dr n. med. Piotr Chornyy

Gastroenterolog

1,3
1,3
1,2

Byłam na dwóch wizytach. Obie łącznie trwały 4 minuty. Przyszłam z gorączką 38,0. Lekarz zapytał mnie „co z tego?”. Mówię- może skierowanie na jakieś badania? Wystawił. Nie zbadał, nawet na mnie nie spojrzał. Wróciłam z badaniami, które nie są w normie. Na wizycie kolejnej lekarz pyta po co przyszłam. Odpowiadam, że przyszłam z wynikami badań, na które mnie skierował. Nieuprzejmym tonem odpowiedział, że to nie on mnie skierował na badania tylko ja sama chciałam (?). Poza tym, to tylko zakażenie układu moczowego i dopóki nie planuje ciąży to się tego nie leczy. To wspaniale, jestem zdrowa! Niekompetentny, nieuprzejmy, opryskliwy i bezczelny. Nie polecam wizyty nikomu- chyba, że ktoś ma problemy z niskim ciśnieniem- wizyta z pewnością je podniesie.

Niestety muszę się zgodzić z poprzednikami. Dzisiaj miałam okazję poznać pana Doktora. Pierwszy raz od 8 lat zjawiłam się z chorobą u lekarza. Nieuprzejmy doktor. Czułam się jak w wojsku: wstać, ściągnąć bluzkę, usiąść na kozetkę, nie interesuje mnie co było 2 tyg temu - gdy chciałam mu powiedzieć, że miałam wcześniej kaszel. Ledwo zdążyłam powiedzieć, że jestem świeżo po porodzie. Żadnych badań dodatkowych tylko od razu antybiotyk. Nie słuchał. Nie polecam.

Dziś miałam okazję być u tego konowała. Podzielam poprzednie opinie w 100% zapytał od kiedy mam problem z pęcherzem to mówię że od niedzieli, a ten do mnie "proszę policzyć na paluszkach ile to dni" dałam mu opakowanie leku który biorę ma stałe żeby sobie spisał to kazał mi przeczytać. Zero profesjonalizmu. Nigdy w życiu już nie pójdę do niego.

Najbardziej nieuprzejmy, arogancki lekarz jakiego przyszło mi poznać. Nie dopuszcza chorego do głosu, nie chce poznać informacji pacjenta na temat swojego stanu i samopoczucia. ON WIE NAJLEPIEJ. Potem przepisuje zabiegi, których inni lekarze nie chcą wykonać, bo nie są przeznaczone dla danej grupy wiekowej. Potrafi "wydrzeć się" albo obrazić na pacjenta . Potem "sfochowany" siedzi przy biurku i nic nie mówi. Chyba czeka na przeprosiny. Nie doczekał się. Radzę unikać.

Większego konowała świat nie widział. Leczę się na nadciśnienie a ta ś........ nawet mi ciśnienia nie sprawdził.Gbur nad gburami. Sam się mnie pytał co mi ma przepisać i jak się pisze nazwę leku.

Lekarz niegodny polecenia!!! Również trafiłam do niego przez przypadek, jestem niezadowolona, gburowaty, zero profesjonalizmu. Zadawał pytania nie związane z chorobą (zapalenie pęcherza), nie dostałam skierowania nawet na badanie moczu. Ogólnie nic mi nie pomógł.Tragedia !

Hahaha, to jest lekarz? haha To największy ignorant w kitlu, jakiego spotkałem. I to jeszcze nudzący się za nasze składki! Zero zainteresowania chorobą, objawami, przyczyną. Na silne bóle kręgosłupa przechodzące przez pachwinę aż do kolana zalecił zmianę pracy. Ludzie, czytajcie opinie, a potem umawiajcie się na wizytę. Podejrzewam, że ten gość skończył medycynę po znajomości i również po znajomości ma pracę w przychodniach. To po prostu KONOWAŁ i tyle mam do powiedzenia w tym temacie

Potwierdzam opinie najgorszy lekarz jakiego spotkałam byłam pierwszy raz i ostatni u pana doktora gdyby była ocena 0 to właśnie taką by dostał. Chamski nie zapozna się z karta choroby pacjenta bo nie ma takiego obowiązku tylko pacjent ma obowiązek powiedzieć po co przyszedł. nie polecam !!!!!!!!!!!!!

nie polecam !!!!!!!!!!!!!

Pan dr. Chornyy? Nigdy więcej nie chcę mieć z tym lekarzem do czynienia. Nie polecam tego Pana, gburowaty, nie miły, przyjmujący pacjentów z wielką łaską. Na samą myśl o mojej wizycie u niego robi mi się nie dobrze i ciśnienie mi się podnosi. Nie polecam, wręcz odradzam.

PORAŻKA! Tyle mogę napisać. Zero kontaktu z pacjentem, zero ludzkiego podejścia do pacjenta, zero ludzkich odruchów! ten pan ma specjalizację z geriatrii??? Noo, to może dlatego pacjentów traktuje z taką wyższością i ogólnie nie zwraca na nich uwagi bo przyzwyczajony jest, że starszy człowiek o nic nie pyta, tylko potulnie czeka na "werdykt". Siedząc na wizycie ktoś wszedł do pokoju z jakaś sprawą a on ani przepraszam ani pocałuj mnie w d... tylko totalna olewka i 10minut siedzę i patrzę co oni tam szukają w ogóle nie zwracając na mnie uwagi! Przykre jest to, że tych starszych ludzi tak się traktuje a oni nie wiedzą i boją się poskarżyć, zaprotestować! Wstydź się doktorku! Nikomu nie polecam! Ja sama trafiłam do niego przez przypadek i na pewno NIGDY WIĘCEJ świadomie nie zgodzę się na rejestracje do niego! Cham i prostak! Czy z takim "lekarzem" naprawdę nie można nic zrobić? Jest bezkarny????