- 45211 placówek
Szpital św Wojciecha

Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań
tel. 61 623 31 11

Doskonali fachowcy którzy do pacjentów podchodzą z sercem !! Miła obsługa. Nowy sprzęt i zadbane wnętrza. Szczerze polecam !

Ługowiska 1
87-850 Choceń
tel. 54 23 37 070, 725 187 070, 530 187 070

Z Ośrodka Terapii Uzależnień i pomocy pani Iwony korzystałem 2 lata temu. Na studiach zacząłem nadużywać alkoholu. Koledzy raz na razem wyciągali mnie na suto zakrapiane imprezy. W końcu doszedłem do takiego stanu, że jedynym rozwiązaniem stała się terapia. Dzięki ośrodkowi udało mi się skutecznie przezwyciężyć nałóg i wrócić do normalnego funkcjonowania.
Opinia dodana przez Michał
Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic

Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice
tel. tel. 32 700 21 53

Moim zdaniem to aktualnie najlepszy gabinet w Katowicach (przynajmniej jeżeli chodzi o poziom obsługi i wyposażenie). Po długich poszukiwaniach miejsca w którym dostaniemy różne usługi , w końcu znaleźliśmy tą. Bardzo rzeczowi specjaliści - korzystaliśmy z żoną z usług dermatologa i Pań kosmetolog/kosmetyczek.
Opinia dodana przez Robert
Centrum Medyczne PESMED

Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz
tel. 501 232 629

Polecam placówkę a szczególnie Dziękuję za pomoc Pani dr Rutkowskiej, neurologowi z pasją i wielkim sercem do pacjentów
Opinia dodana przez Krzychu
Pani Danuta to cudowna położna, z ogromnym doświadczeniem. Wspierająca, empatyczna i mogłam liczyć na jej pomoc/radę nawet pomiędzy wizytami patronażowymi. Wielkie wsparcie przy początkach macierzyństwa. Daje spokój i dodaje wiary w siebie w tych pierwszych, najtrudniejszych tygodniach. Serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez Adrianna

ŻEROMSKIEGO 10
34-100 Wadowice
tel. 50 41 18 855

Moje dziecko nie boi się już dentysty . Po wizycie w Kordencie już nie może się doczekać kiedy znów tam wróci. Sama byłam u pani dentystki i jestem zachwycona ! Polecam !

GRABISZYŃSKA 165
Wrocław
tel. 717500135

jestem tam zapisana na NFZ i powiem szczerze, że nie widzę żadnej różnicy miedzy chodzeniem prywatnie, a do tej przychodni na NFZ, lekarze naprawdę się starają i nie mam wrażenia, że jestem tam niepożądanym gościem
Opinia dodana przez margaret146

Os Szkolne 3
Kraków
tel. 784 925 516

Właśnie wróciłem z mojego pierwszego masażu i jestem w szoku, jakie to dobre uczucie! Miałem masaż relaksacyjny i czuję się, jakbym leżał na plaży przez cały dzień. Masażystka była mega profesjonalna, a atmosfera tam... no po prostu czysty chill. Jak szukacie miejsca, żeby się zresetować, to gorąco polecam!
Opinia dodana przez Jakub

Leska 4
35-505 Rzeszów
tel. 17 853 93 93, 606 314 972

Byłam przerażona usuwaniem ósemek. Wizyta u Pana lek. dent. Bartłomieja Nycza przebiegła w przemiłej atmosferze, Pan doktor dopytywał o samopoczucie w trakcie zabiegu, a sam zabieg był o niebo lepszy, niż się spodziewałam. Wszystko przeprowadzone szybko i bezboleśnie. Bardzo polecam
Opinia dodana przez Magdalena
Centrum Okulistyczne JASKRA

rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
tel. 22 252 22 00

bardzo sprawny kontakt telefoniczny i umówienie wizyty, a na miejscu Panie z recepcji widać, że dobrze zorganizowane. Miejsce też mi się podoba bo widać, że wszystko ma tu swoje miejsce i jest w pełni wyposażone. Lekarka robiąc mi badania miała wszystko dostępne, nie musiałam nigdzie chodzić z jakimiś skierowaniami itd. Dojazd mimo iż to prawa strona Warszawy również dobry ( metro i tramwaj ). Polecam dla osób, którzy chcą być ...
Opinia dodana przez Marta

Jerzego Kukuczki 5/9
50-570 Wrocław
tel. 604 239 539

Doświadczona kadra. Nowoczesny technologicznie i sprzętowo obiekt medyczny. Wielokierunkowość leczenia dentystycznego. Znakomici! Bezpiecznie i komfortowo 🤗
Opinia dodana przez Julietta

Krzywoustego 9-10 (Centrum Handlowe Kupiec I piętro)
70-250 Szczecin
tel. 793 138 757

Właśnie dziś byłam na zabiegu z synkiem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Musiałam podciąć synkowi wędzidełko. Zabieg trwał chwilę, bardzo dobry kontakt doktora Żmudzińskiego z synkiem. Bardzo przeżywałam przed zabiegiem a wszystko poszło szybko i sprawnie.
Opinia dodana przez Anonim
Bardzo polecam. Już od kilku lat chodzę z moją córką do dr Rypuły. Dzięki niej, jest ona pod bardzo dobrą opieką, a nikt inny nie chciał jej leczyć, bo ma MIH i bardzo bała się dentysty.
Poliklinika Doktora Bessera

ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec
tel. (32) 294-51-77, (32) 292-45-79

Witam, jestem pacjentką w tej przychodni, poleciła mi ją moja koleżanka. Dzięki wizytom u lekarzy czuję się o wiele lepiej i mam zawsze cudowną opiekę. Polecam

MAŁOGOSKA 25
28-300 Jędrzejów
tel. 41 386 14 91

Moja mama była w tym hospicjum w w ostatnim okresie życia. Miała złośliwą odmianę raka jelita. W ostatnim stadium było na tyle źle, że niestety musiała tu trafić. Ja jak i pozostała część rodziny stale mamę odwiedzaliśmy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem z jaką troską, empatią i uczuciem personel hospicjum podchodzi do każdego z pacjentów. Żaden z podopiecznych nie czuł się opuszczony i pozostawiony sam sobie. Okazywano im odpowiedni szacunek i ...
Opinia dodana przez Olex

Szamocka 6
01-748 Warszawa
tel. 22 469 83 30

Byłem wielokrotnie i jestem pacjentem tego szpitala pod opieką Pani dr Ewy Nita. W mojej opinii mogę mówić w samych superlatywach. Wszystko OK. Dziękuję i pozdrawiam zarówno Panią dr Ewę i cały personel szpitala. Kazimierz
Opinia dodana przez Kazimierz

Chodźki 3/8
20-093 Lublin
tel. 081 443 04 44

Pacjentką Słuchmedu jestem już od kilku lat. Leczę się w kilku poradniach i jestem z nich zadowolona. Specjaliści są naprawdę dobrzy. Na miejscu można zrobić też dużo badań. Bardzo podoba mi się jak panie w rejestracji i inny personel traktuje pacjentów - zawsze z uśmiechem, chętni do pomocy. Żałuję, że wszędzie tak nie jest. Polecam jako zadowolona pacjentka.
Opinia dodana przez Anna

ul. Świetlana 25
60-151 Poznań
tel. Tel. 730730710, 61 6243478

Bardzo dobre miejsce dla osób z problemami zdrowotnymi. Miałam w zeszłym roku sporo problemów ze stawami i byłam tutaj na rehabilitacji ;) POLECAM
Opinia dodana przez Daria W

ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 139/2
35-311 Rzeszów

Wszystko na wysokim poziomie. Podejście do pacjenta perfekcyjne. Pan doktor z powołania. Wszystko wytłumaczy a przede wszystkim leczy. 😊
Opinia dodana przez Agata
Inżynieria Umysłu

Sienna 72A
08-110 Warszawa
tel. 662 064 242 – Angelika 798 744 870 – Jakub

Powiem krótko. Bardzo się ciesz, że tu trafiłem. Jestem wolny, pełny wiary i pewności. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez andrzej.k