Lekarze Pediatra

lekarz Izabela Konończuk

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Syn jest pod opieką Pani Doktor od dawna. Jest Dzieckiem bardzo chorowitym, więc często odwiedzamy naszą Dr Izę. Ogromna wiedza, cudowne podejście do Małego Pacjenta, ale również do Rodzica. Cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie zostawi z problemem. Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie i troskę o mojego Syna. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Mirosława Choińska

Kopernika 18a
63-700 Krotoszyn

bardzo miła i sympatyczna pani doktor,zna się na tym co robi.bez problemu odpowiada na wszystkie pytania,zawsze stawia dobrą diagnozę i odpowiednio dobiera leki.zawsze bez problemu przyjmie nawet w święta czy w weekendy, bardzo polecam wszystkim

lekarz Danuta Koszarna

Leśna 18
63-500 Ostrzeszów

Bardzo dobry lekarz. Mojego syna leczy od 14 lat. Dzięki Pani Doktor wiele razy uniknęliśmy pobytu w szpitalu. To świetny i bardzo doświadczony fachowiec. Nigdy nie leczy bez badań. Zgadzam się z opiniami, że antybiotyk zapisuje w ostateczności. Mojego synka wyprowadziła naprawdę z bardzo wielu krytycznych sytuacji. Zawsze polecam Ją moim wszystkim znajomym. Jestem Jej za wszystkie wizyty i porady ( wiele razy telefoniczne) bardzo wdzięczna.To lekarz z powołania, oby ...
BARDZO DOBRY SPECJALISTA, POLECAM JAK TYLKO SĄ JAKIEŚ NIEJASNOSCI ZLECA DODATKOWE BADANIA
Opinia dodana przez: LIDON3

lekarz Małgorzata Szarek-Poleszak

Pediatra, Rehabilitant

Ośrodek Medyczny "MEDERI" - filia nr 1
De Gaulle`a 3
82-200 Malbork

U Pani doktor byłem jeszcze jako dziecko może z 15 lat temu. Nieprawidłowe nawyki w chodzeniu, garbienie się, zła postawa itp. Uważam, że wysłanie mnie do Pani doktor to była najlepsza wychowawcza decyzja moich rodziców. Pani doktor przekonała mnie jak ważne jest żebym ćwiczył, wyeliminował złe nawyki i skierowała mnie do rehabilitanta, który przepisał mi serię ćwiczeń, co jakiś czas wracając na kontrolę. Dziś jako dorosła osoba nie mam żadnych ...

dr Teresa Żardecka - Krzeczyńska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142
01-014 Warszawa

pania doktor sama znalazlam przez int. i nie załuje czego sie wrecz bałam, gdyz 150km pojechalismy w ciemno. jedna prywatna wizyta w ktorej pani doktor pokierowala nas na dzielna zeby wszystko bylo z nfz. bardzo zyczliwa usmiechnieta a przede wszystkim swietny lekarz. bardzo sie ciesze,ze sa jeszcze tak wspaniali lekarze;-)POLECAM!!!!

dr n. med. Ewa Bornakowska-Zabel

Reumatolog, Pediatra

Murawa 37b
60-321 Poznań

Wspaniały lekarz! Pani Doktor uratowała życie mojej ciężko chorej còreczki,ktòra dzisiaj jest piękną i wykształconą kobietą i już mamą małego chłopca.Pani Bornakowska-Zabel już przed ponad 20-toma laty stosowała najnowocześniejsze metody leczenia,znane w USA i Niemczech.Jesteśmy zachwyceni jej profesionalnością i wyjątkową serdecznością.Dziękujemy za wszystko 🙏🏻
Opinia dodana przez: Adrianna Lenhardt

lekarz Małgorzata Warzecha

Centrum Medyczne "MED-ALL"
Budziszyńska 1
31-619 Kraków

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek!!!!! opiekowała się moją córeczką przez dwa lata i nie zdarzyło się ani raz, żebym miała jakiekolwiek zastrzeżenia. Ma doskonałe podejście do małych pacjentów, jest przemiła i zawsze dokładnie i ogromną dozą cierpliwości tłumaczy co i jak należy podawać dziecku. Moja córeczka ją uwielbia. A przede wszystkim Pani doktor ma wyczucie jeśli chodzi o leczenie. Przez dwa lata opieki nad moją córką (dziecko żłobkowe) tylko ...
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Pulmonolog
                                       lek. med. Beata Kędracka

lek. med. Beata Kędracka

Pulmonolog, Pediatra

Gabinet PulmoMED.pl
ul. Piastowska 31/2
Wrocław

Bardzo rzetelny lekarz. Byłam z 7-letnią córką po raz pierwszy i zdecydowanie, jeśli zajdzie potrzeba, zgłosimy się ponownie. Cały wywiad w związku z chorobą był długi, ale dzięki temu wszystko było wzięte pod uwagę. Czułam, że Pani doktor interesuje się przypadkiem. Uspokoiła co do stanu płuc córki. Przypadek nie był łatwy, bo ostatecznie okazało się, że córka złapała atypową bakterię, co też pani doktor sugerowała. Poświęciła nam naprawdę sporo czasu ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Artur Czarnecki

27 Stycznia 15
43-190 Mikołów

Wspaniały lekarz! Spokojny, pogodny, tłumaczy i wyjaśnia, zna się na tym co robi, widać, że żyje pracą i pacjentami, trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Nie wahałbym się ani chwili polecić tego profesjonalistę każdemu! Na "co dzień" chodzimy z małym do "zwykłego" pediatry, ale jak tylko cokolwiek się dzieje niepokojącego to idziemy do dr Czarneckiego. Nigdy się nie zawiedliśmy.

lekarz Jadwiga Pigoń-Pyka

Alergolog, Pediatra

Jana Pawła II 49
34-350 Cięcina

Bardzo dobry lekarz. A jeśli idzie się przygotowanym na wizytę i umie się odpowiedzieć na zadawane pytania kiedy wystąpiły objawy i określić co to było to diagnoza jest 100%. POLECAM!
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Aneta Popławska

Gdańskie Centrum Zdrowia
Oliwska 62
80-563 Gdańsk

Nie znam lepszego pediatry. Jest to jedyny lekarz któremu ufam i powierzam mojego syna bez obaw. Pełna poświęcenia i empatii dla swoich małych pacjentów i ich rodziców. Szkoda , że tak mało jest tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Renata Cebula

Internista, Pediatra

Aned-Med
ul. 2 Listopada 171 A
41-218 Sosnowiec

Suuuuper:) dawno nie spotkałem tak miłej, kompetentnej lekarki.Pani doktor, niech Pani nas przypadkiem nie opuszcza:) Pacjent z Imielina
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Magdalena Ufel

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor wspaniała ciepła bardzo cierpliwa osoba przemiła dla małych pacjętów Pani Doktor zawsze odpowiada na pytania konkretnie wszystko wyjaśnia odbiera telefony czasem jak trzeba udzieli porady przez telefon Pani Doktor jest lekarzem prowadzącym moich dzieci jest lekarzem godnym polecenia warto oddać swoje dziecko w ręce Pani Doktor

Mirosława Idzik

Drumli 16
Warszawa

Bardzo polecam, pierwszy bardzo rozsądny i niezwykle pomocny pediatra. Wspaniała kobieta z bardzo miłym podejściem do dziecka i rodzica. Bardzo mi się podoba wyjaśnienie rodzicowi w sposób przystępny zagadnień medycznych.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Renata Szafraniec

NZOZ Ugorek
Kraków

Najlepszy lekarz dla mojego dziecka, zawsze ma czas i w pełni angażuje się w leczenie dziecka, dokładnie tłumaczy i nie bagatelizuje żadnych niepokojących objawów.
Opinia dodana przez: Aneta

Józefa Niemcewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabi Usługi Pielęgniarsko-Położnicze
Nowokościelna 31
43-100 Tychy

ŚWIETNY LEKARZ! Pani doktor leczyła mojego męża kiedy był małym dzieckiem, a teraz leczy naszego synka. Trafiłam do niej kiedy synek miał miesiąc i lekarz w przychodni publicznej skierował nas do szpitala ze względu na zapalenie oskrzeli... Intuicja podpowiedziała mi żeby sprawdzić diagnozę u jeszcze jednego lekarza i bogu dzięki trafiłam na Panią dr, bo jak sie okazało na oskrzelkach nic nie było a kaszelek był spowodowany spływającym katarkiem który ...

dr n. med. Ewa Wołowska

Alergolog, Pediatra

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
80-308 Gdańsk

Jestem pod stałą opieką u Pani dr z dziećmi. Zawsze możemy na Nią liczyć, kontakt telefoniczny, sms.Uprzejma Troskliwa. Ktoś może powiedziec bo za pieniadze. Nieprawda. Wystarczy pojechac na Polanki i rowniez jest taka sama!

lekarz Maria Krokosz

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

Doktor Krokosz to wspaniały lekarz, cudowny człowiek i bardzo dobry diagnosta. Wszystkie rady się sprawdzają, a miałyśmy z naszą małą Agatą sporo przejśc. Zawsze uśmiechnięta z cudownym podejściem do małego pacjenta. Polecam zdecydowanie, jeśli chcecie, żeby Wasze pociechy były w dobrych rękach!

dr Ewa Miśko

Pediatra, Wizyty domowe

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44
02-495 Warszawa

ANIOŁ !!!!!! Kompetentna, przemiła, bardzo dokładna i szczegółowa ze świetnnym podejściem do dziecka i rodzica. Oby każdy lekarz miał takie podejście do swoich pacjentów... Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z moimi dziećmi na Panią Doktor. Super!