Lekarze Ortopeda

lek. med. Dariusz Szala

ORTO SPORT CENTER
Lwowska 64
35-301 Rzeszów

Jestem po dwóch zabiegach na barki i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wszystko na plus. Chciałbym spotykać więcej takich ludzi który tak angażują się w swoją pracę. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Piotr Sebastianowicz

Wojska Polskiego 24 lok. 17
34-400 Nowy Targ

Z całego serca POLECAM !!! Bardzo dobry, życzliwy i odpowiedzialny lekarz. Zaangażowany i wrażliwy na drugiego człowieka i jego problemy. LEKARZ Z POWOŁANIA :)
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Artur Sipowicz

Kościuszki 35
Bydgoszcz

doktor Sipowicz sprawił, że nie musiałam poddać się drugiemu zabiegowi na kręgosłup, gdybym poznała go wcześniej uniknęłabym zabiegu, wspaniałe podejście do pacjenta, polecam każdemu "zagubionemu i obolałemu". Jolanta z Koszalina
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Mirosław Szarzyński

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")
04-285 Warszawa

Grając w kosza zerwałem sobie wiązadło krzyżowe przednie (ACL). Wieczorem pojechałem do szpitala Medicover gdzie od razu zrobiono mi rentgen kolana wykluczając złamania i pęknięcia kości, trzy dni później miałem badanie rezonansu magnetycznego co potwierdziło zerwanie kompletne ACL i uraz kompresyjny łękotki. W Medicover polecono mi dr nauk med. Mirosława Szarzyńskiego, na pierwszej wizycie dr Szarzyński powiedział dokładnie co mi dolega, powiedział dokładnie jak wygląda leczenie i skierował pilnie na ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Karol Piechocki

Kleeberga 1 lok. 2
88-100 Inowrocław

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

dr n. med. Zbigniew Szlachta

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Doświadczenie, profesjonalizm,wiedza, Spokojna bez emocji ocena zagrożenia zdrowia. Prawidłowa i perfekcyjna diagnoza z bardzo dobrym przebiegiem leczenia. To co inni rozkopali i nie wiedzieli co dalej ??? Dr. musiał naprawiać. Zrobił to jak prawdziwy zawodowiec. Nie bez powodu jest ordynatorem, tak poważnego oddziału.
Opinia dodana przez: Waldemar

Aleksander Winiarski

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

największym szacunkiem w Polsce darzę trzech lekarzy; ordynator internista dr Matylda LIsowska Ciechanów ordynator ortopeda dr Aleksander Winiarski Zakopane - Nowy Targ prof neurochirurg Jerzy Jurkiewicz Warszawa krótko- to są prawdziwi lekarze gdyby ktoś pytał jak wygląda prawdziwy lekarz to są najlepsze przykłady wiedza, fachowość, zaangażowanie, poświęcenie,odpowiedzialność, chęć niesienia pomocy,serce , ludzkie uczucia,radość i satysfakcja z możliwości pomocy innym i dobrej roboty oraz UCZCIWOŚĆ
Opinia dodana przez: Krzysztof B Ciechanów

lekarz Bartłomiej Krawczyk

Szpital
Jagiellońska 36
97-500 Radomsko

Polecam Pana Bartosza wg.mnie specjalista 1 klasa podjął się roboty chirurgicznej ,której nie chcieli robić starsi chirurdzy wykonał ją bezbłędnie wkładając w robotę swoją wiedzę ,serce i umiejętności nie chciałbym przesłodzić w ocenie - oby to co opisuję trwało dalej powodzenia w służbie dla pacjenta
Opinia dodana przez: Grzegorz Twardzik

dr Maciej Uchowicz

Centrum Medycyny Sportowej
Warszawa

Lekarz godny polecenia.Świetny specjalista,pomocny i zaangażowany.Fantastyczne ludzkie podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: marek sawczuk

prof. Damian Kusz

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Pragnę w imieniu mojej Babci, ale przede wszystkim w imieniu naszej rodziny serdecznie podziękować Panu Ordynatorowi za wzorową - i co najważniejsze - profesjonalną opiekę medyczną jakiej doświadczyła moja Babcia w Górnośląskim Centrum Medycznym im. Leszka Gieca, na Wydziale ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Mimo ogromnego bólu i cierpienia moja Babcia czas spędzony w szpitalu wspomina bardzo miło. Pragnę serdecznie podziękować nie tylko Panu Ordynatorowi ale również całemu personelowi Szpitala, ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jakub Florek

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Dr Jakub jest cudownym lekarzem a przede wszystkim człowiekiem. Powtarzam moją opinię sprzed 1,5 roku. Z przeprowadzonej operacji prawego kciuka jestem tak bardzo zadowolona, że w ubiegłym roku zdecydowałam się na zoperowanie również lewego kciuka (taka była konieczność). Od drugiej operacji minęło 9 miesięcy. Obydwie dłonie mam w pełni sprawne i bez bólu. Przyjeżdżam do Dr z Bytomia. Daleko, ale warto. Gorąco polecam i Pana Doktora i szpital w Brzesku. ...
Opinia dodana przez: Teresa

dr Marek Woroniecki

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Kościuszki 28
09-402 Płock

Najlepszy specjalista jakiego znam, a byłam już u kilku. Profesjonalnie podszedł do sprawy, wszystko wytłumaczył i odpowiedział na każde pytanie. Z czystym sercem polecam!

lekarz Michał Kalita

adres NIEAKTUALNY !!!!!
Wiejska 28 lok. 4
23-300 Janów Lubelski

Przesympatyczny,rzeczowy lekarz.Pełen profesjonalizm - jak powiedział że nie będzie boleć , tak nie bolało ! Zasłużenie znany poza granicami lubelszczyzny co widać na oddziale Szpitala w Janowie Lub. A.F Częstochowa
Opinia dodana przez: Alina F

lekarz Tadeusz Urban

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Poświęcka 8
51-128 Wrocław

Za mną pierwsza wizyta u doktora Urbana, i jestem - i wizytą, i doktorem - zachwycona. Pozwolił mi powiedzieć o wszystkim, co wydawało mi się ważne, sam pytał o istotne rzeczy, tłumaczył wszystko dokładnie, rozmawiał jak z człowiekiem, nie jak z pacjentem. Poświęcił mi dużo (co było dla mnie miłym zaskoczeniem) czasu i uwagi, był bardzo uprzejmy i serdeczny, wzbudza zaufanie. Polecam każdemu! Wiola W.

lekarz Wojciech Kleczewski

tyuiyi
Powstańców Śląskich 8/10
49-200 Grodków

Na temat lekarza chirurga ortopedy Wojciecha Kleczewskiego niewiele można przeczytać w necie.A szkoda,bo to najlepszy lekarz jakiego znałam.Dobry lekarz nie potrzebuje reklamy i o reklamę nie zabiega i tak jest własnie w tym przypadku.To wspaniały lekarz,bardzo miły,otwarty i wyrozumiały.Posiada świetny kontakt z pacjentem.Ogromna znajomość ludzkiej psychiki sprawiła,że czułam się spokojna,otwarta,bezpieczna i dobrze nastawiona do leczenia.Nie zdarzyło się,aby mnie wypuścił z "kwitkiem".Od pierwszej po ostatnią wizytę zawsze miły,ciepły i wspaniały.I tylko ...
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Roman Ostojski

OSTOMED S.C.
Gdańsk ul. Guderskiego 2/VII
80-180 Gdańsk

dr n med. Roman Ostojski to prawdziwy i kompetentny ortopeda. Zgłosiłem się do Niego 16 grudnia 2010 r. z zablokowanym stawem kolanowym, który męczył mnie z przerwami od około 2 lat. Lekarze dotychczas ładowali mi w kolano blokady nie rozwiązując problemu. Dr Ostojski zdiagnozował chorobę na I wizycie, zalecił specjalistyczne badania diagnostyczne i 14 stycznia podczas II wizyty swoją diagnozę potwierdził i na 14.02.2011 r. wyznaczył termin zabiegu operacyjnego. 15 ...
Opinia dodana przez: Rafi

lekarz Maciej Habrych

Sucholeska Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Obornicka 85
62-002 Suchy Las

Doskonały lekarz uratował mi lewą rękę. Miałem zerwane przyłącze dalsze mięśnia dwugłowego w tej chwili ręka jak nowa. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie doktorze
Opinia dodana przez: Kamil

lek. med. Piotr Pankrac

Gabinet Lekarski Piotr Pankrac Poradnia Ortopedyczna
Stanisława Staszica 1
Konin

Najlepszy ortopeda jakiego znam, pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo, pomoc. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jacek Kopyś

Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczno-Rehabilitacyjny
Henryka Sienkiewicza 9
Oborniki Śląskie

Bardzo przyjemny gabinet i dobrze wyposażona sala do rehabilitacji. Ulżyło mi w bólu juz po pierwszej wizycie na pewno wrócę
Opinia dodana przez: joanna78

dr Piotr Modliborski

Ortopeda, Traumatolog

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Szczecin

Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Doktor szczegółowo opisał problem i wyjaśnił sposób leczenia. Pierwszy lekarz u którego spotkałam się z takim zaangażowaniem w swoją pracę. Krótko mówiąc właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pierwsza ale napewno nie ostania wizyta. Wszystkim gorąco polecam pana doktora!
Opinia dodana przez: Anna