a przy tym skromny i miły człowiek. Pełen profesjonalizm i niespotykane w dzisiejszych czasach zaangażowanie w sprawy pacjenta. Polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem dobrego chirurga onkologa. Wdzięczna pacjentka Eugenia N.
Opinia dodana przez: Eugenia

lekarz Krystyns Nater-Dworzecka

Wielkopolskie centrum Onkologiczne
Poznań

Kompetentny lekarz, wspaniały, wrażliwy człowiek! Bardzo dziękuję za pomoc, poświęcony czas, cierpliwość i wyrozumiałość.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Dariusz Godlewski

Pracownie Diagnostyki Chorób Piersi
Kazimierza Wielkiego 24 / 26
61-863 Poznań

Doskonały lekarz, komunikatywny, grzeczny, profesjonalny ,gdyby wszyscy tacy byli ........ Pacjent wychodzi z gabinetu doktora podniesiony na duchu i chętny do walki z nią.

lekarz Jacek Brzeziński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Ogólnie biorąc pod uwagę wcześniejsze wizyty u innych specjalistów w Polsce i za granicą mam negatywne podejście do lekarzy, gdyż za każdym razem trafiałam albo na niekompetentne osoby, lub takie, które chciały mnie szybko zbyć i zakończyć wizytę. Po konsultacji u pana doktora Jacka Brzezińskiego jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że prawdziwi lekarze z powołania jednak istnieją. Otrzymałam rzetelne i fachowe odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Podczas wizyty wspierała mnie również ...
Opinia dodana przez: Wioleta
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg onkolog
                                       dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Profesor Dawid Murawa to lekarz pełen empatii i poszanowania godności drugiego człowieka. Komunikatywny, rzeczowy, a przy tym pełen optymizmu, energii oraz poczucia humoru. Jest człowiekiem, który posiada ogromną wiedzę oraz umiejętności diagnostyczne. Swym postępowaniem udowadnia, że w Polsce też medycynę można uprawiać na światowym poziomie, jednocześnie zachowując poczucie humoru i zdrowy dystans. To przykład świetnego lekarza, ale i naukowca pokazując, iż można te dwie pasje połączyć. A dla mnie osobiście ...
Opinia dodana przez: Paulina Korach
Pani Doktor jest bardzo miła,leczyła moją babcie na każde wezwanie była poświęciła czas wolny swój by wspomagać Bardzo dieskuje Zborała Maria
Polecam tego lekarza, jestem pacjentem po usunięciu płata tarczycy, jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że trafiłem właśnie na tego chirurga. Lubię jak rozmawia się ze mną konkretnie i kompleksowo, bez owijania w bawełnę. Kompetencji nie oceniam bo się na tym nie znam, ważne jest dla mnie ,że odbyło się wszystko bez powikłań, nie było żadnego bólu, szybko wyszedłem do domu, niewielka , dobrze wyglądająca blizna. Jak dla mnie to ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Paweł Zwolankiewicz

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Poznań

Z całego serca polecam.Lecze się u Pana doktora na nfz i naprawdę nie czuje aby traktował mnie inaczej,gorzej od tych pacjentek które mu płacą 😁 Nie prowadził co prawda żadnej z moich ciąż ale byłam pod jego opieką w szpitalu Raszei podczas kolposkopi oraz konizacji i tak został moim "nowym" ginekologia (wcześniejszy był straaaaaszny)...Naprawdę polecam nie tylko będąc w ciąży czy chodząc tylko po recepty 😉
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Robert Kobylarek

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Zdecydowanie dobry kontakt i fachowe podejście: zmiana szybko i bezboleśnie usunięta. nie bylo pośpiechu - i ludzkie podejście do pacjenta to sie zdecydowanie ceni
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Marek Teresiak

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

był dla mnie super lekarzem miałam z nim dwa razy do czynienia choc nie zawsze mu staczało czasu to i tak jak móg i starał sie pomóc choremu dla mnie był wyjątkowym lekarzem jestem mu bardzo wdzieczna a zarazem jest mi smutno jak sie dowiedziałam ze nie żyje załamałam sie pomagał nam a jemu nikt juz nie mógł pomóc wieczny odpoczynek daj mu racz panie
Opinia dodana przez: jola

dr n. med. Piotr Łaski

Onkologia
Poznań

Bardzo dobry lekarz, pracuje z zaangażowaniem, sprawia wrażenie, że lubi pacjentów, bardzo życzliwy, lubię go i polecam

dr n. med. Anna Pawelska

ulica Podkomorska 17
60-326 Poznań

Czytając opinie zastanawiałam się czy rozmawiamy o tym samym lekarzu.Być może odmienny sposób potraktowania przez Panią doktor wynikał z faktu iż korzystałam z publicznej służby zdrowia(WCO).Biopsję z którą nie poradziła sobie koleżanka, Pani doktor przeprowadziła bardzo sprawnie - więc być może jest kompetentnym lekarzem ale to w żaden sposób nie usprawiedliwa arogancji z jaką zostałam potraktowana jako potencjalna pacjentka.Przekazując wyniki stwierdziła iż w wykazana w mammografii zmiana zawiera komórki rakowe ...

dr Anna Szafryna-Kliwicka

akademia medyczna
lakowa
Poznań

Pani doktor jest osobą kompetentną. Życzliwie nastawioną do pacjenta. Potrafi słuchać i udzielać wnikliwych odpowiedzi, które rozwiewają wszelkie wątpliwości i obawy. Polecam
Opinia dodana przez: Magda
Brak kultury i arogancja. Z tą Panią nie da się rozmawiać, tak bezczelnej osoby dawno nie spotkałem. Nieludzkie podejście, a w takim zawodzie zdawałoby się to niezbedne