Lekarze Ortopeda dziecięcy Lublin

Ortopeda, Traumatolog

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

LEKARZ Z POWOŁANIA , B.DOBRY CHIRURG , CZŁOWIEK DUSZA , KTÓREMU BARDZO DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA WYKONANIE OPERACJI , PO NIEJ CÓRKA ODZYSKAŁA SYLWETKĘ STAŁA SIĘ RADOSNA (BYŁA TO SKOLIOZA 85 *) , POLECAMY
Opinia dodana przez: Zenon

Zbigniew Kiełbasa

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

SANUS
Kiwerskiego 3
20-248 Lublin

Wspaniały lekarz,znakomity specjalista,zaangażowany i kompetentny ,a oprócz tego miły i kulturalny.
Opinia dodana przez: Elwira

dr Jarosław Kałakucki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin

Ogólnie - bardzo dobry lekarz. Kompetentny, uprzejmy z podejściem do dziecka a wizyta przebiega sprawnie.

dr n. med. Marta Tarczyńska-Osiniak

Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

Najlepszy ortopedy jakiego znam Takich lekarzy jak Pani Doktor to ze świecą szukać Profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego pacjenta Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Wojciech Parol

Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin

lekarz biegły sądowy który nie postępuje z lekarskimi zasadami ...działa na rzecz krus ..który uzdrawia na papierze widocznie za pieniądze KRUSu..NIE POLECAM LECZENIA U NIEGO..
Opinia dodana przez: andrzej

dr n. med. Wojciech Konera

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Witam. Jestem pacjentem dr. Wojciecha Konery od 12 lat. Mimo leczenia w wielu placówkach w kraju jak i za granicą nie spotkałem tak wybitnego fachowca. Lekarz często oschły ale rzeczowy i kompetentny. Jeżeli chodzi o ocenę z 13/08/10 19:31 to mogę powiedzieć tylko że po części się z nią zgadzam, doktor czasem (głównie w placówce państwowej - DSK) ma brudny fartuch ale to głównie przez jego oddanie pracy, doktor Konera ...

lekarz Krzysztof Rząd

Traumatolog, Ortopeda

Sanus
Magnoliowa2
20-143 Lublin

Kompetentny, rzeczowy lekarz. Sympatyczny, pozytywnie nastawiony do pacjenta. Wizyty miały miejsce w Przychodni Ortopedycznej (NFZ) w Lubartowie.
Opinia dodana przez: Lilia

lek. med. Marcin Bąk

Sierpińskiego 99
20-448 Lublin

Bardzo dobry lekarz specjalista w porównaniu do lekarza u którego wcześniej wizytowałem i mnie źle zdiagnozował przez co straciłem kupę czasu na tomograf komputerowy - który jak się okazało nie był konieczny - bo wystarczyło dokładniejsze badanie bez TK oraz nawet USG. Dr Marcin Bąk szybko zdiagnozował zerwane ścięgno i zaproponował tok leczenia operacyjnego na który się zgodziłem. Ponieważ nie dało się cofnąć straconego czasu ( ponad miesiąc) konieczna była ...
Opinia dodana przez: Adam

prof. zw. dr hab. Andrzej Gregosiewicz

Ortopeda dziecięcy

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin

Mam 38 lat i chodzę, biegam, tańczę dzięki temu Człowiekowi. Urodziłam się z jedną nogą krótszą. Inni lekarze (w tym prof. O..) chcieli operować czteromiesięczne niemowlę, inni twierdzili, że będę kaleką. Młody wtedy ( zaczynający pracę w szpitalu na Staszica) dr Gregosiewicz stwierdził, że wyciągnie mi nogę na obciążeniu, bez operacji. Trwało to 3 lata, miałam gips, masaże, kąpiele w sianie i inne. Po trzecich urodzinach zaczęłam raczkować i potem ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Andrzej Atras

Traumatolog, Ortopeda

20-555 Lublin

Niestety dla doktora najważniejsze są wizyty w gabinecie prywatnym. Po zabiegu operacyjnym były powikłania ale nawet nie ma słowa w karcie informacyjnej ze szpitala, bo jak można przyznać się do błędu? Wizyta kontrolna tylko prywatnie! Śmieszne i straszne.

lekarz Paweł Wójtowicz

Gabinet
Lublin

Polecam serdecznie tego lekarza. Jest świetnym specjalistą do tego kompetentnym. Moje pieniądze wydane na wizytę nie zostały wydane w błoto.

dr n. med. Jacek Karski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

20-555 Lublin

Nie przeczę że Pan Doktor posiada sporą wiedze ortopedyczną i na tym powinien się skupić, być może kiedyś był miły. Co do samej wizyty pod względem ortopedycznym nie mam zastrzeżeń. Niestety padł ofiarą zafiksowania na puknkcie kowida. Pyta o status zaszczepiania, potrafi wyrywać zaświadczenie od lekarza specjalisty żeby dokładnie przeczytać (do obu rzeczy nie ma prawa) . Z tego powodu nie polecam. Wystarczy takich zafiksowanych lekarzy.
Opinia dodana przez: Julek
Kompetentny mily zaangazowany polecam zdecydowanie!!!niewielu jest z takim podejsciem do pacjenta jak On!

dr hab. n. med. Grzegorz Kandzierski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Najlepszy dziecięcy ortopeda jakiego znam! Jako jedyny z pośród 4 ortopedów prawidłowo zdiagnozowal koslawosc kolan oraz hiperlordoze u mojego dziecka. Pełen profesjonalizm, wszystko wytlumaczone dokładnie, badania dokladne, szybkie terminy do dokora i szybkie zabiegi w szpitalu. Dla takiego lekarza warto przebyć masę kilometrów.
Opinia dodana przez: Agata
Dr Krzysztof Gawęda jest najwyższej klasy ortopedą, przy tym bardzo przystępny - dusza człowiek, prawdziwy artysta w swoim zawodzie. Trafiłam do Doktora w opłakanym stanie - całkowicie zdeformowane kolano, noga krótsza o 10 cm, ból nieopisany. Dodać trzeba, że mam 75 lat i osteoporozę. Zabieg endoprotezoplastyki kolana był piekielnie skomplikowany. Oto wynik: swobodnie chodzę, nie mam bólu, wreszcie wysypiam się, 100% satysfakcji jednym słowem Dr Gawęda podarował mi drugie życie. ...
Opinia dodana przez: Bogdan

dr Maciej Patyra

Chirurg urazowy, Ortopeda

Centrum Medyczne Mediculum
Krasińskiego 2 lok. 41-42
20-709 Lublin

Empatyczny bardzo inteligentny człowiek. Traktuje ludzi jak ludzi. Na izbie przed jego zmianą usłyszałem "pojedzie pan gdzie indziej u nas (spsk4) tego nie poskładamy". Na szczęście akurat zaczął zmianę Dr Patyra. Wziął mnie na stół pozszywał po swojemu i dziś kciuk działa jakbym nigdy go nie zmielił. Jestem ogromnie wdzięczny i pełen zachwytu a że długo byłem rehabilitantem to widziałem bardzo różne skutki operacji. Dziękuję bardzo!!!
Opinia dodana przez: Maksymilian

lekarz Mirosław Gózd

20-555 Lublin

Jak dla mnie uczynny, bezinteresowny lekarz. Nadawał by się do szpitala polowego, bo krótko i na temat. Lepiej się mną zajął niż inny lekarz z doktoratem. Polecam!.

dr n. med. Paweł Kuczyński

Ortopeda, USG

Lublin

Dr Kuczyński to świetny fachowiec o dużym poczuciu odpowiedzialności dla którego liczy się dobro pacjenta. Zoperował mi haluksa z czego jestem bardzo zadowolona. Przy tak dużej deformacji stopy nikt by mi tego lepiej nie zrobił. Takich lekarzy nam potrzeba. Dziękuje Panie Doktorze. Polecam. Jolanta z Olsztyna
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Jacek Madej

Ortopeda dziecięcy

SANUS
Kiwerskiego 3
20-248 Lublin

Profesjonalny, życzliwy, opanowany. Zwraca uwagę na każdy szczegół w rozwoju dziecka, dzięki czemu postawiona diagnoza nie wynika z jednego punktu widzenia, a wszystkich czynników zakłócających prawidłowy jego rozwój. Śmiało doradza, co może dziecku pomóc, ma świetne podejście zarówno do maluchów jak i rodziców.
Opinia dodana przez: Mamuśka
Polecam dr Mysiaka. Dokładny wywiad, badanie i diagnoza. Wszystko jak być powinno, a na dodatek bardzo sympatycznie.
Opinia dodana przez: Anna